• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Vrakune

10. augusta 2016 
jani tak si to uži,,,,,,lebo, to fakt na nezaplatenie ked pár hodín sa nemusím venovať,,,čo je 1x do roka ..aleluja. :cry:
3. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ideme zajtra k našim rodičom do KK....bude fajn,,,ma kde behať po veľkom dvore ,aspon ostražitosť si oddýchne moja :slight_smile: tak budeme tam asi 10dni aj na velikonoce :dizzy_face:
3. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dnes píšem jak halabala,,,tak si uživajte slnka :slight_smile:
3. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja lietam furt, vcera aj dnes, otraaas :unamused: a som spaaalena :cry:
3. apr 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes je parad znova - ideme na zahradu k sestre otvorit sezonu a varit gulas!!!!

To tak az bolo teplo Claudi? Mne sa nezdalo - te vietor odradza od svetra. :grinning:
4. apr 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
včera veru bolo poriadne teplo, my sme boli von akurát okolo obeda, som v tričku s krátkym rukávom behala :wink:
dnes je tuším trochu chladnejšie....

claudi a už je dobre s očkom ?

janka, tak si to užite :wink:
5. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani vsak ani mne :grinning:

gregus ani nehovor, nastastie hej a s om uplne happy z toho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja beham v tricku na ramienkach :grinning:
5. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby caute som spet.uz som osobne spoznala claudinku aj achojku tak sa tesim baby ze sme sa stretli.
5. apr 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus :wink: :wink: :wink: v lete snad castejsie, akurat kukam tvoj albumik a nove fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: kde ste boli na vyletiku?
nam sa dnes prerezal prvy zubok :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
časvte mamule :slight_smile: ,,,tak ja len trochu kuk,,lebo som od BA 400km,,,tak či nič nového :slight_smile: ,,,,slnko svieti tak čo viac treba,,,,,,,,,,,,,, :dizzy_face:
5. apr 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, krasne je :dizzy_face:
6. apr 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadherny den! :sunglasses:
claudi: prvy zubok? GRATULUJEM!
6. apr 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi ahoj gratulujeme k zubocku.boli sme v borinke na luke bolo tam super nadherny potocik tade pretekal tak vam nemusim hovorit ze som ninku samozrejm eprezliekala lebo moja dcerka si sadla do toho potociku :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes bolo zas slunčano a momental leje,,,
claudi tak dufaj že, sa zub za zubom a v pohode :wink:
6. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj sme dosli teraz domenka, sme boli od dvanastej vonku, na strkovci a po vrakuni weeej
sisusu sme stretliiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nabuduce ideme s vami :wink: ak sa pomestime

jani kujeemeee kam chodite v taketo pekne dni von s Paulinkou?

netmona uvidime :wink:
6. apr 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davam foto s opekacky do ninkinho albumceka tak ked chcete nakuknite ako opekame
6. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukala som hned na uvodnej stranke som zbadala album :grinning: mnam mnam hned by som si dala juuuj
6. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Claudi, no ved tu sa vsade prechadzam, bola som aj vo vrakunskom a tak... . No dnes ideme s manickou asi klekarovi. Nie si na MK? Idem ti teda asi zavolat.
7. apr 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som vcera brazdila vrakunu, pesiu zonu, lesik, pri bille kolotoce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi - dakujem, ze si nasla temu - nemuusela somm ju vyhladavat :slight_smile: jeje kolotoce - na tych som bola, ked som bola s Paulinkou v 4 mesiaci- ale to len na tych detskych labutach :grinning: . Dnes musim ist k lekarovi, tak pojdem von len doobeda - asi na pesiu, musim kupit capicku. :slight_smile:
8. apr 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my sa tiež teraz flákame po vonku, najnovšie chodievame po obede na detské ihrisko, čo je pri pošte na uzbeckej :wink:
zajtra sa chystáme do lesíka, ak nám vyjde krok :wink:

ja som tiež včera prešla celú vrakuňu, som zháňala letnú čiapku pre matejka, ale nemali ani v tescu, ani v tých obchodoch na poschodí, ani na trhu v biskupiciach, tak som sa trepala na pešiu do vrakune, a tam sme kúpili, pre istotu 2, aj zelenú aj modrú :grinning:

claudi, tak super, že očko je v poriadku, a gratulujeme k zúbku :wink:
8. apr 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kujeme kedy dame vrakunske stretko? co tak buduci tyzden niekedy?
8. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj claudi ,,,bolo bi fajn,,len ja budem ešte mimo BA..ved nič sa nedeje ,,leto je pred mnami
8. apr 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dievčata,,,čo ako? už aupratané či ako stíhate? ako ja :slight_smile:
8. apr 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
síce doma u rodič. ale je stále dačo robiť,,,dieta ani nevidím lebo, len spať chodí do domu :sweat_smile:
a zaspí šup šup :wink:
8. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby dneska som spoznala vanilku hihi.pomali sa aj postretavame.ja by som stretko brala.ale najlepsie v doobednajsich hodinach ked je ninka v skolke lebo s dvoma detmi to by bolo asi na maslu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem s nelkou na kramare na neurologiu lekarka ma podozrenie ze nelka ma nieco s cievami tak sa modlim aBY TO nic vazne nebolo
8. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona nehrozi, maly mi spava iba 3x denne polhodinku, som rada, ze zaklad urobim, kde su este okna a moje namalovane nehty :grinning: :grinning: :grinning:

sisus vanilku32? aj ja som ju stretla predvcerom v lesiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: kludne mozeme aj doobeda, ale my o 11.30 papkame, tak aby sme vtedy boli doma.. daj potom vediet, jak ste dopadli, znie to strasne, tak snad to nic nakoniec zle nebude
9. apr 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clavdi ani nehovor,,,ja tiež ked spí tie zakladne veci a hlavne upraztovačka celého bytu
9. apr 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,,,sisus ,,ja už ked čítam kramare tak mam dosť,,,tak že to bude ok,,,
9. apr 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok