• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Vrakune

10. augusta 2016 
no 10ho už otvaraju aj Mc pohoda,,,tak budete mať kde chodiť :slight_smile: ,,,ja možno sem tam skočím ta ak bude bobak doma zo škôlky
27. aug 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: ,,a zas teplo
28. aug 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky,stretavate sa niekde, vezmete ma do klubu, som z Vrakune, Piniova, je tu nejake meterske centrum,dakujem ozvite sa
29. aug 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,,cmu 29,,vítame ťa,,,,,,,,,,,,,su tu 2 MC,,rybka a pohoda,,,ja som chodila do MC pohoda,je tam pekne a je to veľké,,a trochu to tam zlepšili,,no cez zimu je to super, lebo treba vypadnuť aj medzi ludí a deti su spolu :slight_smile:
29. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto?
30. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a opat tu mame pekny dnik
30. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ja som tu prvy krat. A vsimla som si ze si tu pisete maminy z vrakune. Chcela by som sa Vas popytat na niektore otazky a bola by som rada keby ste boli uprimne. Nevieme sa rozhodnut ci kupime byt v pod. biskupiciach teda asi je to medzi vrakunou a bisk. Ja som tam bola len raz v zivote . Nasli sme predaj bytu na hornadskej ulici a na latorickej. Neviete ci su to dobre ulice - lokalita? Ci sa dobre byva v pod. alebo vrakunim? Da sa tam kde chodit s detmi? Nie je tam vela fetakov a ciganov? Odporucili by ste mi stahovanie do oblasti bisk. a vrakuna?? Dakujem vam za kazdu odpoved .
30. aug 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmukinka29,,,,,,,,,,,,,,ahoj,,ja tu dnes len kuk,,to ma teší,,že je pekne,,nech ešte vonku, lebo bude už skoro tma
30. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze zasa pekne.dufam,ze este bude dlho pekne
31. aug 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetinka08,,,aj tu sa fajn býva,,neboj nič určite stretneš veľa mamičiek a ľudí čo budú ok :slight_smile:

cmukinka29,,,asi tak,, :slight_smile:
31. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona,stretávate sa mamičky z Vreakune?
31. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmukinka,,,áno zopár tu poznám,,kedže deti majú také staré ako ja,,,tak uť idú do škôlky,,,,,,,,ináš son ich spoznala,,,v MC Pohoda,,,, :slight_smile: ,,ináč otvaraju Pohodu 10 tého o 10 :00 určite tam choď,,,,,,je tam pekne
31. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam asi tiež budem,,ale bez bobaka
31. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je to MC pohoda
31. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to na ul.stavbarskej,,, kde je detský domov ,,vchod je z opačnej strany ,,nie z ulice,,, :sweat_smile:
31. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodime do MC Rybka, na bodvianskej ulici :slight_smile: v Pohode som este nebola, vzdy, ked som sa tam vybrala, mali zatvorene..
31. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa chystám do MC Rybka alebo Pohoda, no ved vyskúšam obe centrá,dôfam,že sa tam zabaví aj moj malý,má len 8 mesiacov
1. sep 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak claudi,,ale od 10teho idu na plno,,neviem ako budú mať otvorené,,no cez zimu je super Mc lebo vonku leje ,,sneži,,a medzi ľudí treba,,
1. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
,,,,,zajtra 1 den do škôlky,,,,,,,,, :slight_smile: ,,,,,,,,,,držím bobakvi palce :grinning:
1. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamičky
ako sa mate? a vaše deťúrence, moj malý spinka,tak internetujem,dala som si na obed volno,dnes varit nebudem pre malého,bude papat hotový príkrm,takže takto si ulahčujem den
píšte ako sa máte a čo porábate s detičkami
2. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,tak my sme mali ťažký den,,bobak,,v škôlke ked sme prišli deti plakali niktore až až ,,,, hraal sa hodinu, najedol a cikal,,no potom už len plakal a utekal , kde jeho mamička :slight_smile: ,,,dúfam že, sa to zlepší,,
2. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte zenyyyyyyyyyyyy tak sa hlasim.
dnes som stretla claudinku a sprdla ma ze sem uz nechodim tak sa hlasim.teraz po novom frcim na facebooku tak tam som najviac.

mame sa super ninka uiz chodi do skolky tak uz mam cas aj na pc nelinka nam rastie do krasy tak ak mate chut kuknite si nase albumky.
2. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus aj ja som furt na facebooku :grinning: :grinning:

netmona urcite casom sa to zlepsi, je to pre nich taky nezvyk.. ani predtym nebyval bez teba cely dnik?

cmukinka chodia tam aj take male deticky :wink: sice sa velmi nezabavia, ale ty si aspon pokecas
3. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no claudi,,,tak to je už dnes trochu lepšie,,,,,jeeeej,,keždý na facebooku,,,ja ledva tu stiham :fearful:
4. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez som len tam furt :grinning:
4. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi,,,ked to je všetko rovnaké, ako skype, pokec či ako sa to volá,,a potom všade sa nedá,,, :astonished:
4. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ,,ináč v škôlke je už lepšie,,uvidíme ako to bude po wek-ende :slight_smile:
4. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super super bozinu ze skolka, ja sa uz teraz bojiim
5. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi,,,no mam silný pocit že, ešte bude polačúca etapa, :unamused: ked tam začne spať,,,ale dúfam že, to prežijeme bez vedľajších účinkof :fearful: ,,,
6. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
,,,,:dizzy_face:
7. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok