Mamičky z Revúcej a okolia

kristinaanna
27. jan 2009

ahojte
baby z revúcej a oklia chodíte sem niekto?

sirinka
24. apr 2009

no co baby...revuca zaspala? ja uz pomaly pojdem aj rodit a tu nic noveho... 😎

aaandrejka
28. máj 2009

ahojte,

tiez som z ra, chodim na kona pravidelne uz 3.5 roka, no tuto temu som objavila len teraz 🙂 do mesta chodim malo, ale ak by niekto chcel poradit okolo ivf, napiste mi ip, v pohode odovzdam vsetky informacie 🙂

stanusa
10. jún 2009

čo to vidím sirinka blahoželám k malej 🙂 už si aj porodila a veľmi sme sa tu nepohli 😀

gianni
11. jún 2009

ahojte baby
sirinka-gratulujem k malej
je tu nejako ticho,čo máte ženy nového? asi najnovšie je tá nehoda za Revúcou-hm strašné
my začíname od augusta s jasličkami tak uvidíme čo to bude

stanusa
12. jún 2009

ahoj, veru bolo to strašné...smúti hádam celé mesto
toľko pohrebov tu ešte nebolo - v utorok 2 samostatné, Sašina dcéra sa lúčila s mamou 😢
a v stredu všetci traja ...chudák prišiel o všetkých aj o bábo v brušku
to je tak, keď ožrani šoférujú!!!!

sirinka
15. júl 2009

ahojte a dakujem ku gratulaciam... 😀 mala rastie neskutocne, uz je taka dlhaaaa, ale je nadherna.

ale o inom som chcela...vraj zavreli porodnicu v ra...ak je to pravda, tak to je dost velka haluz, to by som sa aj bala byt tehu, ved do najblizsej porodnice sa to nemusi stihnut.....

aaandrejka
18. júl 2009

ahoj sirinka, porodnicu nezavreli natrvalo, len docasne, kym ju zrekonstruuju... moja suseda tam odrodila ako posledna 29.6., rekonstrukcie by vraj nemali trvat viac ako mesiac.... ale rodit by som teraz veru nechcela, do roznavy je to cca 40 km, do brezna este o par viac...

sirinka
19. júl 2009

jaj tak je to...tak to aspon bude potom nadstandart 😀

sirinka
5. aug 2009

caute...no tu je mrtvolne ticho 😀 ako v RA? buduci utorok ideme trosku pooddychovat na par dni... tak snad tam budu nejake kocikarky a vraj aj nove ihriska mate...

gianni
5. aug 2009

ahojte
sirinka tak možno sa aj stretneme,ja pôjdem asi do RA v stredu ako zvyčajne,ale v pondelok mám volať do jasličiek a dohodnúť sa presne na termíne tak neviem...hm sa nám to kráti aj malému aj mne
minule som bola pozrieť ten hotel Hunter na Revúčke,je to krásny hotel pravdaže aj drahší
teraz v piatok alebo v sobotu idem tiež do RA
zatial sa majte

sirinka
5. aug 2009

gianni hej hunter vyzera super, uz som sa tam bola aj wellnesovat 😝
a co tak skoro do jasliciek?

gianni
6. aug 2009

prečo tak skoro do jasličiek? 2.septembra nastupujem do práce, niekedy som tvrdila že materskú si užijem celé 3 roky,ale situácia v ktorej som je iná,mám prácu o ktorú by som nerada prišla a tu kde teraz bývam sme s malým skoro celé dni sami,tak je to tu o držku,keby som bola v meste tak hádam ešte 1 rok doma potiahnem,v skratke asi tolko

snikol
6. aug 2009

ahojte revuca a okolie ja som tiez z okresu revuca a pochadzam z malej dedinky otrocok. 😉

sirinka
6. aug 2009

gianni jasne...ved ja keby som nemala auto, som tu tiez odrezana od mesta...to by ma asi slahlo...

snikol ahoj...to veru ani neviem, na ktory je smer... 😅

sirinka
17. aug 2009

snikol tak uz viem kde je otrocok...dnes se cezen sli do cizu... 😎

snikol
20. aug 2009

a ako bolo v cizi??pacilo sa my sme tam boli vlani a tento rok sme bolo v madarsku v egri. 😉

sirinka
20. aug 2009

snikol bolo to tam v pohodicke...

stanusa
23. aug 2009

čaute, gynekologické oddelenie sa má rekonštruovať, ale dali aj výpovede personálu a majú tam prísť lekári z Ukrajiny. Ani tehotenský ultrazvuk nerobia - lebo doktorka, ktorá to robila už má svoju ambulanciu a aj svoje sono... tak neviem ako to tam bude vyzerať, ale hlavne že to bude zrekonštruované 😒
ešteže sa nechystám rodiť 😀

gianni
24. aug 2009

ahojte
stanusa - ako pozerám teda čítam že čakáš bábo tak gratulujem,super,hlavne nech ste zdraví
hej teraz bola pôrodnica odstavená aj kolegyna bola rodiť v Rožňave ,ale že nič moc ,ved som jej vravela,mohla ísť do Šaci,ešte ku tomu to tam bolo preplnené,ked väčšina išla rodiť do RV
sirinka no ako ,bola si v RA?

stanusa
30. aug 2009

ďakujem gianni, skoro ani neviem že som tehu až na únavu, potom si pekne pospím a je preč 🙂

sirinka
30. aug 2009

gianni hej bola a super, oddychla som si, povyletovala a uz sme zase v senci...

inac o tej revuckej porodnici som vselico pocula...ze nie je vobec doktorov, co by mohli odrodit a ze mozno z toho bude nakoniec starobinec.... 🤐
ved som bola zhrozena...sestra mala ist na ekg a pan doktor, to je riadna hruza...a najhorsie, ze siroko daleko iny nie je a pacienti to musia pretrpiet...

sirinka
30. aug 2009

stanusa a gratulujem k tehu, nech je bezproblemove a babatko krasne... 🙂

stanusa
1. sep 2009

caute,
sirinka dakujem...
tak aj mna cakaju tri vysetrenia- zubarka, obvodny a kardiolog, ktory ma urobit ekg...nebola som tam este, ale tiez som pocula vselico, kamoskin otec tam chodil so srdcom, a nebyt dcery ktora mu vybavila vysetrenie v BB a nasledne operaciu, tak by tu uz ani nebol.

snikol my sme boli v Egri minule leto, kupat sme sa chodili do Egersaloku a Demienu

gianni
2. sep 2009

ahojte
tak dnes sme boli prvý den v jasličkách a ja v práci,malý že o.k. až na spanie,doma spí so mnou v posteli tak tam sa mu nechcelo v postielke ale hádam si skoro zvykne
my sme boli tento rok raz v Egri,viackrát už nevydalo časovo,ale malému sa velmi páčilo

stanusa
6. sep 2009

🙂 maly sa pekne drzal... to su tam take malicke deti
inac planujem byt na materskej dlho a po roku dalsie babo 😀

jajka82
27. okt 2009

Ahojte, ja tiež pochádzam z RA, ale bývam v BB už 7 rokov, pôvodne som chcela rodiť v RA , lebo som sa veľmi bála Bystrickej nemocnice, Ale potom som počúvala kadečo, že sa to tam celé ruší, Aj Dr. Rusová odišla, tak som to zvládla v BB, Ale aj v BB v nemocnici je to katastrofa majú tam len jedno sono na 5 gynekologických ambulancii,a jedno oddelenie pre tehotné čo tam musia chodiť 4 týždne pred porodom, nedýchatelný vzduch, tmavá chodba a 30 tehotných,bola som tam vždy od 09:00 a 15:00 som chodila domov unavená, s bolesťou hlavy, nemáte si ani kde sadnuť, tiež niesu lekári, a sestričky nervózne. Či malé mesto alebo veľké mesto všade je zdravotnictvo hrúza.

stanusa
22. nov 2009

jajka maly je zlatucky 🙂
to som prekvapena, ze ani v BB to nie je ktovieake...za Rusovou chodim na sono a som s nou tiez spokojna

jajka82
24. nov 2009

Stanusa, ďakujem,
teba to ešte len čaká, držím palce
Že vraj Rusová išla nemiesto Homolky do Jelšavy? K Homolovej som chodila keď som mala 19 rokov v pohode bola.
Ty pochádzaš z Revúcej?

stanusa
21. dec 2009

ahoj jajka,
dik za drzanie palcov 😵
Dr. Rusova je fakt v jelsave, Homolova je na dochodku. Chodim k nej len na sono, som velmi spokojna.
Povodne som z Lubenika, v revucej byvam uz asi 5 rokov.
A ty si skade?

sirinka
21. dec 2009

jeeej ahojte revucanky....v piatok tam ideme, tak nachystajte sneh, lebo u nas je to biedne... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre