Mamičky z Revúcej a okolia

kristinaanna
27. jan 2009

ahojte
baby z revúcej a oklia chodíte sem niekto?

malicka251
15. jan 2011

@gianni ano byvam na Clementisovej.....ja nie som chora ale gynekologycka my vypisala na choru preto ze som mala pracu ktoru som nemohla vykonavat ked som tehotna tak preto som na chorej...velmi si uzivam tehotenstvo len niekedy sa dost nudim lebo som viac menej doma... 🙂

sirinka
16. jan 2011

jeej, aj ja som vyrastla na clementiske... 🙂

marianaatimotei
9. mar 2011

ahojte maminky revúčanky ani som nevedela že sa tu toľké stretneme

stefie
13. jún 2011

haloooo, revucanky, kdde ste?

gianni
14. jún 2011

@stefie tu sme tu ,je tu nejak ticho,ako ti ide tehotenstvo? pracuješ?

stefie
14. jún 2011

@gianni ahoj, tehu dobre, kebyze mi nerastie brusko a netrpim obzerstvom tak ani neviem ze som 😀 a nepracujem, teda, mam brigadu v tescu, ale uz ma niekolko mesiacov nevolali, ale prave terat v pondelok mi vraveli ze mi idu predlzit zmluvu a ze ma cez prazdniny budu volat urcite... a ty? pracujes? aha, pozeram ze dodko ma 2 rociky, takze asi MD,ze?

gianni
14. jún 2011

@stefie no to obžerstvo ti trochu aj závidím ,ja mám diétu tak som skoro stále hladná,mám tehotenskú cukrovku a pichám si aj inzulín,proste sa musím obmedzovať v jedle a o sladkom neni ani reči,ja pracujem,malý bude mať tento mesiac síce 3 roky,ale pracujem už asi rok a pol,tvoja je kedy narodená pozerám že má tiež 3 roky

stefie
14. jún 2011

@gianni iiiha, ze inzulin...tak to bude vazne...moja mama tiez mala tehotensku cukrovku ked otehotnela so mnou, ale uz jej to zostalo...ale snazi sa udrziavat tu hranicu cukru, takze ona je este len par rokov na tabletkach..a este si nepicha..ale zeby dajaka dieta u nej? nehrozi...
mne sa mala narodila na konci augusta, to uz bude mat styri 😉

gianni
15. jún 2011

@stefie bože ved toho sa bojím že mi tá cukrovka ostane ,ono tam ten nábeh je,alebo potom v starobe,neviem si predstaviť že by som sa mala obmedzovať v jedle celý život
kolko si zatial pribrala?

stefie
15. jún 2011

no ja neviem, doktor nie som, ale mama mi vravela, ze ono to uz zostane....tak dufam, ze to nebude aj tvoj pripad...uz ked si teraz pichas...kolko som pribrala? na poslednej poradni pre dvoma tyzndami nejake 4kila...co sa mi pri prvom vidi hodne malo, ale ta uvidime, 30.-teho idem znova...

sirinka
15. jún 2011

@gianni
@stefie teotenska cukrovka vo vacsine pripadov po porode vymizne...ale moze sa stat, ze u niektorych zien pretrva...
http://www.choredieta.sk/index.php/tehotenstvo-...

stefie
15. jún 2011

@sirinka ved vravim, ze neviem ako to je, ale u mojej mamy zostala 😒

gianni
15. jún 2011

jedna baba čo si tiež pichala,ale už pred 2 týždňami porodila tak je ešte sledovaná a diétuje zatial, lebo jej to ešte celkom nezmizlo

stefie
17. jún 2011

@gianni a este si picha ci jej to kleslo natolko ze uz si nemusi?

gianni
17. jún 2011

@stefie nie nepichá si už

stefie
17. jún 2011

no talk to dobre dopadla...prajem to aj tebe...

gianni
7. sep 2011

haló neni tu nikto? ako sa máte?

bambulka1987
8. sep 2011

@ajka.no3 aj ja si myslim ze sa to dalo vydrzat v revuckej porodnici

mimkaz
19. sep 2011

@bambulka1987 ahoj čítam, že máš skúsenosti s revúckou porodnicou.Ja idem tiež teraz niekedy tak by som s achchela dozvedieť, ako to tam teraz chodí, rodila som tam pred vyše tromi rokmi, no odvtedy sa tam toho vraj veľa zmenilo, tak ak by to išlo napíš mi tvoje postrehy a skúsenosti...vdaka 🙂

mimkaz
19. sep 2011

@bambulka1987 ahoj čítam, že máš skúsenosti s revúckou porodnicou.Ja idem tiež teraz niekedy tak by som sa chela dozvedieť, ako to tam teraz chodí, rodila som tam pred vyše tromi rokmi, no odvtedy sa tam toho vraj veľa zmenilo, tak ak by to išlo napíš mi tvoje postrehy a skúsenosti...vdaka 🙂

gianni
19. sep 2011

@mimkaz ty už teda nemáš vela času,ja som momentálne v nemocnici v RV a vedla mna leží baba a je 41 plus 3 a nejako sa jej nechce rodiť už jej dávajú aj nejaké injekcie ale že zajtra to už rozbehnú,
teraz nedávno tiež odrodila jedna v RA nemocnici ale neviem ako bolo, niektoré si aj chvália tak hádam neni zle

bambulka1987
19. sep 2011

@gianni nemas nahodou facebook ze by sme cez to popisali

mimkaz
19. sep 2011

@gianni vdaka že si napísala, veď to že už som jeden termín prešla a nič, chodím k dr.Sestinovi a teraz vo štvrtok idem do poradne ale ak som ho pochopila správne tak povedal že posledný krát, tak teraz neviem že či ma pošle do nemocnice alebo ako.. 😒
to som tiež chcela vedieť, že ako to teraz je v nemocnici s vyvolávačkou či ju dávajú hned v deň príjmu alebo kedy a dokedy to skúšajú ked to nejde ☹
pri prvom som pred tromi rokmi tiež skončila na vyvolávačkách štyri dni mi pichali dve injekcie denne a potom mi v pondelok dali infúzku, no ani tak nič tak mi robili sekciu, takže teraz neviem čo čakať, keďže sú tam nový lekári
ako je to s nadštandardkou, je šanca sa tam dostať? 😀
ved ani ty to už nemáš na dlho a aké máš problémy že si v nemocnici? 😉

gianni
19. sep 2011

@bambulka1987 hej mám aj som pripojená pod janka raganová

gianni
19. sep 2011

@mimkaz ja som tiež rodila pred 3 rokmi ale v Šaci,mne odtiekla plodová voda,dali mi vyvolávačky,bolesti boli ale som sa neotvárala tak bola sekcia
s nadštandartkou je to asi o šťastí,dopredu sa nedá rezervovať,musí byť momentálne volná,tu v RV sú 2 izby po 13,50 eur ale po samom
ja som v nemocnici kvôli zlým prietokom,ale dnes na ultrazvuku už dobre a zajtra idem domov

mimkaz
19. sep 2011

@gianni tak ti držím palčeky, nech ti to dobre skončí a rodiť ideš tiež do RV?

gianni
19. sep 2011

@mimkaz som sa nevedela rozhodnúť ale nakoniec tu v RV,aj tebe držím palce

kristinaanna
autor
22. jan 2012

ahojte, je tu niekto , kto teraz rodil alebo sa chystá do pôrodnice v Revúcej? ako to tam vyzerá, počula som že by mali zatvárať 😨 ?!

gianni
23. jan 2012

halóóó Revúčanky,ako sa máme?

@mimkaz kedy si rodila? sme na tom približne rovnako,ja 1.10. sekciou,ako sa máte,všetko o.k.?

mimkaz
23. jan 2012

@gianni ahoj ja som rodila 29.9. v Revúcej a som spokojná,tiež sekcia,lekári super,sestričky tiež,Tobinko je úžasný,velký a stále usmiaty,a ty pozerám že tiež máš dvoch chlapov.....a kde si rodila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre