Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

claudinka
6. jún 2009

zeby som isla makat na vajnorsku alebo k slovnaftu po nociach? 😀

sisa29
6. jún 2009

no vsak urcite by si sa uzivila 😀 😀 😀

sisa29
7. jún 2009

ahojki.tak mam obe babulky dost chore ninka ma k vsetkemu strasne zapalene ocka kuriatko stale ich ma take prizmurene svrbia ju no des uplne zelene vytoky.a nelinka tu som celu noc odsavala nemoze dychat a kasle jak keby fajcila 100 marsiek denne rano idem s nimi k lekarke ta bude mat radost nelinka mala mat v utorok poradnu s prvym ockovanim no hroza.

claudinka
7. jún 2009

no super, a kde preboha ochoreli? 😒

sisa29
7. jún 2009

claudi neviem.
nasla som v piatok priesvitne hryzatko nieje nahodou luboskove?

claudinka
8. jún 2009

take do modra? 😀 😀

netmona
8. jún 2009

ahojte,,no sis deti chote tak to je zlé, nech sa to lepší,,, konečne pekné slnko vyšlo, wek-end bol ucestovaný, kde kade sme boli a tak som rada že, zas mame tu pondelok 😕

claudinka
8. jún 2009

heej sisus vidime sa dnes na pesej.. dones mi tie leporela ci knizky do vody ci co si mi to slubila uz davno 😀 😀

sisa29
8. jún 2009

claudi no neuvidime sa tak skoro dievcatka su chore ninka ma zapal ocnych spojiviek niaky sirup na kasel a antibiotika do noska a ociek nelka detto a tej robili aj vytery na pneumokoky stafilokoky ci co a az v stredu budu prve vysledky.

claudinka
8. jún 2009

jaaaa som uplne zabudla ☹ ☹ nevadi, stretla som aspon zuzku 😀 tak skore uzdravenie, drzime palce

sisa29
9. jún 2009

dakujeme

claudinka
9. jún 2009

snad Vam to prejde, lebo takto doma je to urcite nafigu 😒

kwetinnka
9. jún 2009

Ahojte dievcata....možno mi budete vediet poradit....zanedlho sa budeme stahovat do biskupic,a chcela by som niekde v okoli zacat cvicit...teraz chodim pre tehotne v petrzalke, ci mi nahodou neviete poradit niekde v tom okoli:o) dakujem

claudinka
9. jún 2009

kweetinnka ja som chodila do ruzinova na cvicenia, v nemocke bolo plno, tak sukromne k jednej pani a bolo to super a nie je to ani daleko 😉

kwetinnka
9. jún 2009

a ake to bolo cvicenie...na loptach? do nemocky nechem...dam prednost niekomu inemu...a vies mi poivedat kde to tam je?

netmona
9. jún 2009

ahojte,,,no dnes mame pekne,,dnes bobak akosi nechcel isť spať ale, zaspal,,, tak cvičiť na fit loptach je docela fajn,,,,

slunce3
9. jún 2009

sewste holky

slunce3
9. jún 2009

sunny1
ja som tiež z bebravskej...

claudinka
9. jún 2009

kweetinnka http://www.pripravanaporod.szm.sk/priprava.html 😉

tak kedy dame VRAKUNSKE STRETKO? 😵 😵 BUDUCI TYZDEN?

kwetinnka
9. jún 2009

claudi veelmi pekne dakujem:o)

claudinka
9. jún 2009

kwetinnka sice mi to absolutne nic nedalo 😀 pri porode vobec nepomohlo ziadne dychanie 😒 ale nasla som si kamosky 😵

slunce3
9. jún 2009

au au kontrakcie no to bolo a ešte som aj ležať musela fuj ináč by to bolo vv pohode až na to že muž mi skoro omdlel ked mi dávali epidurálku teda katéter .. chudáčik

sisa29
9. jún 2009

mne cvicenia velmi pomohli pri oboch porodoch.

claudi pockaj kym sa uzdravime

claudinka
10. jún 2009

moj tam pre istotu vtedy nebol, ked mi pichali epiduralku, ale bol to iny zazrak, uplna ulava 😀

sisus sak ja cakam 😵 😵

sisa29
10. jún 2009

ahojte tak uz mame vysledky z vyterou nelinka ma moraxilu a stafilokoka zajtra nam predpisu antibiotika ☹ ☹ ☹

netmona
10. jún 2009

no dievčata epidurál tak to je dobrá vec aj ja som si ju dala,,,hoci som bola na porodnom 3dni od pon. do stre. a večer už konštatovali len sekcia pomôže,,,tak ma sekali 😀 ,,,inač bolo to otrasné, škarede spominky ale potom po týždni to už bolo fajn

kristinka.s
10. jún 2009

ahojte mamicky,

znova sa hlasim. Tyzden sme boli doma u mamy. Teda skoro tyzden. Vo stvrtok sme museli spat do BA, lebo nas hospitalizovali. Moja mala mava take krcove stavy, ked cela stuhne a zacervena sa, pohlad ma upreny dopredu. Zatial nevieme co to moze byt, jeden lekar to pripisuje refluxu, druhy tvrdi, ze je to epilepsia - co ma teda desi poriadne. Na bud. utorok ideme k neurologovi, tak horim nedockavostou, co nam povie.
Dufam, ze sa nam podari niekedy s vami stretnut. Mozno mate podobne skusenosti a viete nam poradit.
Majte sa vsetky krasne, hlavne nech su dietky zdrave a posluchaju 🙂

sisa29
10. jún 2009

kristinka pre boha epilepsia?no to snad nie drzim palceky nech je vsetko v poriadku

slunce3
11. jún 2009

kristinka.. držím palce nech je to všetko ok, v lepšom prípade reflux... hlavne pevné nervy a dobrú náladu nikomu neprospieva stres a nakoniec vyriešiť sa dá skoro všetko ..

claudinka
11. jún 2009

sisa co je to moraxil alebo moraxila? znie to strasne 😒 😒

kristinka.s tak vam budeme silno drzat palceky 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre