• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Vrakune

10. augusta 2016 
cafte cafte claudinka postradam tvoj kazdoranny prispevok :wink: niak si polavila
17. apr 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissa,,ahoj,,,,dnes trochu leje a vidím že, ani nikoho vonku,,no poobde aspon pchodime po tescu, hypernove..bo furt dačo treba a aj svokrer darček kupiť,,,
17. apr 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jana.hcsba,,,včera poobedde som ťa videla,,nebola som si uplne ista ale teraz som leo, som si pozrela album a bol tam aj tvoj kočiar :slight_smile: ,,,tak ,,,ja som bola v čiernom a biela vesta,,,Miško na autičku červenom,,,nestihala som ťa dobehnuť :slight_smile: :slight_smile:
17. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte zeny strasne pocasie akurat som dosla pred chvilkou domov musela som nieco vybavit no nemusim vam hovorit ze som mala aj gatky a podprdu mokre
17. apr 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak,,to je furt sisa,,,ked dačo treba vybyviť tak leje, sneži,,, :slight_smile:
17. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale prognóza na wekend,,,nieje idealna,,,do fraka,,,,, :unamused:
17. apr 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad nedelu nebude prsat chcem ist do rakuska.
17. apr 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my cez sob. a ned. v SC tak dufam že, nebudeme sedieť v dome ale, behať po dvore lebo, potrebujeme výbeh :grinning: ,,,no čo už veď prišiplášť máme :slight_smile:
18. apr 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka kde siiiiiiiiii.co mas dovolenku????????????????????????????????????
18. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello, hello, nestiham pisat, nie este citat :grinning: vcera som bola cely den na baraku v Ivanke pri Dunaji, sme mali stretko zo SS a dnes cely den u kamosky a byvalej kolegynky v sladkovice, ma augustove dievcatko, tak sme drobcov konecne zoznamili.. a teraz ideme na hodku k susedovcom na navstevu a potom hajaaat hura :grinning:
18. apr 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka,,,,tak to ti verím že, nestíhaš,,,,,je to velmi naročne :slight_smile:
19. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.claudi no moc neprsalo ale ochladilo sa dobre.my sme skoro zmrzli
19. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ,,dievčat ,,dnes paráda, ale aj včera sme sa vybehlai v záhrade pogrilovali,,,už nech je teplejši a teplejšie :slight_smile:
19. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,,,tu už asi neni s kým písať sisa,,asi každy zaneprázdnený :slight_smile:
19. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ale to mame dnes pocko vonku.. pojdeme asi len na poradnu a pekne domenka naspat.. :unamused:
20. apr 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj claudi,,až tak hrozne to nieje ako to vidíš :grinning: ..trochu aj teplo je,, :slight_smile:
20. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: idem bobaka dať spať a dačo robiť lebo, už 1messiac sme ani doma neboli poriadne a je to tu dosť husté,,hoci sa mi nece
20. apr 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona veru je nechutne teplo, som dosla spotena jak mys a to som mala iba kratke tricko, zabky a 3/4 gate :angry:
20. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no claudi ako som písala už vedle :slight_smile: že, nech to trochu brzdí to počko lebo, na zimu bundu som odložila a rovno do trička s krátkym rukávom :unamused:
21. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte ja som dosla pred hodkou s kramarou nemame to hemangiomi som stastna jak blcha dostali sme niake masticky na vyrazky inak super.
21. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus supeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to mam radost, ze nakoniec to nebolo nic vazne..

kedy davame stretko vrakunske? :dizzy_face: :grinning:
22. apr 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi,,,no treba, vved je pekne a aspon sa ukukame na seba :slight_smile:
22. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte, september je hned, a to do škôlky a aj do práce a všetko skoro beží akosi :sunglasses:
22. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona treba rychlo zarobit na druhe babo a si opet 3 roky doma. :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru treba si zobrat priklad zo sisky :grinning: ale aj moje plany boli vzdy hned dve deti po sebe
23. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
ja sem akosi nestíham chodiť, malý sa kade tade štverá a postaví sa, a keď mu nestojím za zadkom tak spadne...
tak sa radšej flákame po vonku, je pripútaný v kočári, lebo aj odtiaľ už vyliezol :wink: a samozrejme piesok to istí, poctivo si nosíme aj domov....

hádam ste všetci zdraví....

:grinning:
23. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj greguska no fakt si tu dlho nebola.my sa mame celkom fajn :wink: :wink: :wink:
23. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa,,nehrozí druhé, myslim že ani zarobiť netreba , ved furt to je v pohode :slight_smile:
23. apr 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greguška,,,tak sa teším aj ja na piesok, zatial to obchádzame, ,, len do kedy&,? :grinning:
23. apr 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok