• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Vrakune

10. augusta 2016 
kocky navstili ste niekto mc pohoda? ake su vase skusenosti?
15. okt 2007 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dorotka, na Estonskej sa cvicia len brusne, alebo aj klasicke cvicenie?

A to MC Pohoda by zaujimalo aj mna, ci ste uz niektora navstivili....
17. okt 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej mamicky z vrakune, mozem sa k vam pridat? Ja teda budem maminka az vo februari, ale rada by som tam u nas spoznala aj ine mamicky.
18. okt 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona 30. okt 2007 o 11:47
daka baba z vrakune na prechádzku, malý ma rok
31. okt 2007 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE BABY.CHCELA BY SOM SA AJ JA K VAM PRIDAT.BYVAME VO vRAKUNI NA PESEJ ZONE.VOLAM SA sILVIA AMAM 25 ROKOV.MAM KRASNU 2-ROCNU DCERKU nINKU.JE TO TAKY MOJ MALY CERTIK.TAK DUFAM ZE NAM NIEKTO ODPISE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. nov 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sILVIA..nazeram sem často , ale akosi tu nieje pohyb.nieso si ista ale už sme sa rozpravali na peš.zone ..tvoja malá sa váľala v piesku a môj bobak sedel v kočiari, bolo to v lete... :slight_smile:
6. nov 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme si pisat tu alebo cez internu postu?
6. nov 2007 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky.ja som z podunajských biskupic no rada by som sa stretla aj s mamičkami z vrakune či dolných honov.napíše mi nejaká IP? Nechcem kočíkovať sama.hm?ja mám 10mesačného synčeka.
14. nov 2007 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ahojte vrakuncanky!!!pridam sa k vam zo svojimi ratolestami,budem byvat na Toryskej od buduceho mesiaca takze mozno sa tam stretneme.Pekny vikend prajem vsetkym :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2007 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smartik ahoj aj ja byvam na Toryskej. Ake cislo budete? My sme tu teraz dva roky a byva sa tu doooobre.
20. nov 2007 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby vrakuna.vidim ze vas sem moc nechodi.ak by ste potrebovali nieco z oriflame tak sa mi ozvite cez ip.sisa.
21. nov 2007 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HALO HALO.TO SOM TU FAKT SAMA?NO TO JE SMUTNE.A KOLKO MAMICIEK STRETAVAM VONKU. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. nov 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sisa aj ja vzdy stretavam kopu mamiciek a ja kocikujem sasa :zipper_mouth: odkial z vrakune si? :dizzy_face:
23. nov 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej ahoj pipi.ja som z rajeckej priamo z pesej zony.a ty?som rada ze si sa ozvala.tu je strasne mrtvo.mam 2 rocnu dcerku ninku a ty? :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2007 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z cilizskej :slight_smile: priamo na konecnej :slight_smile: ja mam tiez dcerku ale len polrocnu :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2007 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tak to je babetenko.viem kde je cilizska.moja mama do nedavna byvala v tych novych na bebravskej.obcas sa chodim prechadzat aj tam.by sme sa mohli niekedy dohodnut a ist spolu.len ja skorej cez tyzden.cez vykend vecsinou chodime po rodine :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa zasa cez vikend venujem drahemu :slight_smile: ale cez tyzden som cely den sama doma a niekedy sa fakt dost nudim :angry:
24. nov 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nehovor.to poznam.niekedy je to na maslu a hlavne ked je vonku skarede pocasie.teraz sa to zas vyjasnilo ale buduci tyzden sa to ma zas pokazit tak som zvedava.asi tu zhnijeme od nudy.vsak sa dohodneme :wink: :wink: :wink:
24. nov 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mozem sa k vam pridat???byvam na kazanskej za billou......
mam od vcera rocneho synceka tomaska :slight_smile:
24. nov 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ahoj luci.... super ze sa pekne objavujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej ahoj luci :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa ze si medzi nami
24. nov 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za privitanie....tiez nemam s kym kocikovat......no tomi vacsinou spi doobeda na balkone.....a von ideme az o tretej.....kedy mozno niekedy zaspi...uz len tak nechce sediet v kociku...... :slight_smile:
24. nov 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej luci vsak to som ja s tym badickom co sa mame stretnut v pondelok.tak dufam ze pokecame a dohodneme sa na kocikovani
24. nov 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem :slight_smile:
24. nov 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super jak sme sa tu stretli :wink: :wink: :wink:
24. nov 2007 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.a zasa tu nikto od vcera nebol.ach aka som tu opustena :grinning: :grinning: :grinning: .babizne idem k svokre tak sa majte a prajeme prijemnu nedelu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2007 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zas kukam a nikto nikde.baby co nemate cas alebo vas to tu nebavi? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. nov 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.halo halo halo.babizne kde ste?ja som stale tu!netmona halo.luci halo! no asi som jedina co ma cas na pc
27. nov 2007 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sis..ja akosi nemam čas na na pc.,a neviem ani kedy si tu..
27. nov 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je luci ty si tiez vrakuncanka som nevedela
27. nov 2007 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok