Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

majka_dk
17. dec 2009

ahoojte,

poslusne hlasim, ze mam spravene nechty na jednej ruke 😀 dufam, ze dnes druhu dorobim, alebo vyzeram celkom vtipne 😎

adriana0022
17. dec 2009

ooo, maji super, a to si ake nechtiky robis?

rozhodla som sa, ze idem zajtra s krpatou k Dr., nech ju radsej popocuva, lebo stale mame sopliky ☹
nech mam dusu na mieste 😕
zajtra posledne upratovanie a potom cesta na sviatky k rodicom jednym, druhym 🙂
dnes som stihla nejake tie vianocne darky 🙂

majka_dk
18. dec 2009

ahojte,

tak adi ako ste dopadli u dr?
my uz zajtra ficime na oravu a ostavame do 27. a dnes mi krpec 1.krat zletel z postele ☹ nastastie tam bol kufor tak spadol nan 😅 a ani moc neplakal, tak snad je vsetko ok.
ja tento rok bojkotujem upratovanie, proste nestiham, no vsak svet sa nezruti 😉

a nechty si robim gelove 😀 ale nelepila som si umele len som si na svoje natiahla gel a ozdobila 😉

netmona
20. dec 2009

ahojte,,,,,darčeky už máte,,ja nie hlavne pre manžela,,,, 🙂

jv štvrtok sme v škôlke mali vianočne predstavenie,,boli peknučky a kolko sa toho naučili a predviedli,,,

adriana0022
21. dec 2009

🙂 ahojky,
tak ja po dlhom case, okolo sviatkov je akysi zhon a potom balenie a cestovanie ... teraz sme uz u rodicov, tak trosku oddych no a zajtra zase balenie a cestovanie do KE. Uf a ze su sviatky 😠

maji nechty teda super 🙂 hlavne ze to bude dobre vyzerat 🙂 dnes som bola u kadernicky, no tak ma podstrihla trosku viac ako som si predstavovala, ale ved dorastu. U Dr. sme dopadli vcelku dobre. na prieduskach ani na plucach nic, hrdlo nemala zapalena, takze su to pravdepodobne zuby. a uz nam aj sopliky pomaly prestavaju.
Patrik bude urcite ok, moja krpata sa zase vykotila rovno dozadu na hlavicku, ked stala ... ako handrova babika ... ale nastastie je vporiadku. strasne som sa vtedy zlakla

to (ne)upratovanie ti schvalujem, ja som to tiez viac-menej vzdala.

no a mame novinku, krpata uz chodi v chodaku 😀 a naucila sa uz konecne aj sediet.

takze ak sa tu uz nedostanem, prajem vsetkym kraaaasne vianoce a stastny novy rok, dufam ze sa vidime v novom roku

majka_dk
21. dec 2009

ahooojte,

no adi super, my sme uz tiesz bez soplikov, tak snad zase dlho nebudeme 😉

my sme uz tiez v dk, je tu strasna kosa, vcera -18 no na zdochnutie 😉

a tiez vsetkym prajem stastne a vesele 🙂

ulinka221
22. dec 2009

ahojte, tak my sme asi jedini ostali vo Vrakuni...my ideme smer Levice az 26teho. Aj tu bola kosa...s malym sme boli cely cas doma...dufam ze dnes to bude ine a budeme moct ist von....a potom pecenie.

Super baby, ze mate Patka aj Klaudiku zdrave 🙂 ...my rano obcas chrcime a trosku kasleme ale cez den je to ok. Neviem ci sa mi zda ale aj napriek horucim radiatorom je v spalni kosa...teda aspon mne. Teplomer hovori 20.7 stupna. Ale musim sa pochvalit...maly sa zobudi o 3tej a potom az o 7ej...takze kraaasne sa vyspime....dufam ze mu to ostane (klop klop klop)
ja som na internete kazdy den...ale tym co nebudu cez sviatky tak prajem kraasne vianoce, hlavne vela zdravia pohody a laaasky

majka_dk
27. dec 2009

caute kocky,

tak my sme s patkom ostali este v dk, obaja chori ako take svine 😉 normalne nechapem az tyzden a pol sme boli bez sopla 😠 ale uz sa mi zda, ze nam uz pojdu zuby 😉

inak sviatky ok 🙂

vy ste ako sviatkovali?

majka_dk
29. dec 2009

vidim, ze vsetky este sviatkujete, tak ja len taku novinku: uz mame doma selmu zubatu 😀

ulinka221
29. dec 2009

ahojte, my sme uz spat, len som nestihla napisat 🙂
po sviatkoch uz zase vyzeram ako tehotna ...asi viem ake bude novorocne predstavzatie...ale inak sviatky prebehli v pohode. Maximko ich zatial velmi nevnimal...lepsie to bude na buduci rok.

Majka, vy ste zase chori? :( To mi je luto...pises, ze ste stale v DK....tak to sa asi nestretneme na pesej tento tyzden. Ked budes spat ozvi sa...a mozeme dat zase stretko...hadam sa ma Patko zase nezlakne 🙂

A kedy dame to planovane stretko mamiciek z Vrakune? :D Asi az v novom roku...uz sa tesim.

majka_dk
30. dec 2009

pauli este sme v dk a veru zase chori, chystame sa spat v sobotu, ale nejdem predbiehat lebo ja sa citim na treti den po atb ako keby som ich ani nebrala a chytaju ma dutiny, tak ak nahodou dostanem teplotu alebo nieco tak asi este ostaneme 😒

patkovi je uz asi lepsie, ale tie zuby, no horor a vyzera to tak, ze mu hned pojdu aj vrchne, tak sa tesime 😉

potom sa isto ozvem, ked uz budeme v ba a fit 😉

claudinka
31. dec 2009

Ahojte mamulky, my s Lubkom do noveho rocika zelame len to najlepsie 😉 vela zdravicka, nervov, trpezlivosti, sebaovladania, fantazie a tie, co cakate druhe babenko, najma zdravicko a pevne nervy 😵 😵

ulinka221
1. jan 2010

ahojte 🙂
Vsetkym prajeme to najlepsie v novom roku, hlavne vela zdravicka a laasky.

majka_dk
1. jan 2010

ahojte,

vseeetko najsamlepsie v novom roku, nech nas krpci posluchaju a robia len radost a samozrejme vela laaasky, zdravia 😉

adriana0022
1. jan 2010

pripajam sa k prianiam, vsetko dobre do noveho roka, zdravicka, stasticka, peniazkov 😎 a vsetkeho co treba k spokojnemu zivotu 😉

tak po sto rokoch som sa tu dostala ... maji gratulujem k zubkom a hlavne sa rychlo vyzdravte,ak este nie ste fit. my zajtra koncime so sviatkovanim a vydavame sa na cestu smer BA s medzipristatim PN, ani sa my nechce verit (pri tolkej spolocnosti nam bude samim clivo 😕 ). Krpata uz beha v chodaku a od bratrancov a sesternic sa naucila veci, ktore si teda mohla odpustit (krik a plac, ked nieco chce☹) no a opat mame sopliky, v podstate sme sa ich zbavili tak na tyzden a zas ich mame, ach tie zuby.

uli, ja vyzeram tak na dvojicky, moje novorocne predsavzatie sa bude asi stotoznovat s tvojim. a este som postrehla, ze ste mali cestu do LV, pochadzas odtial? ja som tam rodila 🙂

majka_dk
3. jan 2010

ahojte,
tak my sme vcera dorazili do ba, na jednej strane super, ale na druhej, zase sami a este aj v malom byte ☹
mozme dat kocikove stretko, dnes sme boli az 10min lebo sme skoro zmrzli, ale snad zajtra to bude lepsie 😉

adriana0022
3. jan 2010

ahojte, my sme dorazili dnes ☹ vykladka karga z auta bola nekonecna. Maji,mam presne tie iste pocity ...
stretko kocikov by sme mohli dat ked bude trosku teplejsie, nie ze by sme nechodili von, ale ked je pekne, tak vydrzime byt aj dlhsie. opat nam presli sopliky, tak sa chystame v stredu do MC, nepridate sa?

ulinka221
3. jan 2010

ahojte baby, vitajte spat 🙂
to stretko mozeme dat kedykolvek, my sme kazdy den vonku 2x (1hod a 1,5 hod)....takze riadne zababuseni. Dufam ze nas ziadna choroba neskoli. Cely tyzden ma byt kosa...keby aspon ten vietor nefukal.

Adri, my sme este moc mali do MC 🙂 ale ked dorastieme tak sa pridame...inak vahovo sme uz riadne velki 6500g 🙂
A inak som Levicanka...a tiez som rodila v Leviciach? ty si odkial,ze si rodila v LV?

majka_dk
4. jan 2010

adi este asi MC neriskneme, by ma porazilo keby zase ochorel a ja stale pokasliavam, tak by som nerada niekoho nakazila 😕

my sme dnes dali kolecko - lekaren, samoska, papiernictvo, 2x okolo pesej a sli sme dom, zase bola nejaka zima ci co 😀

a neuverite patko cez vianoce schudol ☹ nechapem, vsetci vraveli ako krasne papa a vela...

adriana0022
4. jan 2010

uli, vy ste teda pekne podrastli, takymto tempom nas pomaly aj dobehnete 🙂 mozno ked bude mat drobec nieco po pol roku, tak sa pridate aj vy do MC 😉 ja som zo ZM a nam zatvorili porodnicu. do NR som nechcela ist rodit (pocula som dost staznosti a aj moj lekar my odporucal Levice, PS: pri porode som mala Dr. Maťo). bola som spokojna🙂. a tie vase prechadzky obdivujem (tolko vydrzat v tej zime)

maji, my si na vas teda pockame, ked sa date dohromady, skore doliecovanie a priberanie.

PS: dnes sme zahajili novy rok v BA priserne - vybuchla som si byt ☹

moniqe3
5. jan 2010

ahojte kočky. Môžem sa pridať? 🙂

ulinka221
5. jan 2010

ahojte
tak dnes sme na seba s Majkou narazili 🙂
Dobra kosa je vonku..ale zvladli sme skoro 1,5hod vonku...ja som viac vymrzla ako maly.

Adri, ja som rodila cisarskym u primara...nemozem sa vobec stazovat. Co sa tyka vychadzok tak Maximko je maly tak este vie spinkat...uvidime ci mu to vydrzi aj neskor. Od noveho roku spi kazdu noc uplne bez papania...takze sa celkom fajn vyspinkame.

Moniqe, jasne ze sa pridaj...pozeram ze ty uz mas velku babu 🙂 kedy zvyknete byt vonku?

adriana0022
5. jan 2010

ahoj mon, tesime sa novemu clenovi 🙂

no baby, ja som dnes vyliezla len na 20 min, v tejto kose som radikalne zamietla dlhe prechadzky. zajtra ideme do MC, tak sa tesim, ze sa krpata trosku vyjasi 🙂

zuul
5. jan 2010

ahojte maminky,
môžem sa aj ja pridať. nejako samý kočikujeme a zišli by sa nám mamičky - kamošky 😀

majka_dk
5. jan 2010

ahojte,

mon vitaj!

a zdeni vitaj aj ty, si k nam zabludila? 😀

uli som dnes muzovi vravela, ze buduci tyzden uz ideme cvicit tak len prevratil oci, ze tych buducich tyzdnov uz bolo 😀 tak isto musime ist 😉

na zajtra som si naplanovala tolko prace, ze asi ani von nestihneme - nakup, umytie kupelne, dlazky, navarit... 😕 uz to vidim ako stihnem len nakup a navarit 😅

moniqe3
5. jan 2010

Ahojte
no však pozerám, že sme tu najstarší.
Aj by sme išli zajtra tiež do MC, ale Viki bola dva týždne choručká.. a teraz sme týždeň po chorobe, ale nejako je zachrípnutá..a pritom ani teplotku , ani soplíky ani hrdielko nemá zapálené.. takže radšej ju nechcem ešte medzi veľa detičiek brať aby sme zase niečo nechytili.

ulinka221
6. jan 2010

caute baby, ale nam nasnezilo...dnes to asi nebudu 2 prechadzky :(

adriana0022
7. jan 2010

ahojte kocky,
MC sa nekonalo, nastastie som si pozrela net, ze otvaraju az od dnes, takze aj my sme boli nuteni odlozit tuto aktivitu ☹
na pokraj cvicenia uli, maji, mozem cestne prehlasit, ze som zacala tento tyzden a dnes idem tiez 🙂

krpata zaspala tak idem s nou dospavat (v noci sa stale budila), i ked zehlenie uz zase strasi ....
uli, normalne ti zavidim vase spinkanie, mojej sa doteraz take nieco nepodarilo ☹

adriana0022
7. jan 2010

no a po tych neodhrnutych chodnikoch to je boj s kocikom ....

majka_dk
7. jan 2010

ahojte,

ideme sa pochvalit, dnes sme sa 1x uplne sami posadili 😵 😵 😵 a odplazil sa (dozadu) cez celu izbu 😵 😵 😵
konecne aspon daka aktivita

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre