• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Vrakune

10. augusta 2016 
ahojte, pisem to uz tretikrat, lebo maly mi zakazdym vypne pocitac :angry: :angry: sme doma asi 20 minut a super bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sme sa este chvilku na ihrisku hrali a potom sme boli v tescu vsetky tri nakupit a trapas - doma som si nechala peniaze na policke, co mi muz na nakup nechal, na ucte nic, esteze mame novu kamosku zuzkuzuzku, ktora ma nenechala v stichu a tych 20 eur mi pozicala :stuck_out_tongue_closed_eyes: za co jej veeeelmi pekne dakujem.. tak sme ju hned prvy den takto vyuzili :grinning: potom sme este klebetili, zuzka isla s dominikou domov a my sme si este boli s radkou a dominkom sadnut na pifco na pesej a maly zacal vymyslat, tak som to male pivo skoro exla a celu cestu sa mi krutila hlava jak opitej :grinning: :grinning: :grinning: tiez ste baby super a tesim na dalsie stretko buduci tyzden :dizzy_face: :dizzy_face:
8. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka boli sme na tom ihrisku pri poste :wink: ja som si aj kukla hovor, ale kedze mi pred Tebou volala zuzkazuzka a kristinka_s, som bola v tom, ze to je jednej z ich cisiel, preto som Ti volala naspat az teraz.. no skodaaa :unamused: :unamused:
8. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki tak mi je luto ze sme nestihli snad nabuduce
8. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ani my sme to nestihli - a tak som sa tesila, maly mi zaspal presne o 14 v posteli a nechcela som ho budit.
Kolko vas bolo? aj nejake fotky su? :wink:
8. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra hodimmmmmmmm, teraz nestiham :wink:
8. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi nezabudni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech mame aspon nieco s toho
8. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak na buduce sa snad stretneme :wink:

claudi ja som ti to vecer nezdvihala lebo sme sa prave krmili a potom uspavali :wink:
9. júl 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka_dk aj som si myslela, nevadi :wink:
9. júl 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej claudi super no ale matky roka nakonci to pivko na stole.teda teda.ja idem dnes na terasu kamoskin muz ma 30tak ideme trosku posedkat
9. júl 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi, ake pekne foto :slight_smile: akoze niektore fotky, napr. ako sme davali detom papat, ani neviem ze si fotila, absolutne som nepostrehla, ze by si mala fotak v ruke :slight_smile: Ty tak potajomky fotis :slight_smile:
9. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi vidis to :slight_smile: ja furt fotim :slight_smile: silvi moje druhe pivko,odkedy sa maly narodil,cierne nemali capovane :slight_smile:)
10. júl 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
claudi, dobré fotky :wink:

a chystáte sa na to otvorenie nového materského centra ? my asi pojdeme, tak by sme sa mohli stretnúť a ísť spolu :wink:
10. júl 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki ake centrum???
baby idem pomaly dnes som dohodnuta s par mamickami ideme si sadnut na kavicku a poklabosit .tak sa majte pekne
10. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greguska urcite mi daj vediet prosim ta, ja urcite pojdem..
dnes som aj kukala z Ruzinovskeho echa tu stranku www.fantasticke.sk, lenze to je az od dvoch rokov a ta cena teda tiez som kukala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nic z toho..
10. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki tak vcera bolo super prisla som o pol jednej domov :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj si bola bez deti? parada :wink:
11. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze bez deti.vsak oddych.
11. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto chcem uz druhe babo.. bez tohto sa neviem pohnut ani na krok :grinning:
11. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi tak sup sup vsak je to take jednoduche a prijemne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
ako sa darí ?

sisa, normálne ti závidím :wink: ja som bez malého bola asi 20 minút, keď som šla na prehliadku po 600nedelí, a potom ešte 20 minút, keď som bola na alergológii. a to samozrejme mangi stál aj s malým hneď za dverami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ohladom stredy - stretka, ja nemozem, robim :unamused:
12. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte ohľadom toho nového MC, je to na bodvianskej 4, oproti tenisovým kurtom, a slávnostné otvorenie aj s programom pre detičky je zajtra 14.7. o 16.00, tak s kým sa vidíme ?
13. júl 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda baby, ja bezne vyslem draheho s malou svokrovcom a su tam aj cely den, alebo ideme obcas s babami von alebo cvicit alebo nieco a "oddychujem" :slight_smile: pol nedele som mala pre seba, rano cvicit, a potom som si varila, telku kukala a mala bola cely cas s tatom na dvore :wink:Kosili travu, zbierali jablcka a marhule a pod. Vzdy mi povie drahy, ked chces mat klud povedz a idem aj s malou niekam prec :slight_smile: (najcastejsie k rodicom a tym sa vybavia aj babkoci a potom je klud :slight_smile:)
13. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregus so mnou urcite :grinning:

zuzkazuzka to mas super :wink:
13. júl 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prosim vas nemate nahodou niektora detske lehatko, ktore by ste mi mohli predat resp. pozicat? (nechceme kupovat nove kedze ma maly uz 3 mesiace a moc ho nevyuzijeme a objednavat od niekoho na slepo tiez nechceme :sweat_smile: )
diiiiiik
13. júl 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detske lehatko, tym myslis co? polohovatelne na doma ci do vanicky ci ake?
13. júl 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take na doma :wink:
13. júl 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok