• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Vrakune

10. augusta 2016 
15. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru baby musime nieco dohodnut ved budeme mat aj bradate vnucence kym nieco spiskame :slight_smile:
15. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ,,to som aj kamoške hovorila že, sa uvidíme pred ZŠ uvidíme najbližšie :slight_smile: ,,lebo nema čas na stretafku
15. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako? :grinning:
v stredu o 15tej ? a kde ?
15. aug 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, môžete sa pridať aj hneď v pondelok, ráno o 9.30 sme nastúpené v centre Rybka, však claudinka a ľubko ? :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte

ja to zase vidim biedne, posledny tyzden spavame tak medzi 8.00-11.00 a 13.00-16.00 :rolling_eyes: ale ak budete dlhsie tak cinknem :wink:
16. aug 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregus jasan :dizzy_face: :dizzy_face: aj dnes na delfine bolo super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja to vidím bidene ,, :slight_smile: lebo už ani nepamatam kedy som sa vyspala :slight_smile:
16. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez naposledy asi pred rokom pomaly :grinning:
17. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi,,no a oteším ťa,,čaká nas dalš 10 rokov,, :fearful: :dizzy_face:
17. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nič, aj tak je strááášne teplo, dáme stretko na jeseň :grinning:

a kto ide zajtra do rybky ? budú tam zvieratká, o 10.00 :wink:
18. aug 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greguš,,no asi každý migroval :slight_smile: ,,,jaj aký maš prehlad o rybke,,dobre vedieť,,ked sa vrátime , skočím tam,,a potom už nás čaká ..škôlka :slight_smile:
18. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk ,,,,,,,,,,, :confused: :dizzy_face:
19. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte,

dualcore - dnes sme sa asi stretli v samoske (reme) si mala krpca v klokanke a ja tiez :grinning: som si nebola uplne ista ci si to ty, ale asi ano podla fotky co teraz kukam :wink:
20. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona,
my sme v rybke varení, pečení, aj s claudinkou :grinning:
drobcom sa tam zapáčilo, tak čo by sme nechodili :grinning:
aj v pondelok sme tam, máme službu :wink:
20. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka_dk - ahoj,jasne to som bola ja, skoda ze som nevedela,ze si to ty..mohli sme aspon pokecat :grinning:
20. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak na buduce uz pokecame :wink: mi prave pisala kaitka, ze bola vo vrakuni, tak snad coskoro hodime stretko vsetky 3 :wink:
20. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to by bolo super.mali sme fajn den s kaitkou,sme toho nabehali :slight_smile: inak ta 2kocka s kocikom v obchode bola kristinka.s Tiez sem chodi sem tam cmarknut :slight_smile:
20. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata,,,len si čmarkajte,,,čmarkajte,,a stretavajte a stretavajte lebo čas tak ubehne,,ako mne a už je tu škôlka a práca :slight_smile:
21. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sup sup v pondelok do materskeho centra vo vrakuni, ste ocakavani :wink: :wink: vstupne na cely dnik iba jedno euro - bodvianska4 :wink: :wink:
21. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak to stnihnem tak pridem..dufm že , už docestujeme v nedelu,,ale furt to inak je ako si myslim :sunglasses:
22. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona nova fotka a vymazany album? eeejha :confounded:
22. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vrakuncatka.tak ako sa mate? my sme mali dnes malu nehodu..juj jak som si to odplakala..viac ako moj maly.padla mu na cielko cast z hracieho kolotoca. :frowning2: ale na stastie je uplne v poriadku len sa zlakol ale ja som ho cely den pozorovala ci je vsetko v poriadku :slight_smile:
24. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dualcore,,,to sa stáva. a preto som stále v strehu,,až som rada že , už ide do :slight_smile: škôlky,,trochu ustúpi stres a streh

claudi..no trochu zmena ,,a na foto nove akosi nemam čas :sunglasses:
24. aug 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze sa to stava ale aj tak som bola z toho hotova ale maly sa aj spokojne zobudil tak je vidno ze je ok :sweat_smile:
25. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo-halo co sa stalo? :grinning:

idem sa aj vam trosku pozalovat :wink: krpec dva dni nechcel papat z cicika a nezapalil sa mi teraz? no neslahne ma? :rolling_eyes:

a kde vsetky ste? v rybke? :slight_smile:
26. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka,,asi ano ,,dakde sa flakaju,,stále teplo tak asi vonku a vonku a vonku a vonku a vonku :slight_smile:
26. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dualcore to sa stalo aj nam, este budu omnoho horsie nehody, neboj ty nic.. my mame uz zopar skaredych parov za sebou a to bude este horsie :unamused:

majka_dk aj my sme mali zapaleny :wink: tiez cca v obdobi, v akom je teraz Patko.. ale bud rada, sused ma teraz uz druhykrat zapaleny pipik a tym, ze je vacsi, tak to preziva omnoho horsie.. takto si to ani neuvedomoval :wink:

my chodime do rybky pondelky, teda aspon ja s matkou mame doobeda vacsinou sluzby.. a stredy-stvrtky ako kedy
27. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok