Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

claudinka
8. júl 2009

ahojte, pisem to uz tretikrat, lebo maly mi zakazdym vypne pocitac 😠 😠 sme doma asi 20 minut a super bolo 😝 my sme sa este chvilku na ihrisku hrali a potom sme boli v tescu vsetky tri nakupit a trapas - doma som si nechala peniaze na policke, co mi muz na nakup nechal, na ucte nic, esteze mame novu kamosku zuzkuzuzku, ktora ma nenechala v stichu a tych 20 eur mi pozicala 😝 za co jej veeeelmi pekne dakujem.. tak sme ju hned prvy den takto vyuzili 😀 potom sme este klebetili, zuzka isla s dominikou domov a my sme si este boli s radkou a dominkom sadnut na pifco na pesej a maly zacal vymyslat, tak som to male pivo skoro exla a celu cestu sa mi krutila hlava jak opitej 😀 😀 😀 tiez ste baby super a tesim na dalsie stretko buduci tyzden 😵 😵

claudinka
8. júl 2009

majka boli sme na tom ihrisku pri poste 😉 ja som si aj kukla hovor, ale kedze mi pred Tebou volala zuzkazuzka a kristinka_s, som bola v tom, ze to je jednej z ich cisiel, preto som Ti volala naspat az teraz.. no skodaaa 😒 😒

sisa29
8. júl 2009

ahojki tak mi je luto ze sme nestihli snad nabuduce

kvietok23
8. júl 2009

ahojte, ani my sme to nestihli - a tak som sa tesila, maly mi zaspal presne o 14 v posteli a nechcela som ho budit.
Kolko vas bolo? aj nejake fotky su? 😉

claudinka
8. júl 2009

zajtra hodimmmmmmmm, teraz nestiham 😉

sisa29
8. júl 2009

claudi nezabudni 😝 😝 😝 nech mame aspon nieco s toho

claudinka
8. júl 2009

😉 😉

majka_dk
9. júl 2009

no vsak na buduce sa snad stretneme 😉

claudi ja som ti to vecer nezdvihala lebo sme sa prave krmili a potom uspavali 😉

claudinka
9. júl 2009

majka_dk aj som si myslela, nevadi 😉

claudinka
9. júl 2009
netmona
9. júl 2009

😵

sisa29
9. júl 2009

jej claudi super no ale matky roka nakonci to pivko na stole.teda teda.ja idem dnes na terasu kamoskin muz ma 30tak ideme trosku posedkat

zuzkazuzka
9. júl 2009

Klaudi, ake pekne foto 🙂 akoze niektore fotky, napr. ako sme davali detom papat, ani neviem ze si fotila, absolutne som nepostrehla, ze by si mala fotak v ruke 🙂 Ty tak potajomky fotis 🙂

claudinka
10. júl 2009

zuzi vidis to 🙂 ja furt fotim 🙂 silvi moje druhe pivko,odkedy sa maly narodil,cierne nemali capovane 🙂)

greguska
10. júl 2009

ahojte!
claudi, dobré fotky 😉

a chystáte sa na to otvorenie nového materského centra ? my asi pojdeme, tak by sme sa mohli stretnúť a ísť spolu 😉

sisa29
10. júl 2009

ahojki ake centrum???
baby idem pomaly dnes som dohodnuta s par mamickami ideme si sadnut na kavicku a poklabosit .tak sa majte pekne

claudinka
10. júl 2009

greguska urcite mi daj vediet prosim ta, ja urcite pojdem..
dnes som aj kukala z Ruzinovskeho echa tu stranku www.fantasticke.sk, lenze to je az od dvoch rokov a ta cena teda tiez som kukala 😝 😝 tak nic z toho..

sisa29
11. júl 2009

ahojki tak vcera bolo super prisla som o pol jednej domov 😀 😀 😀

claudinka
11. júl 2009

jaaaaj si bola bez deti? parada 😉

sisa29
11. júl 2009

jasne ze bez deti.vsak oddych.

claudinka
11. júl 2009

preto chcem uz druhe babo.. bez tohto sa neviem pohnut ani na krok 😀

sisa29
12. júl 2009

claudi tak sup sup vsak je to take jednoduche a prijemne 😀 😀 😀 😀

greguska
12. júl 2009

ahojte!
ako sa darí ?

sisa, normálne ti závidím 😉 ja som bez malého bola asi 20 minút, keď som šla na prehliadku po 600nedelí, a potom ešte 20 minút, keď som bola na alergológii. a to samozrejme mangi stál aj s malým hneď za dverami 😝

claudinka
12. júl 2009

ohladom stredy - stretka, ja nemozem, robim 😒

greguska
13. júl 2009

ešte ohľadom toho nového MC, je to na bodvianskej 4, oproti tenisovým kurtom, a slávnostné otvorenie aj s programom pre detičky je zajtra 14.7. o 16.00, tak s kým sa vidíme ?

zuzkazuzka
13. júl 2009

Teda baby, ja bezne vyslem draheho s malou svokrovcom a su tam aj cely den, alebo ideme obcas s babami von alebo cvicit alebo nieco a "oddychujem" 🙂 pol nedele som mala pre seba, rano cvicit, a potom som si varila, telku kukala a mala bola cely cas s tatom na dvore 😉Kosili travu, zbierali jablcka a marhule a pod. Vzdy mi povie drahy, ked chces mat klud povedz a idem aj s malou niekam prec 🙂 (najcastejsie k rodicom a tym sa vybavia aj babkoci a potom je klud 🙂)

claudinka
13. júl 2009

gregus so mnou urcite 😀

zuzkazuzka to mas super 😉

majka_dk
13. júl 2009

baby, prosim vas nemate nahodou niektora detske lehatko, ktore by ste mi mohli predat resp. pozicat? (nechceme kupovat nove kedze ma maly uz 3 mesiace a moc ho nevyuzijeme a objednavat od niekoho na slepo tiez nechceme 😅 )
diiiiiik

claudinka
13. júl 2009

detske lehatko, tym myslis co? polohovatelne na doma ci do vanicky ci ake?

majka_dk
13. júl 2009

take na doma 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre