Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

majka_dk
10. dec 2009

ahojky,

tak my sme dnes boli u dr. a dostali sme do nosteka pamycon (antibiotikum) ☹ ale hned po prvom raze je to lepsie 😕
my mame zvlhcovac je to super vec, teraz ho mame skoro stale zapnuty 😉

no a my sa snad uz v sobotu dostaneme von 😵

majka_dk
10. dec 2009

ozaj adi bolo uz centrum otvorene v stredu alebo v stvrtok? ci si ani nebola skusat?

adriana0022
10. dec 2009

ahojte baby, ja som bola akosi zaneprazdnena. vcera sme boli v MC a bolo super, mala vyšťavena a boli tam len dve mamicky, takze super, mali sme skoro vsetky hracky len pre seba 🙂 predvcerom si poriadne buchla hlavicku, lebo jej uz nestaci chodit po styroch ona sa uz musi stavat 😠
da mi poriadne zabrat ...
a aby mi nebolo malo, tak som si bola este zacvicit, jaj ale dobre to padne
status zehlenia: ostali mi uz len dve obliecky ... juchuuu

maji buduci tyzden s tebou do MC ratame 😎

ozaj a bola som zaniest nohavice do hrona zasit vetracku, tak som zvedava, ako dopadnu 😝

uli z tej prechadzky ta nohy nebolia 🙂 ale super, moja tolko nevydrzala uz ani nepamatam 😲

majka_dk
11. dec 2009

ahojte,

no adi neviem, ci riskneme MC skor len prechadzku nech nie je v uzavretom priestore lebo ten vikend uz cestujeme domov na sviatky, tak nech je fakt zdravy 😉
a mala aka sikovna 😵 my stale nelozime, sme lenivy po ockovi 😉

status zehlenia - uz bolo pozehlene vsetko, ale uz tu cakaju dalsie dve pracky, je to zacarovany kruh 😀

adriana0022
11. dec 2009

dnes v noci sme mali budicka s velkym placom, to sme tu uz davno nemali. asi jej idu dalsie zubky, tak ju to poriadne trapi. s tolkymi zubami budeme moct na vianoce hadam aj medovniky chrustat 🙂

maji uvidite, ako sa budete citit 🙂 bolo by nam urcite veselsie 😉

status zehlenia: obliecky nevyzehlene, pracka v procese

krpata spi, tak si idem este lahnut snou, dospat tu noc 😔

ulinka221
11. dec 2009

ahojte,

zehlenie uspesne dokoncene :D

dnes su vrakunske vianocne trhy....neboli ste? My sme si dali cigansku aj s tatinom a pobudli 3/4 hod...a isli domov...nebolo co kukat 🙂
My sme do rana spali 7 hod vkuse (od 20:00 - 03:00)....takze uuplna parada...uvidime ako bude tuto noc. Zajtra ideme na krstiny na Liptov takze riadny vylet...a vecer spat. Tam je uz pod nulou, takze prvy krat ideme do mrazov 🙂 Mozno bude aj sneh.

claudinka
12. dec 2009

ahojte babule, som tu nebola vyse mesiaca.. ako ste sa mali? kam chodite do MC? Do Rybky? 😝

adriana0022
12. dec 2009

ahojte,
my sme sa uz dve noci nevyspali, malej idu asi dalsie zubky a spi max pol hodiu a potom rev ... este jednu noc a som hotova ☹

a este sa jej spustili aj sopliky, tak cakam, ci jej vyskoci aj teplota, neviem ci sa nachladla alebo to ma zo zubov???
status zehlenia: obliecky ma tam stale cakaju a pribudli aj dalsie veci

uli, prajeme pekne krstiny, to budete mat poriadny vylet 🙂 nas cakaju krstiny na druhy sviatok vianocny 🙂 ... v KE

claudinka, chodime do rybky, ale tento tyzden vynechame asi aj my, koli tym soplikom

claudinka
13. dec 2009

adri a videli sme sa tam uz? 😀 aj my tam chodime..

majka_dk
13. dec 2009

ahojte,

tak my stale soplikujeme aj ked uz mame tie antibiotika, ma uz ide porazit, dufam, ze tam nema nejakeho bacila 😠

adi isto mate tie sopliky zo zubkov, nas sa hned dr. spytala, ci nam nejdu zubky ked soplikujeme

claudi a ako sa vam byva?

claudinka
13. dec 2009

maji aj my trosku soplikujeme, nic si z toho nerob.. byva sa celkom fajn, i ked si stale neviem na tu samotu a nudu zvyknut 😒

adriana0022
13. dec 2009

claudi, myslim, ze som ta tam nevidela. v skutocnosti sme tam boli iba dva razy, raz s majkou a raz ked sme tam boli dokopi len tri mamicky, no a ani jedna si nebola ty 🙂
claudi a vy ste sa stahovali?? my sme tiez stale sami ☹ ☹ tatko stale v praci ☹ ☹

maji, a u vas to nemozu byt tiez sopliky? ... len keby tie nase zubky uz aj vyliezli, najlepsie na tom je, ze mala sa cez noc poriadne nevyspi a nema ani potrebu to cez den dobehnut 😔

majka_dk
14. dec 2009

dobre ranko,

pauli tak ako krstiny? krpec to "prezil"?

adi u nas to bohuzial nie su sopliky zo zubov, aj dr. pozerala, ze na zuby to nevyzera, som zvedava na ten zajtrajsi vyter, ale uz sa mi zda, ze postupne ustupuju, tak snad uz uplne zmiznu 😠
a uz by sme sli aj von tento tyzden, tak snad 😉

pekny den

ulinka221
14. dec 2009

ahojte,
krstiny dopadli dobre 🙂 Maximko super vydrzal cele 3hod cestu tam aj cestu spat....ale bolo to riadne unavne.Konecne sme doma 🙂

Majka to mi je luto ze stale ste chorucky, hadam to uz konecne prejde. Ja dufam ze nas nic nechyti. Potom sa tesime na stretko vonku...uz riadne dnes prituhlo...ani sa mi nezda ze za tyzden a par dni su vianoce.

adriana0022
14. dec 2009

ahojte 🙂
prave sme sa vratili z prechadzky, je teda poriadna zima. krpata vymrzla a teraz spi ako drevo 🙂
uz som na to prisla, ked ju poriadne vystavim, tak mi potom pekne zaspinka behom piatich minut 😀 😀
a naucila sa uz chrumat surovu mrkvu ... piskoty nic, ale mrkva je na nezaplatenie 😀
utekam nieco navarit kym spi

uli krasne ti prespal v aute 🙂
maji drzime palce, aby ste boli skoro zdravi 🙂

kvietok23
14. dec 2009

ahojte, hladam nejaku kadernicku z biskupic alebo vrakune - vy kam chodite? 😉

majka_dk
14. dec 2009

kocky my sme dnes boli 15min vonku 😀 zajtra skusime 30min 😉

kvietok ja chodim (teda som uz dlho nebola) k darinke, ona ma take mini kadernictvo na pesej zone vo vrakuni, ale nie priamo na pesej ale z opacnej strany 😉 je to taka mlada kocka a ja som bola spokojna, ak by si chcela mozem hodit tel.c.

kvietok23
14. dec 2009

jaj, to mam dost daleko, a budem sa musiet ponahlat, aby maly bezo mna vydrzal .. ja zvazujem KLIER v avione a drahy bude s malym v detskom kutiku alebo niekde 😉

ulinka221
14. dec 2009

kvietok, ja chodievam na pesej zone do kadernictva k Tunde...a je to tam celkom fajn a za normalne ceny.
co sa tyka Klier...tak ja s nimi nemam dobru skusenost...robia vsetko tak narychlo a su dost drahy.

majka_dk
15. dec 2009

tunda je tiez dobra, svagrina si ju nevie vynachvalit 😉

kvietok23
15. dec 2009

a ako sa vola to kadernictvo? ze by som sa tam presla spytat. 😉

adriana0022
15. dec 2009

hmm ja vam s kadernickou neporadim, mam svoju v ZM s ktorou som spokojna a radsej vycestujem raz za mesiac za rodicmi, myslim ze aj cenovo je lacnejsia ako slubzy v ba.
dnes som dohanala vianocne darceky, ale nema to konca ....
mala stale so soplikmi ☹

ulinka221
15. dec 2009

joj ja nemam este ziaden darcek :(
a casu uz je maalo
my v noci trochu chrcime..ale sopliky ziadne...asi to je suchym vzduchom.
Dnes sme boli hodinku vonku...ale uz je kosa...a to ma byt este zimsie...ach jaj.

kadernictvo neviem ako sa vola...kvietok poslala som ti cislo na Tunde cez internu postu

kvietok23
15. dec 2009

ulinka, dakujem za kontakt, vyskusam ju inokedy, v sobotu pojdem predsa len skusit ten KLIER

majka_dk
16. dec 2009

ahojte,

tak vyter je negativny, sa tesime 😵

pauli dnes sme nakoniec boli vonku este asi pol hodku, nechapem co sa mu stalo asi bol smutny, ze sa s nim nebavim 😉

adriana0022
16. dec 2009

ahojte,my stale soplime a zubajdy stale nikde (asi si ich odklada az pod stromcek 😀 )
v piatok radsej skocime k Dr. ci su to ozaj len zubky, lebo sopliky sa jej zhustuju ☹ no a na sviatky nechceme behat na pohotovost ☹ joooj tak zle to vyslo.

a musim sa pochvalit vcera som zdolala mount everest v zehleni 😵 , no a dnes ma caka dalsi...

adriana0022
16. dec 2009

maji vysledky super, tesime sa s Vami a Uli, vyste teda poriadne podrastli 🙂

ulinka221
16. dec 2009

Majka tak to je super...a ja som sa uz bala ze sa ma zlakol 🙂
ja som este zbehla do elektra a potom sme sli domov.
Tesim sa ze vyter je negativny...to si kedy zistila ved na prechadze si este nevedela? 🙂

Von uz asi na prechadzku uz nejdeme...a prave zacalo snezit tak sa nam ani nechce.

Vecer ideme ku kamoske co bude cochvila rodit...tak ju ideme s Maxom povzbudit 🙂

majka_dk
16. dec 2009

adi radsej veru chodte, pohotovost je fakt nic moc, tam vam hned daju antibiotika vybavene 😠

pauli dnes robila dr az poobede, tak preto som este vonku nevedela 😉

a ja som sa dnes rozhodla, ze si spravim nechty som zvedava ake sa mi podaria 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre