Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

sisa29
9. apr 2009

ahojte tak na neurologii mi povedali ze oni to nevedia identifikovat ci to ten hemangiom je ze potrebuju vyjadrenie koznej u tej sme boli o 9,30 povedala ze aby sme prisli po 12,00 tak sme aj prisli a POVEDALA ze z nariadenia pana riaditela robia len do 13,00 ze nas nezobere tak som jej povedala ze povedala aby sme prisli po 12,000 a ona ze nie ze to nieje akutny stav a muz jej hovori ze sme zbytocne potom 2 krat merali cestu a ona ze to je nas problem a ja jej nato ze mame 7 tyzdnove babo a ona ze noa co?tak manzel pisal riaditelovi detskej fakultnej tak som zvedava ze co odpisu.no mala som tep asi 900 viete si ma predstavit.a to nam este zabuchla pred nosom dvere.no pristup jak svina

claudinka
10. apr 2009

ahoj sisus, kvoli tebe som vcera u svokry kukala na nete, ci si mi pisala, ako ste dopadli.. no som si to precitala a mam tiez dost.. to nase otrasne zdravotnictvo 😠 😠 😠 si viem predstavit, jak ste boli nasrani s muzom, to je uroven.. takyto pristup ma vie dostat.. a co teraz?

sisa29
10. apr 2009

ahoj claudi teraz sme si zohnali jednu znamu a pojdeme k nej lebo na hentu uz chut nemam a musela by som jej oci vyskriabat

claudinka
10. apr 2009

juuj to ti verim 😒

jana.hcsba
10. apr 2009

ahojte 😎

sisa29: no to poznam, to su jake mrne tie doktorky!Jak kedy oni deti nemali! No dufam, ze budete v poriadku. 😒

stretko: super, velmi rada sa stretnem len ja v utorky a stvrtky nemozem - a to doobedie mi vyhovuje, my tak okolo 10,00 chodievame von. 🙂

achojka
10. apr 2009

Sisa, ja na nasich slovenskych lekarov radsej nic nehovorim, lebo by ma asi odtialto admin vyhodil. Ja mam strasne zle skusenosti s lekarmi a aj s detskymi.............. To je proste jednoducho tak. Vies, oni si niekedy neuvedomuju, ze bez nas pacientov by tu neboli........

achojka
10. apr 2009

Mne tiez vyhovuje stretko okolo 10-tej doobeda 😀

claudinka
11. apr 2009

my o 11.30 obedujeme, tak ked tak by sme dobehli na hodku..

sisa29
11. apr 2009

baby mne vyhovuje stretko hocikedy do 16,00 potom musim po ninku do skolky.v utorok by som mala ale ist k tej koznej neviem este kam a potom mam volno uzno teda mala by som ist gynekologovi po sestonedelke ale moc sa mi nechce 😒 😒 😒

netmona
11. apr 2009

jaj,,,dievčat,,,ja len že aspoň,,,pekné všetkým vám,,,,,,Veľkonočne sviatky ,,,a veľa šunky 😵

claudinka
12. apr 2009

a reznooov 😵 😵 😵 😵

jana.hcsba
12. apr 2009

Jej, tak som sa sem dostala ! Som do teraz varila ☹ . Tak som zvedava, cin sa to oplatilo 😀 , ze kolko dojde sibacov. 😝

sisa29
12. apr 2009

ahoj baby tak ja uz mam vsetko akurat rano oblozenu misu a jednohubky.

netmona
12. apr 2009

no my obžerstvo že, zajtra nič radšej nejem,,,,goláááše , zakusky, 3 šaláty, šunky, salamy....mo hrohne až,,,tak nech vás obleju,,,poriadne,,,pa pa

sisa29
13. apr 2009

veselu velku noc prajeme dievcatkam vela vody a chlapcekom vela vajicok

jana.hcsba
13. apr 2009

tak sa oplatilo, stale sa tu je - no od zajtra dieta 😀 .

claudinka
13. apr 2009

my sme spali u svokrovcov, takze som nemusela robit nic.. vcera som vyupratovala cely bytecek, poumyvala okna a aspon to mam z krku 😀
veru jani od zaaajtra 🙂 🙂

sisa29
13. apr 2009

ja nemozem dietovat ja kojim 😉 😉 😉

netmona
13. apr 2009

jani,,,claudi,,,od poozajtra???????? 😀 😀 😀 😀

claudinka
13. apr 2009

veru veru ani ja nedietujem, tiez sa kojime furt.. a len brucho mam a stehna a to az po druhom sa chystam riesit asi.. teraz to musim nejako vydrzat 😝 zajtra ste kedy vonku?

netmona
14. apr 2009

jaj,,,claudi ,,ty kedy chodiš vonku,? ja tak hocijako,,,asi od 13tej do 16tej doma,,,chrápe sa,,,a ja jak furt makam,,stále dačo.,,,,,zajtra konečne do Ba sa vraciame zo šibačky 🙂

sisa29
14. apr 2009

baby dneska bolo super ze sme sa stretli pipi a claudinka.

claudinka
15. apr 2009

sisus veru veru 😵 😵 netmona sak sa k nam pridaj 😉 😉

pipi1211
15. apr 2009

jj bolo fajne 😀

sisa29
15. apr 2009

cafte no a kde ste boli dneska ja som bola od pol dvanastej do piatej vonku brazdila som vrakunou a dolnymi honami potom som isla pre ninku do skolky a potom na ihrisko pohrat sa.aj sa mi ruky opalili

netmona
16. apr 2009

claudinka,,šak áno, len teraz je v našom byte jak po bombardovaní, neznášam vybalovanie ,
môj bobak beha a aj ked niekoho stretnem tak musím za ním lebo, všetko všade chce byť.... 😝

jana.hcsba
16. apr 2009

ahojte!
tak dieta nehrozi, som chcela trochu schudnut a hlavne nejest sladke, ale nejde to. 😖
tak hadam, ked uz nebudem kojit, tak nebudem zavisla na jedle ako teraz.

Vy ste boli vonlu? Aj ja chcem, len som tu 3 dni nebola a hla, nic potom nestiham! 😒

claudinka
16. apr 2009

netmona tak sa mam na co tesit, ked ten moj stuplik zacne pochodovat 😀 😀

jani ja som to tiez vzdala, radsej vymienat satnik, co narobim 😖 😖 😖

netmona
16. apr 2009

jana,,,,nič si s toho nerob,,,po 40tke to bude lepšie,,, 🙂 ,,,,to bude titul : atraktívna 40nička 😉

netmona
16. apr 2009

claudinka,,,,tak to máš,,,,,on furt ide opačnu stranu čo ja chcem,, 😀 ,,ale pokojne sa to dá zvládnuť, najhoršie je keď sa ponáhľam 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre