Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

claudinka
26. sep 2008

netmona nemyslela som nakupne centra, ale materske centrum pohoda 😀 ze odkedy sa tam da chodit s babatkami.. ci aj ty si to myslela, len som ta nepochopila? 😝
my sme to dnes vymakli super, cely cas prespinkal..

netmona
26. sep 2008

claudinka....myslela som to tak že, prečo nie do materského centra keď vidím mamičky v nákupných centrách,,,,,,,,,,síce to babetko nič z toho nemá, ale ty si trochu medzi svojimi... 😅 😅 ,,,to je fajn že ti spiinká,,ja som nemala s ním ani v noci problém,,najedol sa a spal,,,,

claudinka
27. sep 2008

aj som si myslela, ze asi to takto myslis.. a poznate niekto to MC Pohoda? chodite tam niektora? je tam vela mamiciek?

netmona
29. sep 2008

claudi ,,ja som tam bola pár krát,,cez leto bolo zatvorené,,a teraza je otv..ut.a štv..od 9.30 do 11,30..ale od 1.10 má byť otvorené aj v str. po obede 16.30 - 18.30,,, mne to vyhovuje viac poobede lebo, ide zima a je skoro tma....pozri si na nete

claudinka
29. sep 2008

hej, uz som kukala, aj mail som tam pisala, ze ked bude mat maly tak polroka, mozem chodit, lebo teraz by vsetko prespal 😉

netmona
29. sep 2008

šak áno,,neboj ani sa nenazdaš a má rok,,ako my ,,už 2 hned a prešlo to co by dup.. 😅 ...a všetao sa len začína

claudinka
30. sep 2008

ani nehovor 😀 😀

netmona
1. okt 2008

no dnes máme vonku pršavo 😒 ,,a bude to asi aj dlhšie trvať,,,,,,,,

netmona
1. okt 2008

jaj dievčat....bobak spí, navarené, upratané,,ešte nech niekto požehlí a som na dnes spokojná 😉
claudi,,,a vy ako dnes ? lebo s babetkami je to, časté prebalovanie , krmenie, kúpanie ,,jaj jak ma križovatky boleli s kúpania,,,,,,no román o MD,,,, 😀 😵

claudinka
1. okt 2008

dnes je to take divne.. maly od rana konecne teraz zaspal, tak som zapla rychlo zehlicku 😀
a som chcela ist von, ale v tomto pocasi asi tazko.. kedy mozem ist s malym uz von, ked bude skaredo? a do mhd kedy?

fana12
2. okt 2008

No moja asi skorej ako ked bude mat 6 tyzdnov-2 mesiace v tomto pocasi radsej nechod ani do MHD on este zatial nema taku imunitu aby ti nieco nechytil ja viem je to na palicu byt stale doma ja som mala ten isty problem mne sa mala narodila dokonca az v decembri som myslela ze ma picne... A inak ako poslucha malinky???Moja malinka je nejaka prechladnuta tak aj my teraz pekne doma....

claudinka
2. okt 2008

ci poslucha? co ja viem 😀 striedavo oblacne.. ale tak asi poslucha, len ja mu este dokonale nerozumiem 😀 sak to.. ma picne doma furt medzi styrmi stenami sama.. je to o hubu 😖

netmona
3. okt 2008

claudi,,,fana ma pravdu,,z babetkom radšej doma,,a ktomu ešte stále hovoria o hepatitide , tak doma najlepšie
,,,,,,aj ked má môj bobak už skoro 2r,,tiež v takom počasí radšej nie von,, tak to teda ja o hubu,,,doma a doma,,sem tam dakde,,,,ale neboj pomaly na to prídeš čo a ako s babetkom.. 🙂

claudinka
3. okt 2008

vsak nikam nechodim 🙂 sak budem rada, ked zistim vsetko, kolko to este asi bude trvat? 😀 😝

netmona
3. okt 2008

trvať...?? kým sa neosamostatní úplne,,alebo aj dlhšie,,!!!!! 😠 😠 ,,,konečne ma napadlo pozrieť sa do tvojho albumu, že ako vyzerate...aspon vidiš ako vplýva ta materská na mamičky..... 😖

claudinka
3. okt 2008

maly je cely tato 😀 😀 ale zevraj ocka a pusinu ma po mne, tak uvidime, ako sa to vykrystalizuje 😀
viem si predstavit, ako budem vyzerat o rok 🙂

netmona
3. okt 2008

asi tak... ako vyzerať...pridam foto moje pred , po a tvrda realita do albumu a vsjo jasno... 😵 ,,ale to je údel žien asi,,,hoci niekady by som zo všetkým práskla a vypadla na pár dni,,kde len ja sama by som bola 😀 Amen

claudinka
5. okt 2008

netmona ze tvrda realita 😀 😀 ja zatial nevyzeram velmi inak.. 🙂 zatial..
ja by som sa sama niekde zblaznila asi.. mozno o par rokov 😀 😀 ked sa nebudem o maleho bat..

netmona
11. okt 2008

čavte dievčata,,,,,tak ako si naživate a čo detúrence,,počúvaju ?

claudinka
16. okt 2008

da sa to zvladnut 😀 😀

netmona
20. okt 2008

dnes to vyzerá vonku fajn,,,tak sa pôjdeme vyvenčiť, lebo doma to potom vyzerá ako po polročnom neupratovaní,,,, 😝 .....claudi ako ti spí drpbvec, dobre,,,či ,ako kedy ??

netmona
20. okt 2008

opravujem preklep ,,,,,, claudi ..ako ti spí drobec,,,,,,,,,,,

cmukinka29
21. okt 2008

ahojte, je tu niekto

netmona
21. okt 2008

ahoj,,,,,, cmu.29 ,,,,,tak sme tu, ale ako kedy lebo,, deeti zamestnávaju.....pozerám že , teba to len čaká,,,, 🙂 ,,,,tak vitaj

cmukinka29
23. okt 2008

ahoj netmona, aj ked trochu neskor ale predsa. hej mna to este len caka, tesim sa uz,no uvidime

claudinka
24. okt 2008

netmona uz to je ovela lepsie v poslednom obdobi 😉

cmukinka ahoooj 😉 mas sa na co tesit 🙂 kde vo vrakuni byvas?

zuzkazuzka
30. okt 2008

Ahoj baby, mozem sa k vam pridat? Mam 7,5 mesacnu dcerku. Mam tu sice zopar kamosiek mamiciek, ale vsetky su vacsinou z Biskupic, Kazanska a ten smer, cize hladam niekoho kto je viac "vo Vrakuni" 🙂

netmona
31. okt 2008

ahojte,,,,,claudi my trochu chorý, tak doma len , ale už je toho dosť, lebo vonku sa vyliete
zuzka ,,tak ja konkretne, pár metrov od pešej ..

zuzkazuzka
31. okt 2008

no tak Pesia zona je od nas kusok, tam chodime casto. A pozeram, ze Ty uz mas velke dietko, behajuce a isto zive 🙂 nas behanie este len caka 😉

claudinka
4. nov 2008

zuzkazuzka 😉 ja tu teda nemam kamosky skoro vobec, kedze tu dlho nebyvam..
jednu mam na mojej ulici (pipi1211) s dcerkou rok aj styri mesiace starou.. a este obcas sa stretavam s vanilkou32, ta ma skoro 4-mesacnu dcerku..
ja byvam jak je konecna trolejbusov

netmona a uz ste zdravi dufam..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre