Mamičky z Revúcej a okolia

kristinaanna
27. jan 2009

ahojte
baby z revúcej a oklia chodíte sem niekto?

gianni
23. jan 2012

@mimkaz ahojky
rodila som v Rožňave,tiež o.k.,z JYSky som prešla potom na nadštandartku,akurát že mi ostala tehotenská cukrovka a diagnostikovali mi cukrovku I typu a doživotne inzulín ☹ ☹
a tiež asi pred mesiacom mi zistili že mám brušnú kylu tak asi ma neminie operácia
nejak sa to na mna začalo všetko lepiť

mimkaz
24. jan 2012

@gianni joj moja, to ma hrozne mrzí, ale neboj všetko dobre dopadne a máš dve krásne detičky, pre ktoré musíš vydržať všetko,ja som tiež tak dva roky po prvom pôrode skončila na ARO v Revúcej s nenormálne silným zápalom pankreasu,bola som na tom velmi zle ale som tu...takže neboj všetko bude dobré len treba vydržať,aj ked je to nefér, že taká mladá žena,ktorá ma dve detičky musi takto trpieť..... 😒

gianni
24. jan 2012

@mimkaz joj dakujem ti za povzbudenie,áno pre tie deti človek urobí všetko a musí vydržať,ved každý máme nejaké problémy a ked si poviem prečo ja ,tak si zas poviem že sú na tom aj horšie...

mimkaz
24. jan 2012

@gianni ved aj ja som si vtedy hovorila, že sú aj horšie na tom, ale ked mi zostali z toho následky a mám už na celý život poškodené zdravie, tak som si predsa len povedala že život je nespravodlivý.... 😢

jankas87
29. jan 2012

jeee ahojte, teraz som objavila tuto temu, ja som z Jelšavy 😀

kristinaanna
autor
29. jan 2012

ahoj 😉

kristinaanna
autor
29. jan 2012
gianni
29. jan 2012

@jankas87 ahoj , ja som pred tým v Jelšave pracovala ked boli ešte kasárne

jankas87
29. jan 2012

@gianni no ja sa tu na tie kasarne kazdy den pozeram z okna 🙂 to dakedy tu bol zivot kym este fungovali, ale teraz je to tu uz o nicom ☹

gianni
29. jan 2012

@jankas87 no to hej

afra
26. mar 2012

Ahojte mamičky z Revúcej, potrebujem pomoc 🙂 Z ktorej dlhej ulice je vidno priamo na namestie mesta? Potrebujem to na jeden projekt skolsky 😀 dakujem 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre