Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

greguska
4. nov 2009

ahojte!

veru, dáko to tu viazne, no my sa sem tiež moc nenachodíme 😝 😀

majka,
claudinka je už presťahovaná, zatiaľ nemajú net, tak preto sa neozýva 😉

inak, my chodievame do MC, sme tam takmer každý pondelok a stredu doobeda, tak sa kľudne niekedy zastav, Paťkovi sa určite bude ľúbiť 😉
a o lenivosti chlapcov by som ti vedela rozprávať, ja som tiež čakala na lozenie, potom na chodenie, a teraz ho už neviem zastaviť 😀 ale teraz zase čakáme na nejaké to slovíčko 😉

majka_dk
4. nov 2009

greguska uz sa tam asi fakt musime zastavit lebo mi uz doma zacina zasibavat a v kociku vydrzime tak 30min a doobeda to je kedy? 😅 my spime tak do 10 takze by sme tam boli az okolo 10.30-11.00 to tam este ste?

greguska
8. nov 2009

majka,
to teda parááádne spinkáte 😉

chodievame v pondelok a stredu doobeda, je to od 9.30 do cca 11.30. pondelky sa chodíme hrávať, a v stredu máme cvičenie, to je vo vedľajšej miestnosti, do herne prichádzame okolo 10tej a tú hodinku, hodinku a pol sa ešte hrá...

greguska
8. nov 2009

majka, a kde to vy bývate ? nechce sa mi to hľadať dozadu, ak si už náhodou písala 😉

majka_dk
8. nov 2009

tak to by sme na hodinku mohli niekedy prist 🙂 (aj ked cez vikend spal az od 9.00 do 10.30 takze ak takto bude spinkat aj v tyzdni, tak to nestihame)

a to si nemysli, ze spime do 10.00, to uz je druhy spanok, on buntosi uz tak okolo 5.30 - 6.00 a potom o 8.30 je uz na odpadnutie 😎

byvame na rajeckej (na pesej 😉 ) a vy kde?

greguska
8. nov 2009

jáááj, mne to už nedochádza s tým spánkom 😀

my na dvojkrížnej, takže úplne opačným smerom, ale nevadí, centrum máme presne v polovici 😉 tak sa niekedy ukážte 😉

ulinka221
10. nov 2009

ahojte.....som tu nova 🙂 a rada by som pozdravila mamicky z Vrakune. Nas maly Maximilian ma dnes 3 tyzdne 🙂 a velmi sa z neho vytesujeme. Som rada ze je tu forum pre mamicky z Vrakune. My byvame pri pesej - Polnohospodarska.

majka_dk
10. nov 2009

ahoj ulinka,
vitaj u nas 😉
my byvame na pesej, tak to sa budeme stretavat 😉 uz chodite vonku?

ulinka221
10. nov 2009

Ahoj Majka,
uz sme boli 2x ked na to bolo pocasie...dnes bol dost silny dazd...takze sme to neriskovali.
Podla fotky si myslim ze som vas aj stretla.
Urcite na seba natrafime 🙂
Vo stvrtok ideme k pediatricke tak som zvedava co nam povie. Mohlo by byt este pekne pocasie na spokojne kocikanie 🙂
Prajem dobru noc.

majka_dk
11. nov 2009

ahoj ulinka,

tak ked ma na buduce stretnes, tak kric 😀 ja niekedy chodim, tak, ze nevidim, nepocujem, tak ma treba drgnut, ale isto som to bola ja lebo my chodime v kuse okolo pesej lebo krpec moc nechce byt v kociku (aj ked sa to uz zlepsuje 😉 )

cmukinka29
12. nov 2009

caute
poradite mi daku dobru cukraren tu vo Vrakuni,maly bude mat v januari rok,tak tortu by som chcela dat upiect 🙂
ja byvam na Piniovej

majka_dk
12. nov 2009

ahoj cmukinka

ja teda neporadim, my to budeme riesit az v aprily, ale mojej byvalej kolegyni dcera piekla torty a kraaasne a dobre aj ked trochu drahe (teda oproti dolnemu kubinu ;) tu ani netusim kolko stoja torty 😅 ), ale stali za to, ona pecie v petrzalke (aspon piekla) tak ak by si nezohnala, tak ti mozem na nu zohnat kontakt

majka_dk
12. nov 2009

ulinka ako ste dopadli u dr? a kde mate pediatricku?

ulinka221
12. nov 2009

ahoj tak uz sme spat...dopadli sme super...uz nemusime balit nasiroko 🙂
a u pediatricky tiez...pribrali sme pol kg...takze mame riadneho chlapa 🙂
potom som bola na prechadzke po pesej nieco vyse hodinky...este su len 4 hodiny ...a som mrtva..a caka ma zehlenie :(
vy ste ako stravili den?

cmukinka > co sa tyka cukrarne vo Vrakuni neviem..ale odporucam http://www.cukraren-ludvik.sk/ ...su to levicania co sa rozhodli rozbehnut business aj v BA ..a su dost uspesni...a velmi dobri. Skus si pozriet stranku..su tam aj fotky aj ceny.

cmukinka29
12. nov 2009

majka a ulinka dakujem za tipy... dik,,

ulinka......hadam sa niekedy uvidime na pesej,,ja som tam kazdy den 🙂

majka_dk
12. nov 2009

ulinka tak super, aj my sme balili len tak kratko a teraz ideme v osmom mesiaci zase na prehliadku, ci uz su jadierka.

my sme dnes boli vonku 2x, doobedu asi 30min a poobede asi 45min - rekord tyzdna 😀 a tiez som stale na pesej, tak sa snad skoro vidime 😉

majka_dk
12. nov 2009

jooooj som si prave kukla stranku tej cukrarne, kraaaasne su tie torty, hned by som si dala 😝

ulinka221
12. nov 2009

my sme boli len 3x vonku 🙂 ...ale zato sme vydrzali 1h 15min :D
a nikoho som nevidela ....po 14tej
a vydrzal by maly aj dlhsie ..ale ja som sa asi slabo obliekla...musim si kupit lepsiu bundu.
Inak mame cerveny hlboky kocik...poznavacie znamenie 🙂

majka_dk
12. nov 2009

my mame oranzovy sportovy 😉 a von chodievame doobedu tak okolo 10.30 - 11.00 a poobede okolo 16.00 🙂

adriana0022
13. nov 2009

ahojte babule, byvam na prelome PB a Vrakuňa. S drobcom som skoro stale sama, nakoľko tato musi zarabat, tak nam je samym niekedy poriadne dlho. Uvazovala som nad MC Rybka, ale mala ma len pol roka, tak neviem, či aj take babena tam chodia 🙂))

majka_dk
13. nov 2009

ahoj adriana,

kocky chodia do Rybky a ja tiez uvazujem, nas maly ma len 7 mesiacov, tak mi to je tiez take blbe, ale ak pojdes tak sa pridam 😀 . a uz davnejsie pisala claudinka, ze sa tam objavia aj mamicky s kocikmi 😉

adriana0022
13. nov 2009

jeeej super, to by som brala, len budem musiet este chvilocku pockat, lebo mala trosku kasle (som z toho aj trosku nestastna- kazdu chvilu sa na nu nieco nalepi), tak ju nechcem velmi tahat po vonku a hlavne nakazit druhe deticky. pozeram, ze spavate dost dlho, my sme tiez taky spachtosi 😵

zeleny_cajik
13. nov 2009

ahojte, ja som cerstva mamina, byvam na konci mierovej oproti cintorinu a chodim na prechadzky cez cintorin do parku... a celkom sa pritom nudim, potesila by som sa nejakej spolocnosti 🙂 mozem sa k vam pridat?

adriana0022
13. nov 2009

nÓ ... ja by som sa rada pridala, ked sa drobec trochu zotavi

zeleny_cajik
13. nov 2009

super 🙂 ja si pockam 😀

majka_dk
13. nov 2009

adriana - mozem ti pisat adi? 😉 my sice spavame dlho, ale ma to jeden hacik, po pol hodine sa zobudi a vyzaduje si aby som bola pri nom a pekne si to kontroluje (normalne v spanku otvori oci, vidi ma, tak spi, vidi niekoho ineho a revyyy), ale tak to vydrzi spat tu 1,5 -2 hod doobedu aj poobede, vacsinou (klop-klop) a teda aj ked nahodou zaspi v kociku, tak vydrzi len 30 min a ficime domov, lebo revy v kociku,... 😅

ahoj zeleny_cajik - celkom dlhy nick, my chodime do parku teraz menej lebo vzdy cestou spat uz mrncime, ale ked sa dohodneme, tak sa mozme stretnut, alebo napis akej farby mate kocik 😀 a cca o ktorej chodite na prechadzku a mozno sa vidime 😉

zeleny_cajik
13. nov 2009

ahoj majka, som martina 😉 kocik mame cely hnedy a chodime okolo 12-14, bvvam tak 1,5 - 2 hodiny podla pocasia. no a poznavacie znamenie - som dost vysokaaaa 😉

adriana0022
13. nov 2009

maji, v pohode vsetci ma tak volaju. S potrikom to mas teda vesele, toto mi robila moja ked bola mensia a mala som ju na rukach, akonahle som ju dala z ruk do postielky, tak rev....
mangel ma dnes sváátek, tak idem podat ruku 😉

adriana0022
13. nov 2009

aaa keby daco my sme cierny kocik (skor bugina) s oranzovymi doplnkami, ked vas stretnem tak sa tesim

zuzca6
13. nov 2009

Ahojte kocky,som tu nova.... a hladam spolocnost na kocikovanie lebo tatinovi sa nechce moc chodit von..=o)) radi sa k vam s dcerkou Viktoriou pridame,ak mozme...=o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre