Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

dualcore
28. júl 2009

majka tak ja by som sa popripade ku vam vtrela 😀 Maly sa potom poobede konecne skludnil a uz aj potom spal.ale dnes mu riadne doobeda islo. 😝

majka_dk
29. júl 2009

dualcore jasne, kludne sa k nam votri 😉 vsak by sme dali tesne pred tym nejake stretko, nech sa spozname a dohodneme sa ako budeme chodit, ci budete chodit k nam alebo vas vyzdvihneme doma.

my zajtra odchadzame na tu chatu a potom domov do dk, tak som zacala balit a to je teda horor zbalit mimino, vsak my pojdeme ako na mesiac 🙂

no a este pikoska, my kakame tak raz za tyzden, dnes bol ten den D, pokakal sa rano a potom zase zacal v lehatku, tak som ho tam nechala, ze nech sa riadne vykadi a vykadil sa az na lehatko, no skoro ma siblo, kedze ho ideme brat so sebou tak som ho musela rychlo cistit,...a maleho som samozrejme nemala ani za co chytit, no sranda 😀

dualcore
29. júl 2009

no pekne.jasne dali by sme streto potom.my sme mali ten isty problem ale zacala som mu davat dene 20ml Krusinoveho caju a super.mame po probleme :D tak prijemnu cestu vam prajem 🙂

claudinka
30. júl 2009

maggio plaz je pri dunaji, pri sade janka krala namiesto kolotocov.. super tam je, aj dnes sme tam stravili cely dnik.. 😵 😵 ako stvorene pre detuse

netmona
31. júl 2009

claudi,,tak fajn jpažovanie,,,mm je doma tak chodime do lipotu furt a doma len spať,,no to slnko unavý a bobak ani z vody nevylezie

claudinka
1. aug 2009

kde je lipot? 😀

netmona
1. aug 2009

claudi,,,45km od BA v hungarii... 🙂 lipót

netmona
1. aug 2009

jaj,,aj dnes sme tam boli,,no bolo fajn,,,,ale celý den dá človeku zabrať 😎

greguska
2. aug 2009

ahojte!
ako sa mávate ? slniečko pečie, niekedy až moc, ale dáko vydržíme 😉

ja som tu mala na víkend mamu, tak sme boli v sobotu na devíne a dnes na kuchajde, tam sa to celkom dá, pokiaľ má človek svoj bazénik pre malého 😉 boli sme pod stromami v tieni a drobec sa máčal v tom bazéniku...

zajtra sa chystáme ráno do rybky, niekde niekto ?

sisa29
3. aug 2009

ahojki babule tak ako sa mate?ako prezdninujete?ja uz v pohode dneska sme doma upratovali a aj oddychovali

greguska
4. aug 2009

kde ste kto ? 😉

my ideme zajtra zase do rybky, malo by začať cvičenie s detičkami, tak som veeeľmi zvedavá 😉

claudi, stretneme sa ? určite áno 😵

netmona
5. aug 2009

greguš,,ahoj ,,ja asi zajtra tam pôjdem 😎

claudinka
6. aug 2009

dnes bude v rybke minididziiina 😵 😵

netmona
6. aug 2009

jaj,,škoda som ju prepasla 🙂 tu minidisco 🙂

netmona
7. aug 2009

ja len kuk,,asi každý dakde preč a pri vode 😉

claudinka
9. aug 2009

vsak v tychto pocasiach sa neda inak.. a ten moj spunt mi nedovoli tu velmi sediet, furt mi vypina pocitac..

greguska
9. aug 2009

ahojte
ako sa máte?
ešte stále beháte všetky po vonku a zanedbávate tému ? 😀

claudinka
10. aug 2009

gregus mnoo aj ty by si uz mala zacat s drobcom lietat po vonku, ako vcera 😀 😀

majka_dk
10. aug 2009

ahojte,
tak my sme sa uz vratili z "dovolenky" bolo super, maly bol sice niektore dni trochu nervozny, ale inak sme to zvladli a dnes sa strasne tesil, ze je doma, fakt, som skoro zdochla od smiechu tak sa tesil 😀

netmona
11. aug 2009

ahojte,,akosi málo tu chodíme,, 🙂 ,,ja sa mám tak upršane, a tak

netmona
12. aug 2009

😕

majka_dk
12. aug 2009

😕

majka_dk
12. aug 2009

😀

netmona
12. aug 2009

😨

majka_dk
13. aug 2009

nechce mi odoslat smeja 😠 😠

majka_dk
13. aug 2009

dobre ranko,

my ideme byt asi obaja chory, krpec kasle a kycha, ale sopliky ani teplotu nema a mna boli totalne hrdlo a mam sopliky 😠 asi ma slahne

pekny den

dualcore
13. aug 2009

pekne ranko vrakuncatka 🙂
baby dostala sa mi do ruk zaujimava brozura s odkazom na tuto stranku ohladom povineho ockovania.stoji to za precitanie /www.ockovanie.org/

majka_dk
13. aug 2009

halooo,

este vsetky dovolenkujete?

greguska
14. aug 2009

už som túúúúúúú,
kedy bude stretko ? 😀 😀 😀

netmona
15. aug 2009

😕 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre