Mamičky z Revúcej a okolia

kristinaanna
27. jan 2009

ahojte
baby z revúcej a oklia chodíte sem niekto?

stanusa
23. dec 2009

sirinka sneh sme ti nachystali uz vcera, tak prid co najskor aby si ho stihla 😉

jajka82
23. dec 2009

ahoj Stanusa, ja pochádzam z RA byvali sme v 13 poschodiaku, ale už 7 rokov som v BB.
Kto je to pekne babetko Tominko čo maš vo fotoalbume?

stanusa
25. dec 2009

Pekne sviatky vam prajem babenky! 😵 😵 😵

jajka to je nahoda, my byvame vedla 13tky smerom k trznici. v BB mam jednu kamosku, tiez revucanku 🙂
Tomi je nase krsniatko, mal 6 mesiacov.

gianni
28. dec 2009

ahojte baby,ked sme pri tom 13 poschodáku tak moja rodina tam býva na 8 poschodí a ja som niekedy bývala v čínskom múre
tiež prajem pekné a príjemné prežitie sviatkov

stanusa
28. dec 2009

ahoj, sviatkovala si v RA?
pozeram, ze som zle napisala Tomiho - bude mat 6 mesiacov v januari

gianni
29. dec 2009

sviatkujem doma,ale chystám sa teraz niekedy do RA no a určite 4.1. mi treba ísť do RA k zubárke
kde sa chystáš rodiť?

stanusa
31. dec 2009

ahoj gianni,
zatial tu neotvorili gynekologiu, mali by vraj 11.1., ale terminov uz bolo viac tak neviem...
mam si vybrat Roznavu alebo Rimavsku Sobotu, manzel ma rodicov v RS tak asi tam 😵

a pekne silvestrujte baby!

gianni
4. jan 2010

ahojky
hej aj mne dnes v RA hovorila kamoška že už majú otvoriť gyndu,Rožňavu ja osobne velmi neodporúčam ale je to vec názoru ja hovorím len za seba,nedávno tiež jedna baba z RA tam rodila cisárskym a že nikdy viac,ja som rodila v Šaci a super len jednu chybu to malo že bolo vela rodičiek a na šestonedelie som sa dostala až o 2 dni,na poslednú chvilu,v RS možno bude o.k. a možno prekvapí aj RA

sirinka
7. jan 2010

kedysi daaaavno som v roznave praxovala ako sestricka a nikdy v zivote by som tam nesla lezat dobrovolne 😉

jajka82
16. jan 2010

Ahojte, tak ste sa dáko rozpísali, ako čítam tak tehotné Revúčanky to majú ťažké , keď nemajú kde rodiť. No tá Rožnava nieje bohvie čo. možno v RS bude lepšie. Ale nie je to bohvie aké keď to na ženu príde a ešte musí niekoľko km cestovať, nezávidím Vám.
Gianni: koho máš na 8 poschodí, ja som bývala na 9.
stanusa: ani som ti neodpísala, boli sme na Vianoce na ďalekom východe, zlatý je Tominko

stanusa
17. jan 2010

caute,
jajka dik a maly je fakt zlate babo a spokojnucke, s mm na nom trenujeme 😀
jedno pozitivum na Roznave je primar Praslicka, ktoreho si chvalia. Gyndu este stale neotvorili a vraj by tam mal sefovat Sestina.

gianni ako sa ti tam podarilo dostat? a to si sla kolko dni dopredu?
dik

gianni
18. jan 2010

ahojte
jajka: v 13 poschodáku mám sesterku rod.Žiaková
stanusa: normálne som tam zavolala že by som tam chcela rodiť a začala som tam chodiť od 36 tt.na prehliadky,no a potom ked mi začala odtekať plodová voda tak si ma tam nechali a na druhý den som rodila,to prostredie sa nedá porovnať s Rožňavou

jajka82
23. jan 2010

Gianni, ahoj, nič mi nehovorí to meno, ja som bývala v tej prvej 13, od tržnice. Teraz veľmi nechodím do MK, hladám na internete autosedačku pre malého lebo rastie do dĺžky a vajíčko mu je už malé.

gianni
24. jan 2010

jajka: no oni bývajú v tej druhej 13, my sme tiež nevedeli akú sedačku je ich teraz vela na trhu tak sme sa rozhodli pre romerku od 9-18 kg,ale niekedy ešte používame vajíčko nakolko striedame 2-3 autá a stále ju prekladať sa nám nechce

monkey1
25. jan 2010

ahojte revucanky 🙂
surne mam na vas jednu prosbu. neviete mi podat info o firme HSD, sro? nikde neviem najst ich web stranku...
dakujem!

aaandrejka
7. feb 2010

ahojte,

len info, ze v revucej uz otvorili gynekologiu

co sa tyka roznavy, ja som rodila tam (aj ked este v r.2007), u praslicku a nemozem si vynachvalit, rodila som spinalkou a kludne by som sla rodit aj teraz 🙂 starostlivost lekarov aj sestriciek bola super, je tam dost nadstandardov, takze pohodka.. porod a aj vsetko okolo je hlavne otazkou psychiky

stanusa
9. feb 2010

ahojte,
andrejka a mala si cisarsky? teraz neviem ci je to epidural
stale nie som rozhodnuta ci RA alebo RS...otvorili tu gekologiu, ale vobec nepoznam tych 2 lekarov co su tu...a je dolezite aj doverovat svojmu porodnikovi
na Praslicku som pocula hodne pozitivnych ohlasov

stanusa
9. feb 2010

teraz citam, ze gekologiu 😀 sorry ma byt gynekol... 😝

ajka.no3
18. feb 2010

Ahojte,
ja som rodila v Revúcej,cisárskym a nemôžem sa sťažovať, myslím si že ak je všetko pri pôrode a po ňom v poriadku tak tých 5 dní sa dá vydržať kdekoľvek aj v Revúckej nemocnici!A hlavne máte rodinu nablízku a nemusia za Vami nikam dochádzať!

adrina
18. feb 2010

ahoj baby..aspoň vás pozdravím do môjho rodiska.... i keď som už roky preč, všetkých troch chalanov som rodila v RA v nemocnici, naposledy pred 1,5r...čo ja viem, bola som spokojná....sekcia so spinálkou...nemám sa na čo sťažovať...ležala som na gynekologii aj v SNV, aj v PP...a žiadne pozitíva som nevidela...v porovnaní s RA nevidela... 😉 😉 😉 😉 😉

stanusa
23. feb 2010

ahojte,
tak uz mam dohodnuty porod v RS, nakoniec manzel je odtial, tak som to nechala nanho nech vybavuje 😎

baby ved kebyze oddelenie nedodrbal riaditel, tak som mohla kludne odrodit aj v revucej...ale co uz
moji ma pridu pozriet aj tak a manzel bude zatial pri rodicoch v rs, takze v navstevach nie je problem 😵

stanusa
23. feb 2010

ajka ty si priamo z RA?

ajka.no3
23. feb 2010

Ahoj,
áno som priamo z RA a Ťa z videnia poznám.
Tak to máš šťastie že máte v RS svokrovcov.

stanusa
24. feb 2010

ahojte,
ajka skoda, ze nemas fotku to by som ta aj ja mala poznat
mohla by si mi poradit dobru detsku lekarku? alebo ku ktorej chodite vy
dakujem

ajka.no3
24. feb 2010

Ahoj,
ja viac chodím na mamaaja a tam mám aj fotky ale až budem mať viac času tak dám aj sem.

My chodíme k Sviatkovej, zatiaľ sme spokojní,lebo všetky ostatné doktorky v Revúcej som poznala ešte so svojich detských čias a neboli nič moc,tak sme skúsili túto.A hlavne tam nikdy nečakám a už vôbec nie s našimi tmavšími spoluobčanmi..........a dá sa tam ísť s kočíkom až dnu do čakárne.

gianni
24. feb 2010

ahojte,
ajka ja som sa nedávno prihlásila na mamaaja ,napísala som asi aj nejaký príspevok,no ale fakt neni času písať a ešte na viacej stránok,hm aj teraz píšem z práce ale pst 🤐
majte sa

stanusa
24. feb 2010

ajka aj kolegyna chodi k nej, je niekde ako je ZUSka a presne, ze ani ona necaka dlho lebo na muranskej su sice 3 lekarky, ale strasne vela ludi je tam 🙂

aaandrejka
14. mar 2010

stanusa,

rodila som spinalkou, rozdiel medi nou a epiduralkou je v tom, ze sa picha inde a su tam este nejake drobne rozdiely, ale uz si nepamatam 🙂

inac, moja suseda rodila prec par tyzdnami tu v RA uz na novootvorenom oddelenhi a vraj super vsetko, aj lekari aj prostredie

kde ordinuje dr. sviatkova? neordinuje nahodou tam pri cajovni na tej ulici, kde je aj policia?

stanusa
21. mar 2010

ahojte,
andrejka pozerala som to na nete a sekciu robia spinálkou, to je celkové znecitlivenie, no alebo pod narkózou
dr. sviatková neviem stále kde ordinuje, ale pôjdem už zistiť
na novú gyndu som aj ja počula dobré ohlasy, že šikovný je ten mladý lekár

chodím na poradne do RS, aj zajtra idem...primár ešte nerozhodol ako budem rodiť a prvý termín podľa ma MS mám 28.3.
vo štvrtok sme boli na sone pri dr. Rusovej, malý má už skoro 3,3kg 😵

kristinaanna
autor
23. apr 2010

ahojte, sviatková je na remeselníckej v tej budove kde je čajovňa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre