Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dadka33
8. apr 2009

ja suhlasi m s dasou najlepsie je zavriet dvere a niesme doma neznasam tieto sviatky este ze nebudeme doma.

Kveti---este sme v lip.jane.Domkou prideme az v utorok po velkej noci 😀

chymenitta33
autor
8. apr 2009

Dobrý večer cicky🙂

My sme došli domkov asi pred pol hodkou boli sme u Marka v oryxe Dejvi velice behal nechcel aby som sa ho držala a padol mi hore znak! baby mne by ste sa krvi nedorezali ako ma klepalo, doplakal a zase chodiť ale to som ho už držala☹..jáj počkala som žiadne príznaky od 20:00 už hajinká chvála Bohu že mu nič nie je🙂

Heni--My ako v piatok urobím nátierku nejakú treba sa postiť a mne to neuškodí 😀 A v sobotu asi ryby a šalát a samozrejme nechutné udené!!ale čo prežijeme, a určite aj "šnicle" lebo bez nich by Budjačovci umreli 😅

Dada--pekný scrapík🙂

chymenitta33
autor
9. apr 2009

Dobré ránko🙂

My sme sa zobudili o pol 9 a naranajkovali a teraz čakáme babičku lebo ide s ním von. ešte išla do lekárne či kam do zase potrvá kým sa ona vymotká🙂

henusska
9. apr 2009

kvetinkaaa-diky moc,za rady, i ked ja budem musiet nieco popiect,slane,sladke,manzel chce babu 😉 a chcela by som nejake tie misy urobit...a obed samoska.len to si vsetko musim nachystat dopredu,aby som to stihla pri malej 😀 No ku nam pridu asi rano ,a potom do obedu chceme vypadnut von na zahradku,kde sa este cela rodinka postretame 🙂

henusska
9. apr 2009

chymen-diky no musim cosi povymyslat,uz som akurat tak mam poupratovane 😉 no dnes ideme este na nakupy....sranda dnes mi mala spala od vcera 18do ranka pol6.Sami nezda ale prespala 12hodin,konecne 🙂 a este si ranko zdriemla od pol8 do pol11.No myslim,ze uz bude len lepsie.
Aj ked my spinkala v noci,nikdy nie tak dlho.... 🙂

chymenitta33
autor
9. apr 2009

Ahojte cicky🙂)

My sme zase boli vonku a dosť dlho bola tu krsná maminka tak s ním bola na ihrisku potom prišiel aj Vladík dadík 😀 a chvílku sme posedeli na zmrzke. Potom som išla za Markom do Oryxu stretla som kamku tak sme boli spolu potom do tesca Dejvimu som kupila ponožky a tričenká, lebo som chcela biele body ale totálka vybraté porozoberané☹)ale neva som rada aj tak-
Hodil sprchen a už haji asi pol hodku. Idem niečo pojesť...

Henuska--Super!!!!to neboj to bude len a len lepšie Dejvi spinkáva celú noc od 5 mesiacov predtým sa budil len raz kedže ho nutrilon zasýtil.

kvetinkaaa
10. apr 2009

nazdar baby 😉
no pekne to mate vymyslene s tymi chodmi 🙂
ja neviem ani kto a či pridu šibat, iba o par ludoch, tak sa stary včera smial kolko som kinderiek kupila 🙂 ale tak sak ked neviem...ked neminiem postupne to budeme davat synovcom a tak..lepsie ako keby mi mali ostat velkonočné vaja alebo by som mala málo.

my sme sa dohodli ze na nedelu,pondelok spravim rybku so zemiakovym salatom. udene nie.
este ak by chcel tak rezne spravim,ale to asi tiez nebudem, mozno cez tyzden.
a vraj billa nie je otvorena v nedeluj ale v pondelok, tak ak to je tak, tak si misu musim spravit sama, lebo tam nepojdem v pondelok o 6tej pre to...ale nevadi..

a piect? asi iba nejaky kolač. drahy by chcel asi štedrák no neviem, moc sa mi nece do toho,este som ho nerobila..

ale sa mi nechce nist, akurat som dovarila a idem upratovat. a tak by som chrapala!

dadka uzi si dofču. super ze sa ti tam pači, oddychni si. potom nam budes rozpravat ako bolo : )

papa

dasa711
11. apr 2009

caute ženy
kvetinka šiši 🙂 mesiac do porodu ani nie mesiac,kasli na vsetko uzivaj si kludu spi kedy sa ti ziada.relaxuj-to všetko sa ti skonči
bordel isto nemaš to sme my sproste baby stale si nieco najdeme

heni to mas super ze buva
chym hovori ze bude len lepsie ale u nas to neplati masaker kojila som6 mes,risko potom uz nechcel vtedy sa budil 2krat za noc a teraz aj 5 krat za noc nehovoriac o tom ze obcas sa aj s tatinom musime hrat aj o tretej alebo stvrtej rano-noci tak u nas nic moc len sa popravil so spanim cez den 2 krat po hodine a pol a to je uspech

baby ani neviem ze su sviatky nic nepecem mama mi dala babu aj domace zakusky,upratujem stale aj my budeme zajtra salat,rezen mam udene a salamy na oblozene taniere daco nachystam keby dačo ale prchame grilovat ku kamoške na chalupu-pstruhov nech je pekne lebo z toho nic nebude ☹

pekne sviatky prajem

kvetinkaaa
12. apr 2009

ahojkyy
jaj dasi len keby sa dalo kaslat na vsetko ze 😉
sak ale mne sa vobec nechce ist rodit, take stavy ma chytaju ze dovi-dopo.
inak ja som ziadny kolač nerobila, jedna svokra poslala, druha, no a mame milion druhov ze neviem kto to zje.

dobry napad s grilovanim, uz som drahemu kričala,keby zajtra vyjde počasičko 🙂)

chymenitta33
autor
13. apr 2009

Ahojte zlatíčka)

V sobotu sme išli "božkať ježiška" potom sme išli ku našim na tu grilovačku bolo superne aj krsná mama s Vladkom došli potom na sprievod sviečkový a domkov okolo pol 10, v nedelu sme išli k môjmu dedkovi tam sme boli do večera, potom domkov klasika vonku chvílku okupkali sme sa a išli haji..ani som nevládala ísť sem..Dejvi len behať tak stále za ním lebo sa bojím aby zase nerachnul..

Dneska boli moji chlapci oblievať ráno hned štanprdlík na mna davidko vodičku vylial aj korbáčik mu babička urobila taký miniatúrboli obliať aj babičky a tak dostal kopec sladkostí.

A v sobotu na tej opekačke som išla do tesca aj s drahým a prídem baby mne až do plaču bolo došla moja teta a doniesla mu kinder čokoládky všetky ich "požral" a ako vysmiaty ako lečo, ja revy a nervy..lebo dobre vedia že mu to nedávam.Ako a ešte som bola najhoršia že čo kričím ako som krkavčia mater u nich že mu to nedám(jájj...

Davko hajinká od 20:00 a v posledných dnoch haji na obed tri hodky od 12:00-do tretej tak sa teším.

Hádam Vás aj prečítkam, dúfam 😉

Inak idem hodiť foto ak chcete potom kuk 🙂

amatula
13. apr 2009

ahojte

chym ja uz som kuk 😵 mali ma super vlasy!!!

mi velka noc perfis...chalany maju sladkosti a penez 😕 viac ako rodicia 🙄

inak ani ja nedavam Matovi sladke aj ked mu to tlacia narobim humbug a hotovka!!ma cas a kto chce nech si krmi svoje 😉

a este sa pochvalim..........Matko chodíííííííí 🙂 🙂 🙂

chymenitta33
autor
13. apr 2009

Amatula--Dakujem🙂jeje to je supeeerr gratulujem ale aj Daliborko tak zavčasu chodil ešte skôr že?

amatula
13. apr 2009

ano ten chodil od desiateho mesiaca!!a uplne v pohode
Mato este ide zo strachom

co porabaate??moji chlapy spia a ja sa nudim.................a odolavam sladkemu 🙄 😅

chymenitta33
autor
13. apr 2009

To sa otuká aj my už brázdime lepšie ako vtedy čo potom rachnul..je to oki už

ja enmám s tým problém lebo ja sladké nelubim nejako moc radšej slané🙂a môj najmenší hajinká a Marko je v práci

amatula
13. apr 2009

no to mi by sme este s mm sedeli,,ale som ho nastvala tak isiel spat ☹

ako robite tie scrapy co tam mate v jednom vela fotiek sa mi to velmi paci..............hod link 😉

chymenitta33
autor
13. apr 2009

amatula kuk IP🙂

wewa8
13. apr 2009

Ahojky....Tiež som z Nemšovej........ 😀 Možem sa pridat?

chymenitta33
autor
13. apr 2009

Aojko wewa jasné🙂Vitaj

dasa711
14. apr 2009

ahojte konečne zhon za nami a ani to nebolelo ze?
včera bol iba dedko obliat a dvaja moji ujovia starsi pani a potom sme prchli na dvor k dedovi kamoska grilovacku zrusila ale bolo super,potom nas vyplasila skareda obloha a isli sme domov
WEWA a pozname sa kto si??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????,

henusska
15. apr 2009

Ahojte vsetky maminky.konecne som sa tu ukazala,nebolo vobec casu,konecne je uz po sviatkoch 😀 nemam toto obdobie rada.Mala sa mi akosi zmenila ,ako krasne mi spinkala od porodu v noci,tak teraz si vymysla,v noci sa budi a chce sa hrat,a caka kedy sa zobudime,aby sme boli pri nej☹
Poradte co mam s nou robit aby krasne znova spinkala....Inak je dobrunka,vse ok.Ale ta noc......😠

Vitaj wewa8!

henusska
15. apr 2009

Jaj a este vam nieco ukazem pozrite si tento link,je tam moja mala dcerka

https://www.youtube.com/watch?v=AI7F2fTMlHs
chymenitta33
autor
16. apr 2009

Dobré ránečko🙂)

Davko bol zase prekakaný zase zuby🙂to jediné je čo je príznak "kaká"

Heni.-ja som to už kuki. podarená je🙂

dasa711
16. apr 2009

caute j....e ma raz z toho netu pisem pol hodinu a stale daku chybu vyhadzuje
kVETINKA SI STALE POKOPE?

chymenitta33
autor
17. apr 2009

Doré ránko kočenky 🙂

Večer som sem ani nešla, Davko bude asi chorý alebo čo myslela som si že tie zubky asi len furt kaká a vždy má soplík lenže ako vodičku no teraz to má husté ako blázen a v noci nemohol dýchať tak sme hore velmiii dlho..čo furt chrčal..
ráno ako sa my prekakal až do spacieho vaku ako každé ráno posledné dniteraz sa hrajká v ohradke sme odsali a vyzerá oki uvidíme ako bude. 😒 asi aj dokine dojdeme do pondelka je daleko☹)

Ja som Vám to vravela s tou Majkou vy nie 😀

kvetinkaaa
17. apr 2009

ahojteee

ja tu akurat fučim čo mam bolesti, hadam to este nejde? 🙂 uz som chcela vypnut pc, ale este ma napadlo ze vas kuknem. vy tu nakoniec budete mat tipovačku či rodim nie : )))
zatial nie ale neivem neviem veru, od stredy mam take stavy ze bolesti, na poradni som bola otvorena, to som vam hovorila a bojim sa ze sa dalej otvaram. boli to ako šlak.

a vy čo?

chym chuda davidko, dufam ze mu to čoskoro prejde.

papaa

dasa711
17. apr 2009

ahojte hudak davko a kocik uz mas zalepenu dušu?-CHYM?
KVETINKA-to je divne ze s tebou nieco nerobia -často na teba myslime ked bude na svete napis aspon jednej z nas drzime palce

chymenitta33
autor
17. apr 2009

Kvetinkaa--ako my sme si mysleli že už si v špitáli inak ja som včera babám hovorila že to aj za den dva už možno pôjdeš ale baby že nie nemusí sa dalej otvárať 😕

Maji--díky vyzerá to oki Bola tu Marianna tak sme kecali Dejvi je ostrihaný úplne je iný🙂aj ja mám konečne tu makovicu urobenú včera mi robila večer aj dneska melír nato aby som to nemala oranžove🙂

Dasi--No hej prídem domov zvoním lebo nám nejde výtah nech my marko pomôže s tým posraným autíčkom, a už velice duša zalepená ale nešla som nikam už ked marianna mala dojsť sedeli sme pred barákom aj tuti muti bolo bez presviedčania🙂

chymenitta33
autor
17. apr 2009

Boli sme vonku výtah nám nejde tak som sa trtkala dole s kočíkom krista, to ako dva dni už nejde a zjavne nikomu to nevadí tak som bola za panou čo to má na starosti ako ona no až v pondelok...ako ma šlahne pôjdem zmapovať susedovcov nech sa aj oni ohradia a isto to pôjde už dnes teda to bude možné ochota na hovado...jájj.. 😠

Vonku je zimenka celkom nemali sme deku ale pančuchy, rifle, sveter teplý ale má ručičky nie moc teplé 😒

kvetinkaaa
17. apr 2009

ahojte, od rana od 7h mam kontrakcie tak neviem neviem či dnes nepojdeme na to... 😕
uz som mala tristvrte hodinu 3minutove tak som volala muzovi a potom 10min nič tak som volala nech este nejde. a teraz zase trojminutovky. tukam a sem tam fučim 🙂
takze mozno o chvilu pojdem....dam potom vediet 🙂 nechcem robit plany poplach lebo som uz o 13h bola dnes u mojho lekara nech ma kukne. a vraj som sa viac neotvorila od stredy a ze ak do rana neporodim ze mam rano prist, ma slulzbu v IL ze ma pozrie...

napisem daske alebo dadke ak by nieco. paaa idem este kuk do májoviek.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre