Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

majka_dk
23. sep 2009

ok, uz sa tesime a dufam, ze sa este niekto prida 😉

netmona
25. sep 2009

ahojte,,,tak ako sa mate,,vidím , že ste sa aj na stretku dohodli , tak to je fajn lebo čas vam ubehne ako voda a potom už len praca a iný kolotoč 🙂

kristinka.s
25. sep 2009

ahojte mamicky, mam otazku, dufam, ze my budete vediet niektora poradit: je niekde v PB alebo Vrakuni fitko, kde cvicia aj spinning? poradte prosim. Dakujem.

dualcore
26. sep 2009

coo kristinka moja ty chces cvicit? 😕 no to aby si si ma potom pribalila do vaku..budem ta aspon povzbudzovat kedze ja som leniva na cvicenie...mozno budes motivovat a aj ja sa donutim 😉

claudinka
26. sep 2009

aj ja chcem byt vo vaku 😀 😀
a zajtra co kde kedy? 😀

dualcore
26. sep 2009

juuuj baby aj ja by som isla ale nemozem z domu..mame tu robotnikov robia kupelnu tak s malym sme stavebny dozor 🙂

claudinka
26. sep 2009

tak este raz
zajtra co kde kedy? 😀

majka_dk
27. sep 2009

tak teda dnes? o ktorej a kde? 😀

claudinka
27. sep 2009

o 16.00 napr. na ihrisku na bebravskej?

claudinka
27. sep 2009

HALOOOO

majka_dk
27. sep 2009

my sme teraz zaspali takze o 16.00 nestihame 😖

majka_dk
27. sep 2009

claudinka ideme sa stretnut len my dve? 😀

claudinka
27. sep 2009

maji asi hej, aj s matkou, s tou som volala.. takze som za to, aby sa ten dnesok zrusil a presunuli to na dalsi tyzden a ja uz slubujem, ze rozposlem ipcky aj ostatnym babam, teraz som na to uuuplne zabudla.. 😀

majka_dk
27. sep 2009

ok 😉

netmona
28. sep 2009

my sme v sobo.boi v madarsku a kupili plienky tesco za 200 korún v akci,,dúfam že, je to posledý balík,,no sa oplati , lebo tu stoja o stovku viac v akcii

netmona
28. sep 2009

ináč bobak spí dnes v škôlke 1krát , tak sa teším aký bude uplakaný ked zistí, že obliecť pyžamo a spať,,no bude to šok,,už mam žaludočnu nevrózu 😒

claudinka
28. sep 2009

netmona fiiiha potom napis, ako to dopadlo.. no ja si neviem predstavit, ako to my budeme vsetko zvladat ☹ a ty uz robis?

greguska
28. sep 2009

no konečne som sa aj sem dostala 😉

netmona,
držíme palčeky, nech si drobec čo najrýchlejšie zvykne, však určite tam už má kamošov 😉 a do ktorej školky chodíte ?
a malý má aj v škôlke plienky, nebol s tým problém ?
som akási zvedavá.... 😅

a kedy dáme ďalší termín stretka ? na budúci týždeň ? kedy kto môže ?

netmona
29. sep 2009

claudi,,,tak dopadlo to , že si trochu poplakal ale učitelky su fajn, tak akože, mi zavolali a ked sa vyspí tak prídfem,,zaspal síce neskoro , ale dnes ráno mi učka ukazovala foto v mobile ako má zatvorené očka ,,tak sa tešil ,,uvidím ako dnes ,,lebo ráno 1x nechcel isť a vyzliekol si tepláky, ale som ho akosi presvečila,,potom z výtahu a na ceste trochu trucoval ale ked videl deti ako idú do škôlky tak to šlo 😅

ja zatial nerobím, ale ked sa zabehne tak už áno, lebo nic moc doma sedieť

netmona
29. sep 2009

greguš ,,,,,,,,,,my chodime na Kameliovú,,no naje sa sám už dlho, aj sa vie docela dobre obuť a obliecť,,a na wc sa pýta od roka a pol,,ale tohto roku mal plienku len ked spal a od leta , len na noc,,poobede ked spal nemal ale sem tam sa pocikal,,,,,,ale 2týž. pred škôlkou sa vôbec nepocikal, ale ked začal chodiť do škôl, tak stále bol mokrý 😒 ,,,no ale včera sa vôbec nepocikal v škôlke tak som bola rada, ale samozrejme som učke povedala aká je situácia a tak som mu dala aj podložku ,,keby dačo,,uvidíme dnes,,,,

jaj dievčata,,,som rada , že to najhoršie už máme za sebou, ale su tam asi 2detičky čo si ešte nezvykly a učky to majú ťažké

claudinka
30. sep 2009

dnes poobede sme v centre 😀 kto sa bude nudit, dobehnite 😉

majka_dk
2. okt 2009

no dievcata, vidim to tak, ze ani tento tyzden stretko nedame 😉

claudinka
2. okt 2009

ja nemozem tento vikend 😒 a Matka - greguska je odcestovana, takze next week 😵

majka_dk
2. okt 2009

no dobros 😀

dualcore
2. okt 2009

majka-dk no aj my by sme uz nejake mohli dat aj s kristinka.s .co tak buduci tyzden?kto by sa este pridal? 🙂

majka_dk
2. okt 2009

gabika, kludne mozme, my teraz spinkavame tak medzi 9-11 a poobede okolo 14-16 (plus-minus pol hodinka podla toho ako rano vstane 😅 ) a kedze vobec nespi v kociku tak mozem okolo obeda alebo az po 16 😉 a na buduci tyzden mam plany zatial iba na stredu po 17.00 takze napis kedy to vyhovuje vam a ja sa pridam.
a minule som ta videla vychadzat zo zdravotnickych potrieb na bebravskej len si sa nejak ponahlala tak som uz nechcela na teba vykrikovat 😉

dualcore
4. okt 2009

no majka tak super pojdeme teda urcite.no v tedy ma muz cakal tak som len rychlo prebehla 🙂 ale inak tam chodim casto .no mne si uz drobec ako-tak zvykol na kociarik...ale tiez mu to moc dlho nevydrzi 😒

ninny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka_dk
5. okt 2009

ahojky,
tak kedy sa stretneme? zajtra o cca 11.00 na pesej? 🙂

claudinka
7. okt 2009

co keby sme zajtra isli do lesika, okolo 15.00? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre