Mamičky z okolia Bristol a Bath

ywa_m
8. dec 2012

Ahojte,hladam mamicky z okolia Bristol,Bath...byvame 15 mil od Bristol,10 od Bath...som tu uz rok a pol,ale zatial som nenatrafila na spriaznenu dusu,s ktorou by som mohla poklabosit,skocit na kavicku apod.budem rada,ak sa mi nejaka mamicka ozve,mam 5 rocneho syna a vo februari sa ma narodit druhy 🙂

vasylysa
10. máj 2013

@ywa_m ahoj,konecne som natrafila na niekoho v blizkosti Bath...byvame asi 15 mik odtial. zijem tu uz 6rokov a mam 2,5 rocneho synceka a skoronstvormesacnu dcerku...sranda he ze sa malavtiez narodit koncom februara,no rozhodla sa prist skor;)tak sa kludne ozvi,aj ja by som si rada s niekym pokecala atd atd;)ako to zvladas s dvoma detmi?;) dufam ze bez stresov;)

ywa_m
autor
11. máj 2013

ahoj,no to je super,ja som si uz myslela,ze ziadne slovenske mamicky v tomto okoli nie su 🙂 kde presne byvas? 🙂

vasylysa
14. máj 2013

Ahoj,byvam v malom mestecku Trowbridge,do bathu je to od nas pol hodka autom do bristolu 45 min az hodka.A co ty,kde byvas?🙂Je nas tu viac,este dveine mamky slovenky su tu,dve cesky a zbytok su poliaci...ako inak no a este anglicanov,aby som nezabudla;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre