Mamičky z Revúcej a okolia

kristinaanna
27. jan 2009

ahojte
baby z revúcej a oklia chodíte sem niekto?

kristinaanna
autor
4. feb 2009

ahojte, no my me sa malidnes celkom fajn, aj tu dnes celý deň pršalo ale von chodíme aj tak, riadne sa poobliekame a ideme 😉
aj keď nie je veľmi kde ale aspoň sa trochu prejsť lebo doma by som to s mojou malou babulou celý deň nevydržala,

zuzkafuny
4. feb 2009

Ahojte Revúčanky 🙂
Ja nie som z Revúcej... ale mám tam zopár spolužiačok zo strednej 😉 🙂

nika_ke
4. feb 2009

ahojte, aj ja som z tohoto okresu

cauko zuzka 😉

zuzkafuny
4. feb 2009

Nika... domov!!! 😀 😀 😀

sirinka
4. feb 2009

stanusa v lubku mame nevlastnu starku 😀
no uvidime, bola som odovzdat papiere a teraz musime cakat, ci nam schvalia peniazky...

gianni
4. feb 2009

ahojte baby
no konečne aj REVÚCA,teraz si píšem s RV,som z RA ale tretí rok bývame v Plešivci ☹ ,presťahovali sme sa k priateľovým rodičom do domu kvôli práci,obidvaja pracujeme v Rožňave(17km od RV),do Revúcej chodím často,mám tam mamku a veľa priateľov,ked môj drahý nie je doma tak skoro stále som v RA,no ale väčšina je nás čo už bývame mimo

estella
5. feb 2009

dobre ranko..vidim ze sa to tu rozrastlo o nove revucanky... 😉

my tu v NR mame otrasne pocasie uz som z toho na nervy...neviem kedy sa to umudri ja uz chcem jarne slniecko lebo z tohoto co je vonku ma zacinaju chytat depky....

stanusa
5. feb 2009

ahojte, aj ja chcem už slniečko 😎 😎
dnes je tu krajšie ako včera, už neprší ale stále pod mrakom
sirinka: svet je ale malý 😀
prajem vám pekný deň

sirinka
5. feb 2009

ahojte baby...klarka ma anginu, musi brat atb...tiez by som radsej keby svietilo slniecko, aj keby bol sneh a mraz...ale toto usmoklene pocasie je na h....

stanusa
5. feb 2009

toto obdobie je ako stvorené na chrípky, angíny ... už nech to skončí
zajtra ideme do Rožňavy na školenie a aj v sobotu a predstavte si, že nám to nepočítajú ako nadčasy 😒

martina236
9. feb 2009

ahojteeee, tu je vazne tichooo 😕
mala je uz soplava, nedala som ju do jasliciek, dufam, ze to zvladneme bez navstevy mudr. a ATB.

pekny tyzden vsetkym 🙂

sirinka
9. feb 2009

baby ake je pocasie v ra? u nas svieti uz slniecko, ale v noci riadne fukalo....

martina236
9. feb 2009

aj my sme v NR mali straaaasne veterno a k tomu dazd i sneh 😖 , dnes oki pekne 🙂 , len budeme radsej doma, lebo tie sopliska nic moc 😒

sirinka
9. feb 2009

martina som pocula, ze bol problem u vas zo snehom 😝 ja mam svokrovcov v NZ.

ja mam dnes poradnu v Ba, ale idem tiez radsej sama, klarku necham este oddychovat doma, aj ked mam pocit, ze uz jej zabrali ATB.

stanusa
9. feb 2009

ahojte, tak my v Ra si ešte na slnko počkáme, lebo dnes ráno slabo snežilo a celý deň je zamračené 😖
ďalší termín semináru máme štvrtok a piatok, čo nás veeeľmi potešilo 🙂

martina236
10. feb 2009

sirinka, my sme v NR nemali sneh 😉 , ale dnes pekne slniecko vyvkuka 😅 . uz mam navarene, idem zo seba cloveka urobit, trosku spratat, zmeram malej teplotu, ak by nemala, vybehli by sme sa aspon do obchodu prejst, ked je tak pekne vonku.

stanusa
10. feb 2009

ahoojte babenky, máme krásne slniečko 😎
pekný deň všetkým

estella
10. feb 2009

ahojte..idem vas po dlhej dobe pozriet....co mate nove Revucanky....

martinka ahoj.......ja asi pojdem s malym do mesta vramci prechadzky ked je vonku tak pekne...mala je chora?

martina236
10. feb 2009

estell caaaw 🙂 , no mame sople, zmeram jej teplotu, ked nebude, tak aspon na pol hodku s nou vybehnem, nie dlhsie, lebo fuka vietor. ale my budeme len tu na klokocine.

sirinka
10. feb 2009

ahojte...u nas zatiahnute a dazd a sneh...ale do obchodu musime ist, ale iba autom...teploty uz klarka nema, tak snad vydrzi...

stanusa
13. feb 2009

ahojte "Revúčanky" ako sa máme pred víkendom? 🙂 A čo romantické plánujete na zajtra 😀
Dnes nám snežilo a kosa je dobrá, tak asi aj zajtra nebude lepšie.

sirinka
13. feb 2009

stanusa aj my mame taku malu metelicu...my ideme zajtra kupit poschodovu postel a chcela by som ist na obed do indickej restauracie...uz aspon mesiac mam na to chut 😝 a to bude cela nasa romantika 😀

gianni
13. feb 2009

ahojte
ja by som zajtra chcela ísť do Revúcej,bo priateľ ide fotiť do Dobšinej rally,ale neviem ako to bude s tým snehom,hádam to nezamrzne a cesty budú dobré,no uvidíme ráno

stanusa
15. feb 2009

Včera sme mali fašiangový sprievod - cigáni idú do neba, celkom dobre to vyzeralo - jazdci na koňoch, za nimi deti v maskách a samo že malé rómky vyspevujúce jedna radosť 🙂 škoda, že som nemala foťák, lebo som len vybehla vyvenčiť moju jazvečíčku.
My sme včera valentínovali doma, dali sme si fajné milka srdiečka, kukli dvd ... a dostala som aj tulipány. Vidím, že romantiku si musím zariadiť sama 😀

stanusa
26. feb 2009

dobré ránko všetkým, revúčanky kde ste? 😵

sirinka
26. feb 2009

stanusa...to by aj mna zaujimalo...ci je v Ra tolko snehu, ze vsetci odpratavaju?

stanusa
26. feb 2009

ale kdeže, síce dnes nám trochu snežilo 🙂 tak aspoň o počasí sme popísali 😵

gianni
27. feb 2009

ahojte,ja už dúfam že príde čoskoro jar,nech už je teplo,v nedelu sa chystám do RA,tak dúfam že už nenasneží

stanusa
28. feb 2009

ahojte Revúčanky🙂
gianni už si nachystaná? info o stave snehu: slniečko dnes svietilo a šneženie je ešte niekde na ceste 😉

gianni
28. feb 2009

ahojky
stanusa-no nachystaná nie som 🙂 ,ja to všetko chystám rychlo ráno a potom v aute rozmýšľam čo všetko som zabudla,ale to hlavné nosím so sebou(mliečko) a zvyšok sa dá aj kúpiť 😀 ,ked bude také počasie ako dnes tak bude super,hned má človek lepšiu náladu ked svieti slnko-aspoň ja určite

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre