• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Vrakune

10. augusta 2016 
my zase spime, ked nemame.. ach jaj ked chcem, aby spal, tak je po polhodke hore a ked chcem niekam odist, tak uz vyse hodiny spi a mne je ho luto budit vrrr :angry:
24. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi,,,no asi tak dajak :dizzy_face:
25. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa dakdezberáme tak spí,,,momentálne ,,chodím furt do zubára tak ho budím lebo potom nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prdpokladam že.,sa naši M pozeraju hockej,,tak sa teším,, :confused:
25. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby tak ako?dneska nam niak velmi fuka vonku my sme doma manzel pozera hokej a ja som si 2 hodinky pospala.uz 3 den ma pobolieva zubcek :cry: :cry: :cry:
26. apr 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses:

neviete mi poradit ako sa sem dostat, ked nestiham? :frowning2:
idem si pocitat, co tu nove, bude nejake stretko, alebo co?

my mame prvy zubok! :grinning: taku ihlicku v ustockach :grinning: :grinning: !
27. apr 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus no ten hokej, to bol veru deees :unamused: :unamused: co ti hrali :unamused: :unamused: alebo skor nehrali :grinning: ako sa mate? suseda hovorila, ze uz Nelke to ocko preplachli, uz je dobre?

jani chystame, ale asi az ked bude teplejsie pocko :grinning: a gratulujeme k zuubocku :dizzy_face:
27. apr 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,

jana,,,aj ja som nestihala,,,teraz je to už lepšie,,,len ked spí a večer, lebo inač sa nedá,,,dúfam že, princeznička bude pokojna ked jej idu zúbky :wink:
27. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi,,,no hokej ,,to bol "hokej" :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,, a ani som nevedela a čumim že, môj bratranec za maďarov hral..ta pomoc,,madarský slovák :grinning:
27. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

claudinka asi ma zle pochopila teraz sme dostali nove antibiotika a ked to po nich neprejde tak potom nam to preplaCHNU.INAK NABUDUCE KED POJDES K OCNEJ PYTAJ SA NA mYTNU LEKARKA JE SVETOVA VSETKO NAM POKONTROLOVALA PORADILA MI AKO SA MAM STARAT O OCKA NO PROSTE SUPER A UZASNY PRISTUP AJ KU MNE AJ K NELINKE.
27. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona: a kto to bol? a nevybavil ti listky na hokej :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tesim ked bude stretko - sa pridam :slight_smile: .

tak zatial sa majte, zajtra idem k mamicke, oddychnut a pre jedlo :slight_smile: .
27. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus mytna hovoris? ok nezabudnem na to snad.. a tam je normal detska? preco nas potom posielaju az na kramare vsetkych?

janus bude papanica? aj ja mam od svokry navarene :grinning: teda vcera som mala, dnes uz neostalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,,,no nahokej som chodila často predtým, teraz už teoreticky vôbec,,, :unamused: ,,,je to iná atmosféra ako doma
28. apr 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes v škôlke na zápis,,,detičky ukázali čo vedia,,no sranda,, uvidíme ako to bude vyzeať v septembri :fearful: :dizzy_face:
28. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej netmona uz ide misko do skolky?boze ako to leti.

claudinka lebo automaticky sa posiela na kramare s detmi ale vezme ta aj na mytnej len sa tam musis pytat.

jana hcsba no akosi sa to stretko nedari este.tak snad to vide.vsak terasa je velka tam sa zmestime :grinning: :grinning: :grinning:

dneska sme boli na poradni nase miery 6780g a 62cm lekarka vravela ze nelinka je sikovna ze vizera na 5 mesiacov :grinning: :grinning: :grinning:

a hokej no co vam poviem SLOVENSKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
28. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus ahaaa dobre vediet, inak, posli mi svoje cislo do ip-cky :wink:
29. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslane aj ty mi posli aby som vedela aj ja
29. apr 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vybavene :grinning: jaaaj babule babule to je pocko, clovek nevie, ako sa ma obliect, chvilku tak, chvilku tak :confounded:
29. apr 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa,,,no to ti poviem že, to leí,,ved aj tvoja 2princezna už 5 mesačná :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti poviem claudi,,dnes zas u zubára,,a to aj popršalo, fúkalo a zas je teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona nelka ma len 9 tyzdnov to lekarka vravela ze vizera na 5 mesiacov.
29. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!! :sunglasses:

tak som bola u mamicky: mala som pre Paulinku, sveter, mikinu a bundu a len som prezliekala! :angry: wuper to pocasie.

neet: a kam si zapisla maleho?

idem dievcata, tak dobru noc, alebo dobre ranko? :slight_smile:
29. apr 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa jakaa foto vazna :grinning: :grinning:

jani veru veru ja detto :wink: tiez som kazdu chvilku ho prezliekala a mala na to nervy :angry:
30. apr 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki

claudi musela som lebo admina mi zmazala foto ze tam mam len deti
30. apr 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa,,,ved áno,,ale tie deti fest rastú,,,no Miško za mesiac 3cm,,čo som ho merala
30. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,,,na Kmeliovú je zapisaný,,ta uvideme ako mu tam bude :sweat_smile:
30. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím že asi oslavujete 1 máj ešte :grinning: ,,,ked nestihate písať,
2. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíme či pojdeme von ale, moc sa nechce lebo , je hockej,,, a čehy :grinning: ,,tak to si nenechám ujít :sweat_smile:
2. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne sa dnes nechce :grinning:
2. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok