• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Vrakune

10. augusta 2016 
len tak sa prejst - ved co mam s nou robit - ked doma mi mrnci - nic ju nebavi :confounded:
1. jún 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy mate ako spanok, kedy? ?
1. jún 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam sajnu :grinning: asi okolo 13.00
1. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, tak to mas jak ja :slight_smile: , tiez neviem co a kedy.
:grinning:

ti poviem, ale maly je sikulka :slight_smile: , boze ked si ho predstavim v nemocnici.
1. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme hore. letim :slight_smile:
1. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj babule, asi tak spinkal aj bobak,,ale teraz už sam povie,,ideme spinkať,,,, :dizzy_face: ,,,
1. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
net: no tak na to sa aj ja tesim - mala ma stale problem zaspinkat - vzdy strasne place -a uz myslime ze spi a kolko krat este nie :frowning2: .
1. jún 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,,neboj aj to príde,,ale niekedy hlavne večer tak to sú same vymyšlovačky :slight_smile:to asi preto lebo tatik je na rade :grinning: ....ale na obed ja nemam problém,,vypije mlieko , dám do postielky a idem preč,,,
2. jún 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco si piseme tie iste v dvoch temach naraz? :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby nezanikla :slight_smile:
3. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki.tak ako mamulky?my spime kedy sa nam chce.vcera sme papkali nutrilon dochadza nam mliecko ach jo.
3. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus odchadza? naozaj? neboj, snad to nejako zmaknete a prejde to :wink:
3. jún 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi tak to dufam
3. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, my byvame tiez vo vrakuni, na bebravskej. Ani ja ani MM nepochadzame z blavy, byvame tu dva roky, ale zatial tu nikoho nepoznam :frowning2: moj maly Simonko ma 7 tyzdnov - je to dobrucke babo, place minimalne. teda aspon zatial - klop,klop :slight_smile: kocikovat chodim najcastejsie len tak po sidlisku, ale isla by som rada pozriet aj do toho vrakunskeho lesika, len neviem, kde to je...
4. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sunny ja mam skoro 4 mesacnu bambulku ktora tiez skoro stale spinka.ak by si chcela mozeme ist niekedy spolu
4. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sunny,: ja na ciernovodskaej, tak to sme skoro susedy :slight_smile: , mozme sa niekedy stretnut :wink:

sisa 29: neboj to je laktacna kriza ta je od 12 tyždna do 16 minimalne. Davaj si kojace caje a homeo na tvorbu mlieka a bude fajn. presne to som aj ja mala a stale kojim :slight_smile:
4. jún 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny jeeeej take krasne malilinkate babeeeenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fotecky nedoplnis, nech sa pokocham?

sisus mne neslo tiez vobec mliecko a nejako sa rozbehlo a nastastie ho mam zase pozehnane :wink:

ten moj stupel dnes za cely den spal iba raz hodinku a pol v strede dna a tot vse :wink: a to sme hore od osmej :grinning: konecne spime hura
4. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ! :sunglasses: teda den
:slight_smile:

claudi: tak maly potiahol skoro dvanastku ... .
:grinning:
5. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my v noci tiez :grinning: ale s tromi prestavkami :slight_smile:
5. jún 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: čave,,no dnes máme mračnojasno
5. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa ideme akurat obliect a ide sa von :grinning:
5. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi,,vy von a my spíme,, :wink: ,,,potom je sa aj ťažké stretnúť, no babetka rastú tak ani sa budú :sweat_smile:
5. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki aj mne teraz baby spia ninku mam domka mali sme ist na vytery a akosi sme zaspali tak ideme az v pondelok
5. jún 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hurá konečne ideme von ,,bobak kým pošpekuluje tá su vianoce :sunglasses: ,,,nikedy je to o držku,,lebo len vymyšlovačky
5. jún 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doteraz sme boli vonku :wink: ze sisuuus? :slight_smile:
5. jún 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte cafte.claudi ten link mi nesiel ale nasla som nieco na youtube no divi a dopo.po jednom tanci umrem a odkazujem ti svoje dve deticky. :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus len nech to lubos neuvidi, ze mi ich nechas.. si ma vies predstavit s tromi detmi? :grinning: :grinning:
6. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi,,iné si viem predstaviť aj so 4 detmi ale seba nie :dizzy_face:
6. jún 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo radosti - veselosti :grinning: :grinning: :grinning: a najma vycucu financii
6. jún 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi kde sa jedno uzivy tak dalsie dve nieje problem :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok