Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

kvetinkaaa
23. mar 2009

moja a kde je ta šimkova? a kolko stala?

dakujem pekne, to robim na zajtra obed lebo rano som vzdy nebohá a zajtra chcem ist do dca, tak som spravila teraz. zajtra spravim polievku, alebo ak si to rozmyslim este dnes.

dnes som cely den prespala, akurat v dca som bola asi hodku a pol a v tn na otočku s drahym. inak som nič nespravila to je hroza.

dobre moja idem upratat ten vybuch v kuchynke. zatial páá

chymenitta33
autor
23. mar 2009

neviem presne už si nepamätám, mica ved môžeme isť spolu ked nebude pršať na prechádzku ti ukážem tam su aj potraviny, mäso a šport krčma, a kvetinárstov.

Micka však ale už to bude len tak ja som tiež už tak len ležkala vždy poobede alebo aj spala ale to niekedy a notebook frčal🙂

oki doky ajojte

kvetinkaaa
23. mar 2009

no mooozeme len ja este mam plany aj na zajtra, idem aj na tehu cvičko,uvidim ako tam bude. a upratane nemam. hroza. iba dolu a hore musim podlahy porobit a nist sa mi nece.
ale mozme sa niekedy dohodnut, bud vo stvrtok ak bude pekne? uvidiiime.

mali sme ist s drahym na navstevu ale mi to neskoro povedal a ja som uz mala rozrobenu tu sviečkovu tak isiel sam a ja teraz pojdem pre neho, chuda moje pije, to bude dnes zabava 😉

tak zatial pááá

chymenitta33
autor
23. mar 2009

no ved hej hlavne aby bolo pekne a teplejšie lebo to počasie je des.
No ved jasné kedy budeš mať čas aj ty aj my a nejako to zladíme🙂)

Ale však nejako to rozdýchate🙂bude veselo---

Dávaj si pozor na vozovke🙂

kvetinkaaa
23. mar 2009

ved budem davat pozor len idem na mojom, to necham v dca (zajtra ma tam hodi drahy pren,ked si pojdem vybavovat) a naspat pojdem na jeho a on ma automat tak to je take divne pre mna, ja uz zvyknuta spojku mágať 😉

tak sa dnes pred buvanim pomodlite s davkom za počasko, aj ked neviem či panbožko vypočuje takeho vymyselnika...v tom pripade oslovime lucku 😀

dasa711
23. mar 2009

caute baby
dieta buva ,dnes spal len raz a potom sa to nedalo vydrzat,ja som upratovala tatinko daval "pozor"a risko padol skaredo z postele na hlavicku

chymenitta33
autor
23. mar 2009

Aj dejvi len raz spinkal, chudátenko a je oki??

chymenitta33
autor
24. mar 2009

Ahojte cicky🙂)

zase čas, ale aspon že neprší my sme hore od pol 6 sa bláznime teraz sme sa napapli zubáčiky umyli, a Dejvi sa hrá v ohrade. Aj tak dobre nebol v noci hore a haji pred 6, takže dobre.

dasa711
24. mar 2009

cauko risko je O.k.len nemava casto urazy tak ma to vylakalo a hlavne nastvalo lebo nedal na neho pozor bol pri nom aj my sme hore od pol siestej ale v noci bieda stale
dnes cakame moju babku a deda no maly sa ich strasne boji,tak ma caka pekny den 😒

chymenitta33
autor
24. mar 2009

no ty brdko však viem, to sa stane čo už hlavne že je oki🙂
No to hej dejvi sa zase našeho jednookeho Billa bojí🙂(tetkin mužík)
dúfam, že nebdue pršať☹)

dasa711
24. mar 2009

su strasne hlucni to preto sa ich boji aj ja chcem ist von poobede ma sibne dom len nech neprsi

chymenitta33
autor
24. mar 2009

no ved hej ja včera pekne bez fusaku lebo som ho prala a ešte furt je mokrý☹)a poobede by to neprestalo tak som išla domov od dady a som zmokla ako zdoch Dejvi sa ani nehnul, igelit mal aj pod nôžkami ani nekopnul, len číhal🙂

dadka33
24. mar 2009

caute masky))) ja musím k dokine mala ma to očko riadne zapalene rano ho nemohla ani rozlepit poriadne ☹ Dúfam,ze mi nezakaze chodit von ☹

chymenitta33
autor
24. mar 2009

dadka..no neviem je to možné aby jej tam viace nenafukalo☹

dasa711
24. mar 2009

dada tak to je radost,myslis ze ma prievan

dasa711
24. mar 2009

dada aku mas tu autosedacku?-9-18?kg?

chymenitta33
autor
24. mar 2009

dasi--hej do 18kg má

chymenitta33
autor
24. mar 2009

dasi--nie do 25kg má dada O-25kg

dasa711
25. mar 2009

caute vcera sa mi risko zacal sam pustat chodit .zacalo to rano prisiel za mnou do kuchyne,skoro som odpadla
a potom vecer u deda pala sa sam vybral za tatom-stal pri stole a mal viac takych pokusov 🙂 😅 a celkom mu to ide

chymenitta33
autor
25. mar 2009

Ahojte cikulky🙂ň
dnes sme mali rušný dníček a ako by to nestačilo vytopila som kupelku 😀 😝

Rišiačik šikulko malinkatý, superrrr 🙂

chymenitta33
autor
26. mar 2009

Neviem ked je niekomu naš eforum na smiech že sme trápne že sme spolu aj tak dosť často, Tak načo to potom číta!!!!
A nech sa teda pridá, nie? to by urobil asi každý normálny...Nie len sliediť, že áno!!!

Čas na písanie nemáááá ale čítať ANOOOO!!! to je trošku divné nemyslíte kočenky??

amatula
26. mar 2009

ahojte zasa sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ☹ 😢 😢
vcera bolo tak pekne......
som vas necitala do zadu .......kto uz chodiiiiiiiii,,,pustaju sa drobci?????moj sa sem tam pusti ale sa boji...............

chym o com pises 😕 kto sliedi,,neviem som tu davno nebola..........
a ja sa vobec svami nestretavam tak pisem ne 😉

chymenitta33
autor
26. mar 2009

Aojko cikulka🙂)

Nie ty to je jedno tá dotyčná osôbka to hádam pochopí a ked nie tak to svedčí o jej inteligencii!

no aj u nás sneží, a ja som nejaká k ničomu mám sopel, hrdlo ma bolí☹celú zimu nič žiadna chronta namna neliezla a teraz bach☹

Ale cicka však dejvi chodil a padol hore znak a sa bojí☹ .. a vy ako? chlapci?

amatula
26. mar 2009

viem ze nie ja to by som o nieco vedela nie 😀

len som chcela vediet kto ,,,,neviem ci tu bol daku hlupy prispevok alebo co 😕

neboj on sa zasa osmeli 😉
moji chlapci ako vzdy terorizuju ma ako sa len dá 😖
ja som bola doteraz stale chora,,uz dufam,,,klop klop,,,,,bude lepsie....

uz ste nachystane na velku noc,,pojdete aj lucku obliat 😉
mm ma 30tak bude zurka aj velka noc aj chlastanica 😀 🙂

chymenitta33
autor
26. mar 2009

nie tu nikto nič nenapísal len niekomu velice povedal nie mne a ja ju kašlem, mala napísať, no nie?

no však hej, aj ja si myslím🙂ked nato zabudne🙂
No však to máš chalanov ja to stále tvrdí že chalani su ako za dve baby🙂su aj výnimky ale Dejvi bol ako madík a čím je starší tým je väčšia svinna s neho🙂

No super🙂minulý rok na velku noc som bola v špitáli teraz si to užijem aj ked to neuznávam moc..Isto Marko bude chodiť ku babičkám a tetám dvom a k Lucke inde ani nie. už som mu aj kuki korbáčik malinký🙂

dasa711
26. mar 2009

caute normalne by som zacala zbierat podpisy na zrusenie "hudobnej"predzvesti hlasenia v rozhlase mozno by sme boli yspesne mamicky co vy nato mna z toho slak trafa isto nie som sama!
n 😢 najlepsie ked vonku spia deturence a oni zacnu pustat tie nekonecne pseudo pesnicky

chymenitta33
autor
26. mar 2009

dasa--takže už máš dva hlasy plus ja a Lubinka🙂)je to des Dejvi mi už spinká dlho toto mu nevadí ale vonku je to des!

dasa711
26. mar 2009

ved to je masaker a nie len pre mamicky ale aj ludia co spia po nocnej ved sa nato jeduju generacie ludi a nik pre to nic nerobi

amatula
26. mar 2009

dasa u nas bolo na trafenie ked ho pustali nedelu na prave poludnie,,uz prestali na stastie...

mna porazi krpec vobec nachce zaspat 😕 si mysli ze co sa budem s nim celi den hrat 😠
som ho dva krat uspala na rukach dam do postielky a on ze he he 😒

chymenitta33
autor
26. mar 2009

amatulka-aj ja mam ten problem tiez lucka este nespala a je jak satan malý 😉
Píšem asi z hruskinho nicu tak sorry

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre