• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Vrakune

10. augusta 2016 
ja mam tiez pozicane :unamused:
13. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam ja mam pre malu hojdacku ta ju uplne zboznuje a tam je odnimatelne sedadielko alebo ju davam do vajicka
13. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ho tiez davam do vajcka, ale tam sa mi zda taky "natlaceny", no idem skusit este pokukat nejake bazare, mozno natrafim na nejaku kocku z ba :wink:
13. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak by si chcela kamoska predava vybracne fisher price ak chces poslem link
13. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala som ti ip
13. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukla som ho, len my nechceme vibracne, aby si nahodou krpec na to nezvykol (este si aj vyberat budeme :wink: ) ale kukala som na bertoni a tam take obycajne stoji 20euro tak ho asi objednam :wink:
13. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka_dk este sa popytaj, ci ti nema niekto pozicat :wink: je to dost zbytocne kupovat, mne v tom maly teda dlho nebol
14. júl 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee, dlhsiu dobu som tu nebola, takze som si nevsimla, ze minulu stredu bolo stretko :frowning2: Zajtra planujete tiez stretko? By sme sa s Miskom pridali :wink:
14. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, tak my zajtra na stretko (ak je :wink: ) neprideme lebo tak to vyzera, ze sa ideme kupat, sa tesim (len dufam, ze sa aspon do niektorych plaviek zmestim :sweat_smile: )
14. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zajtra tiez nie, ideme na cely den do senca ku kamoske.. a tiez sa chystam kupit si tankini nove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte aj my sa chodime kazdy den ckupat je moc teplo nato aby sme sa isli hrat na ihrisko.
16. júl 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus a kam chodite?
16. júl 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki my chodime najcastejsie na zlate piesky z druhej strany tam kde je aj nuda plaz tam je super a dlho dlho plytka voda
16. júl 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
my sa kupkame v robote na balkone :astonished: :grinning: ale maťko sa do toho bazénika ani za svete nechce posadiť, on len z kraja člapoce :wink:
16. júl 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nabuduce pojdeme spolu :dizzy_face: :dizzy_face: na zlate myslim, nie ne ablakon :cry:
16. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ! čo máte v pláne na víkend ?
17. júl 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJKI NO MY IDEME V NEDELU SKORO RANO NA DOVOLENKU tak sa moc tesim.
17. júl 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máte super, a kam sa chystáte?
šťastnú cestu prajeme :wink:
17. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme lazy pod makytou na chatu so svokrovcami aj svagrina tam isla uz dnes aj s rodinkou.uz sa tesim moc.

greguska dakujeme.
17. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile:
mame s malym problem,neustale ho zapeka odkedy som mu par krat dala UM.vzdy musim pouzit rektalnu rurku lebo bez nej mu to vobec nejde.uz 5 dni opat iba kojim a stale nic.dokt.mi radila mu dat harmancek pit ze to ma laxativne ucinky ale nepomaha ani trosku som uz z toho zufala... :frowning2: ak viete co by mohlo pomoct tak prosim poradte!
17. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dualcore ak uz len kojis a maly prdka, tak nemusi kakat aj 10 dni, my sme plne kojeny a kakame tak raz za 7 dni, krpec prdka, brusko ho neboli takze pohoda, na zaciatku som tiez skusala harmancek, ale nam tiez nepomohol
17. júl 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,,,no my po dovolenke dlhej,,už som rada že, som aj ddoma :wink:
18. júl 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
známy chodia do lipotu v hunggarii :slight_smile: ,,nebol tam nik, ? je tam pekne , ked bude čas tak sa tam vyberieme :wink:
18. júl 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dualcore,
ako majka píše, ak len kojíš, malý nemusí často kakať. ja osobne som užívala každý deň probiotiká, mne to tiež pomohlo na trávenie a malý kakal každý deň, tak vyskúšaj, možno pomôže.

netmona,
my nepoznáme :slight_smile:
18. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dualcore aj my sme kakali vselijako a odkedy papame prikrmy, pravidelne kaka kazdy bozi den :wink: takze sa to urcite este upravi.. tak mu nedavaj vobec UM, ked ho zapeka alebo zmen znacku - btw preco mu davas UM?
19. júl 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,

ako to vyzera tento tyzden so stretkom? nas idu v stredu ockovat, tak my v stredu nemozme, mozno ani v stvrtok nie
19. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tento tyzden tiez asi skor nie ako ano :unamused:
19. júl 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my asi tiež nie, ak to vyjde podľa plánu, budeme od stredy do nedele na chalupe :wink:
19. júl 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poobede ideme s greguskou zase do MC Rybka na Bodvianskej 4, aj doobeda sme boli, tak sa pridajte, kto chcete :wink:
20. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

a co vsetky porábate, keď sem nikto nechodí ? :wink: flákate sa po vonku, však :wink:
teraz majú byť veľké horúčavy, tak neviem neviem, či sa kolieska od kočíka nebudú zabárať do asfaltu :unamused:

na tak sa majte pekne a napíšte aspoň ako sa vám darí :wink:
21. júl 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok