Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

claudinka
9. mar 2009

greguska ahaaaa a vy kde byvate? ale tam sa musi super nahaaanat alebo hrat schovku 😀

netmona
9. mar 2009

ahojte,,dievčata,,,,,,,

no greguska a clavdinka,,ste sa tu rozpisali ani nestiham čitať........................ 😵 🙂 😅

jaj,,ja dufam že , sa raz podarí stretnuť, lebo to tak beží a zas realita,,

claudinka
10. mar 2009

netmona veru bezi bezi, ani nehovor.. 🙂

netmona
10. mar 2009

claudi,,pozeram že, si aj skoro vstala,, 😉 ,,my tiež okolo 7, 7.30,,a potom všetko dokola ,,piť, jesť, cikať, htať sa variť, isť von a tak,,dnes bolo docela dobre vonku len, trochu fukalo no ešte to neni ono,,,

greguska,,aký maš kočík, myslim že sme sa aj videli v tescu,,podla foto myslím že , aj áno,,,ale je to blbe sa opýtať: ty si greguska s modreho konika,? ale asi aj treba, ved ked nejde o život tak ide o nič 🙂

netmona
10. mar 2009

dievčata ,,,ktorá ste bola v Inchebe na expo dieta a rodina,,,? my áno,,bolo fajn ,,

aj sme si zaspievali s Podhradskou a čanakym... 😅 😅

sisa29
10. mar 2009

cafte baby.tak kukasm ze pisete o sto sest.my sme boli vonku potom dosiel muz a sla som na socialku zas som hovno vybavila strasne nieco vybavovat neznasam to. 😠 😠 😠

claudinka
11. mar 2009

sisus pritom to je tak lahke vsetko vybavit a oni z toho vzdy kovbojku robia.. tiez ich neznasam tam vsetky 😀

sisa29
11. mar 2009

no prislubili mi ze do piatku sa to doriesi a ked nie tak nech sa trasu 😠 😠 😠

claudinka
11. mar 2009

ja som tam tiez bola parkrat narobit hunbuk, tiez tam musim tento mesiac ist a uz teraz sa trasem od zlosti 😀 😀

greguska
11. mar 2009

dobré ránko!

včera mi nevyšiel krok sem dobehnúť 😉

my bývame tiež pri zdravotnom stredisku, v tom oranžovom, čo zateplovali.

claudi,
ešte si sa pýtala na náš spánok. no ti pravdu poviem, my sme nikdy nemali nejaký pevný režim, a ani nemáme 😝 ja sa prispôsobujem maťkovi, takže to máme každý deň inak. ale v poslednej dobe spinká už len 2x za deň tak po hodinke. to je už úspech, bo on najradšej dáva polhodinové spánky a mňa ide poraziť 😀 a noc som neprespala celú odkedy sa narodil, teda ani 4 hodiny vkuse som už 9 mesiacov nespala. no ale, však ho ľúbim, tak mu odpúšťam, aj keď niekedy som teda dobre nervavá, keď som nevyspatá 😝

my sme na tej výstave neboli, aj keď plán bol, ale nevyšiel 😅

a čo vybavujete na sociálke? ja všetko riešim poštou, neviem si predstaviť, že sa tam trepem aj s kočíkom 😒

dnes vyzerá, že bude zase fučať, to je hrozné s týmto počasím 😠

sisa29
11. mar 2009

no mne nepriznaly matersku nakolko som bola nezamestnana 2 mesiace medzi materskymi a tak som potrebovala na urad prace socialnych veci a rodiny papier ze mi ju nepriznavaju aby som si mohla vybavit rodicovsky prispevok.ziadost som tam podala 7 januara a este to nemam.myslite ze je to skoro pytat to od nich?no a dokym nebudem mat to tlacivo tak nebudem dostavat rodicovsky prispevok.tak ma ide porazit.vyhovorka bola ze my sme sa stahovali uz je iba jedna socialka pre celu bratislavu na zahradnickej pri slovanete.

greguska
11. mar 2009

ahoj sisa,
tak to je fakt dosť blbé ☹ určite to už musí byť vybavené, však to sú 2 mesiace. ako si môžu toto dovoliť ? 😠 ale keď máš ty niečo urobiť a nestihneš, hneď ti naparia pokutu. toto ma vie vytočiť. nám prišla minule pokuta z daňového úradu, lebo sme poslali jedno tlačivo nie 25.teho ale 26.teho 😠 😠 😠

ja som tiež potrebovala papier zo sociálky, keď som vybavovala rodičovský, ale ja som im to poslala poštou, nech mi to potvrdia a pošlú späť a na moje počudovanie mi to do týždňa naozaj prišlo.

greguska
11. mar 2009

netmona,
my mámy šedo-strieborný kočík, s nafukovacími kolieskami, taký neznačkový 😉

claudinka
11. mar 2009

mno uvidime, ako ja pochodim.. tie harpie tam mi cicaju krv 😠 😠

sisa29
11. mar 2009

no to ano.baby ja to uz musim v piatok uzavriet vsak chudak muz vsetko len on sam taha ja dostavam akurat 640sk rodinne na starsiu dcerku.ale ich tam nic nezaujima

greguska
11. mar 2009

claudi, a vy ako spinkáte ? a ľubko už bude zachvíľu aj zeleninku papať nie ?

claudinka
11. mar 2009

gregus chystame sa zacat papat v piatok 😉 a so spankom vacsinou mame dva polhodinove spanky doma a 2-3 hod. spanok na balkone alebo vonku..

sisus ja idem z materskej na rodicak, tak musim na socialku a odtial na urad.. to bude srandy kopec 😀 a budes mat teda matersku ci ides na rodicak ci ako to nakoniec sa to vyriesilo?

sisa29
11. mar 2009

no iba rodicovsky mozem poberat.no bolo to strasne zlozite teraz pokym som bola nezamestnana medzi tymi dvoma matersakymi trak mi nedavali ani korunu no des tie zeny su neni nicim chranene no mat dnes deti je naozaj zlozite.

claudinka
12. mar 2009

ani ja som nemala narok na materske, kedze som studentka VS a nemocenske som si neplatila, lebo som o nicom takom netusila 😀

sisa29
12. mar 2009

no vsak ani ja keby ti to povedali dopredu tak by si to clovek platil.dneska je celkom pekne dufam ze to vydrzi

greguska
12. mar 2009

ahojte,
veru je to tak, dopredu nikto nič nepovie a potom na to doplatí "obyčajný ľud".

my ideme zachvíľu na poradňu, som zvedavá, čo nové sa dozvieme a koľko sme pribrali, bo sa nám doma pokazila váha 😒

achojka
12. mar 2009

Ahojte. Rada by som sa pridala k Vasej teme....... 😀

claudinka
12. mar 2009

achojka super super 🙂 odkial z Vrakune si?

greguska potom daj vediet..

ja som dnes bola v Tescu, ze malemu kupit bio potraviny, lebo od zajtra prikrmujem a takeeee rady, zevraj su tam akcie mi kamoska hovorila.. a ze prednostna pokladna pre mamicky s detmi prdlajs taky ujo sa tam rozculovat no otras tak som vratila nakup, tie dve veci, maleho som mala v klokanke a isla domov 😒

achojka
12. mar 2009

Claudinka, ja byvam na pesej zone vo Vrakuni

sisa29
12. mar 2009

achojka ahoj aj ja tam byvam na rajeckej 15 😀 😀 😀

achojka
12. mar 2009

Jeeej, ja na Bucinovej........ To mozme niekedy vybehnut na prechadzku.. 😀

claudinka
12. mar 2009

a ja na Cilizskej, to mam od Vas na skok 😉 😉

sisa29
12. mar 2009

no baby ja sa ale v sobotu buduci tyzden stahujem ☹ ☹ ☹ ale budem sem chodit mam tu vela kamaratiek a moja dcerka starsia sem bude dalej chodit do skolky.

achojka no jasne kedy chodievas?ja chodim oklo jedenastej a potom o 16 to chodim po malu do skolky.

achojka
12. mar 2009

Ja chodievam tiez tak okolo tej jedenastej.

sisa29
12. mar 2009

ano tak super ak bude zajtra obstojne tak ja idem urcite.mam ruzovo zeleny kocik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre