Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

sisa29
29. jún 2009

claudi tak ako na poradni???

my sme uz zaockovaneeeeeeeeeeeeeeeeeeee konecne .,

dualcore
30. jún 2009

claudinka aj my sme mali nedavno poradnu...a maly pribera ako diviačik 😀

claudinka
1. júl 2009

to stretko dnes teda plati ci ako? Mno na poradni pohodka,vazime 10800 gramov. Ockujeme az 7. septembra.

sisa29
1. júl 2009

ja neviem baby ninka je zatial bez teploty tak by som mohla ist

sisa29
1. júl 2009

claudi a ty si bola kde?ja som sa stretla na stretku sama so sebou ☹ 😠 😖 😢 🙄

claudinka
2. júl 2009

sisus sak doma! nikto nepisal, tak som zacala varit a ked si napisala, ze ides, tak ja som uz robila obed 😒 a potom ze aj pojdem, ze sak to dovarim potom a maly mi tesne pred desiatou doma zaspal..

sisa29
2. júl 2009

no pekne neva vsak ja sa rada stretavam sama zo sebou. 😝 😝 😝

claudinka
2. júl 2009

my mame teplotku 😒 aj v noci sme mali 😒 tie zuby su otras 😒

sisa29
3. júl 2009

jej claudi no dufam ze to budu len zubky.my sme boli dnes u dokiny a vsetko je v poriadku.vdaka bohu po mesiaci

claudinka
4. júl 2009

no tretia noc horucky.. dnes to uz vyzera zatial fajn, tak uvidime, co bude cez den

sisa29
4. júl 2009

☹ ☹ ☹ snad to prejde.

claudinka
4. júl 2009

zatial je ok, tak snad aj bude 🙂 mam z toho radost

claudinka
4. júl 2009

Hello, hello, co tak stretko streda, stvrtok alebo piatok poobede? Ja navrhujem okolo stvrtej, piatej, lebo skor v tychto teplotach aspon u nas nehrozi 😒 tak na hodinku, dve by sme sa mohli stretnut napr. vo vrakunskom lesiku alebo stretnut sa niekde inde a vybehnut do chladku do lesika alebo niekam, kde bude tien 😉 ak pojdeme do lesika, tak to mozeme ist aj skor a zobrat deky a spravit piknik 😀 hmh?

majka_dk
5. júl 2009

ja som za stretko v stredu (v stvrtok nam pride navsteva a v piatok chodi muz skor z roboty, tak sa on venuje malemu 😉 )

greguska
6. júl 2009

ahojte,
my by sme sa v stredu pridali, len neviem, či mi drobec obsedí v kočíku, ale piknik by hádam zvládol 😉

a nemali by sme dáko spojiť tie témy vrakuňa a biskupice, nech nepíšeme do oboch do isté ?

sisa29
6. júl 2009

ahojki no ja v stredu neviem zajtra ideme na prepichnutie ocnych kanalikov neviem co to vobec obnasa keby nic tak by som stredu brala aj vrakunsky by bol super.

temu biskupice som otvarala preto aby sa pripojilo viac mamiciek.

claudinka
6. júl 2009

sisus na druhy den by mala byt mala v pohode, my sme uz v ten den navecer boli v poriadku 😉 ale sak uvidis..

sisa29
7. júl 2009

no to dufam.normalne mam zaludicnu nervozitu s toho.chudatko moje malinke

claudinka
7. júl 2009

tak to teda mas mat z coho, pockaj, ked jej to budu robit a ty budes stat vonku pred dverami a pocuvat ten hrozny krik.. ja som to mala lepsie, sme prisli a ani som nevedela, ze mu to budu robit, len ked to doky povedala, som zbledla.. ale aspon to uz konecne budete mat za sebou a snad to pomoze a bude mat ocka v poriadku 😉

majka_dk
7. júl 2009

no caute baby, tak my dnes uz od 12.00 spime, je 15.45 😅 ak budeme aj zajtra takto spinkat tak neviem, neviem ci budeme stihat to stretko 😕

netmona
7. júl 2009

ahojte,,baby,,,no ja konečne v počitačovej sieti,,ale zas mimo BA..tak verím , že to stretko na budúce stiham

sisa29
8. júl 2009

ahojki tak my by sme mohli prist.vcera nam prepichli ten kanalik no maola som dost moja nelinka tak plakala chudatko a ked mi ju dali naspet to bolo strasne normalne sa mi stazovala a ja som plakala s nou.
a aj uska uz ma prepichnute aj tam plakala ale nie moc

pipi1211
8. júl 2009

caute baby ja kazdu stredu robim neda sa to nabuduce zorganizovat aj v iny den poobede?

claudinka
8. júl 2009

ahojte.. no to nam teda vyslo pocasie 😒 ale pokym nebude liat, ja sa von chystam, musim ist nakupit.. aspon neni tak horuco ako byva po ine dni 🙂 tak sa s niekym vidime ci ani nie v tomto pocasi?

claudinka
8. júl 2009

pipi jasnacka, ze sa da 😉 tak buduci tyzden dame iny den 😵 😵

claudinka
8. júl 2009

halo halo s kym sa o hodku a pol vidim? mne maly este spinka, zaspal o pol jednej, ked sa zobudi, napapa sa a hned vyrazame.. snad to stihame.. tak ci tak musim ist do tesca nakupit a kym neni zima a neleje, je to v pohodicke

majka_dk
8. júl 2009

ahojky, tak my este tiez spinkame a papanie vychadza tak na 14.45, tak sa ozvem ak nebude dlhsie spinkat

claudinka
8. júl 2009

tak my uz vychadzame z domu.. 😉 o tretej to stihame tam byt papa

majka_dk
8. júl 2009

no, tak my sme uz aj doma z prechadzky, claudinka - som ti aj volala, ze ci ste este vonku okolo 15.40, ale asi si nepocula, tak sme sa zase sami trosku poprechadzali po pesej a medzi barakmi 😉

greguska
8. júl 2009

ahojte,
aj my sme už doma, maťko nezaspal hneď, ešte obzeral trolejbusy, až pri tescu zalomil 😀
ďakujeme za pekné popoludnie a tešíme sa na ďalšie stretnutie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre