Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

netmona
23. mar 2009

claudinka,,ahoj,,tak ako už doma,,ale asi ešte nie,,

netmona
23. mar 2009

jaaaaaaaaaaj,,zase vonku fučíííííííí,,no každý deň ideal počasie,,,,

netmona
23. mar 2009

ale boli sme dnes trochu vonku aj tak,,,,,,,,,niekedy som mala pocit že, už už babatko vzlietne,,no sranda,,, 😒

netmona
23. mar 2009

kde ste dievčata,,,,,,,,,,,,,,?!

claudinka
23. mar 2009

ja som este u svokrovcov v ruzinove..som bola doma len po plienky a skoro ma pred domom odfuklo!

netmona
24. mar 2009

jaj,,claudi,,tak asi akosi..... 🙂 🙂

netmona
24. mar 2009

ja dnes ani vonku lebo , nestiham vyhadzovať hyg. vreckovky taká nachladená,,včera ma prefuklo a je to ☹

kvietok23
24. mar 2009

ahojte, uz k vam aj ja patrim 😵

netmona
24. mar 2009

kvietok,,,,,tak fajn,,,velcommen 😉

kvietok23
24. mar 2009

dakujem 😉

netmona
24. mar 2009

hlavne ti prajem veľa veľa veľa trpezlivoasti lebo, je to niekedy o žejvot 🙂

kvietok23
24. mar 2009

pomaly ale isto zistujem 😀

netmona
24. mar 2009

tak to áno kvietok,,,a k tomu všetkému na 95% si na to sama, lebo manželia sú v práci a niet sa na koho spoľahnúť,,, 😒 ,,, ani femili moja neni na blízku,, tak ja len sama na seba ked treba,,a čo je nikedy hrozné že, ak niekedy mi treba niekde súrne skočiť, nedá sa lebo, furt len s babetkom,,no niekedy to ide ale niekedy nie,,,a teraz to mám o to horšie že, už len bez kočiara chodíme tak niekedy trvá cesta raz toľko,,,,,
,,,,,musim ťa strašiť,,ale je to tak,,,,,,

😠 ☹ ☹ 😝 😵 😵

fana12
24. mar 2009

No tak vidim ze ste sa rozpisali pekne dufam ze sa coskoro stretneme vonku s tymi nasimi deturencami.Kvietok citam ze mas malinke miminko tak si ho pekne uzi lebo ani si ho nestihnes vychutnat tak ti to utecie. No nebude to lahke ale stoji to zato.Ved ked zacne byt peknucko vonku budes chodit von a uvidis ako ti to bude ubiehat. Ja si este pamatam ako som cakala na porod a uz ma ta moja malinka 15 mesiacov a ani neviem ako....Netmona tak sa pekne kuriruj lebo sa ma trochu oteplit aby si bol ok.

netmona
25. mar 2009

jaáááááááj,,dik fana,,,,ale to je hrozne leje sa mi z nosa,,,,no hrozné, ale aspon to zlé ide von z organizmu 😀 ,,som zada že, malý sa nenakazil,,,,zatial,,,dufam že, to tak aj ostane,,,

netmona
25. mar 2009

inač vonku je dnes pekne, aspoň z okna 🙂 , ale je aj zima a asi ajtrochu fučííííí, ale ja aj tak vonku nepôjjdem,,,možno zajtra aspoň trochu do MC,,aby sa malý nenudil doma...

claudinka
26. mar 2009

dosli sme domov az vcera vecer.. tak som nestihla napisat.. aj tak muzik neni uplne ok, ale chodi aj tak do roboty, takze je to jedno.. boli sme dnes na kramaroch rano s malym na ocnom a stretli sme sa so sisou29 😀 nahoda jak svina.. a mame zapal ocnych spojiviek, snad to neni nic vazne..

sisus som ta videla, ako si nastupovala do busu aj potom pred stadionom na pasienkoch som ta videla na zastavke.. som sa ta aj chcela opytat, ci nechces zviest, ale svokor ma malinky peuget 206 a tam sa mi nezmesti kocik, akurat tak moja autosedacka, tak sa nehnevaj..

netmona
26. mar 2009

ahoj cludinka,,,no asi je dačo vo vzduchu lebo, aj ja som akasi nachladená,,ani do MC som nešla radšej lebo, čo ak som bacilonosič?! 😒 ,,,,Miško už, ma rožky z toho že sme 3 dni len doma,,ja radšej trochu doma, aby nebolo horšie,,,,, 😀

netmona
26. mar 2009

aj ja som včera stretla sisu pred poštou na pešej, bo som si odskočila len, do lekárne,,, prehodili sme pár slov a radšej som uekala aby nanachytali dačo ,,,,,,

netmona
26. mar 2009

no super leje jak najaté,,,a to zas má byť také o ničom,,,jaj už by sa to mohlo otočiť oo prúdenie,, 😠

claudinka
26. mar 2009

netmona veru mohlo.. ale nevyzera to tak na najblizsie dni 😖

claudinka
26. mar 2009

kvietok23 vitaaaj 😉 misko je fesacik 😀 😵

claudinka
27. mar 2009

kde ste vsetky? ☹

achojka
27. mar 2009

Ahojte baby. Dlho som tu nebola..... Ten moj maly sibal mi dava riadne zabrat.

Sisa, este asi chodievas sem tam na pesu zonu, vydela som ta z okna aj vcera. Aj som potom hned isla von, ale niekde si sa mi stratila....... skkoda

netmona
27. mar 2009

ahoj,,claudi,,,a achojka,,,,,dnes ste neboli vonku??? ja konečne po 3 dnoch, lebo nádcha nepustila,,,,ináč malý ma červenú vetrovku ak nás niektorá zbadáte,,, 😉 ,

netmona
27. mar 2009

konečne normál počasie dnes ale zajtra to bude už minulosť,,, 🙄 ,,,,,dnes idete niektorá poobede von?

claudinka
27. mar 2009

ja radsej s tym ockom nikam nejdeme von.. pre istotu.. 😒 uvidime, co v pondelok povie doktorka, ak sa to nahodou nezlepsi

netmona
28. mar 2009

ake ma to očko,,už je lepšie,? my dnes vonku do obedu,,teraz spia deti,,, 😉 myslím aj mangela,,,a poobede asi tiež trochu,,ale sa aj rozfukalo trochu,,,,

achojka
28. mar 2009

Netmona, ja chodievam von kazdy den, okolo tej 11-tej a potom poobede okolo 15-tej. Ak by si ma stretla, tak sa prihovor, mam taky orandzovy golfac chicco. 😀

claudinka
28. mar 2009

netmona vobec to nema lepsie..v pondelok ideme na kontrolu na kramare

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre