• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Vrakune

10. augusta 2016 
mi pojdeme tiez ked bude pekne
mozno aj v stredu, ma byt pod mrakom ale nema prsat :slight_smile:
17. mar 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej pipi, ty moje utocisko :grinning:
17. mar 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Tonka, ako sa mate? Nechodite von do lesika?
18. apr 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.. mam taku otazocku, dnes som si zobrala kartu od mojej obvodnej doktorky, nemozem predsa tehotna a vydata chodit stale ku detskej a ako sme sa prestahovali do vrakune, detsku som mala v starom meste a to je daleko a zhanam nejaku dobru doktorku.. bud na rajeckej na pesej alebo pri tescu tam v tom zdravotnom stredisku..

NEVIETE MI PORADIT???
21. apr 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé tehulky, robím stretko pre septembrovky, ale určite by nebolo zlé, keby sa pridali aj iné z Ba :slight_smile:

po dvoch neúspešných pokusoch zorganizovať stretko v Bratislave som sa podujala poslednýkrát to vyskúšať.

Stretnutie sa bude konať dňa 10. mája 2008, čiže v sobotu, v Bratislave.
Stretneme sa o 15. 00 h v centre Bratislavy, v Starom Meste, pred prezidentským palácom na Mierovom námestí (to snáď každý pozná) pri fontáne.
Odtiaľ sa dohodneme, čo ďalej, do ktorej kaviarne či podniku zájdeme, čiže ak má niekto záujem prísť napríklad neskôr a pripojiť sa k nám, nie každý to môže stihnúť na 15. 00, kľudne mi napíšte do IP, že určite prídete, ale neskôr a kontakt na seba, aby som vám mohla dať vedieť, kde sa nachádzame :slight_smile:

Tento oznam je poslaný všetkým septembrovkám (kam patrím aj ja) a bratislavčankám..

Želám Vám i Vašim bruškám nádherný týždeň :slight_smile:
4. máj 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, onedlho budeme biskupcanka, stahujeme sa do bytiku, co sme dostali od mesta. Mam 15 mesacne dievcatko, a musime zmenit aj doktorku, doteraz som mala nestastie na detske doktorky, preto by som vas chcela poprosit o radu, co myslite, ktora detska doktorka by nas vzala, resp. koho by ste nam odporucili, alebo naopak neodporucili. Velmi pekne vam dakujem. Inak neviem, ci je to aj podla ulic, budeme byvat na bodrockej. dakujeem
5. máj 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky, tak tato otazka zaujima aj mna :slight_smile:
tiez byvame v biskupiciach a kedze nepochadzam z Ba, ani neviem, kde je tam nemocnica :sweat_smile:

neviete poradit nejakeho pediatra? dakujeeeem :wink:
6. máj 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamicky z PB, kde steee???? :astonished:
6. máj 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby tak ja odporucam mudr. žemberovu je naozaj dobra ja som k nej chodila od mala a teraz aj moja mala je tam. je to na učitelskej ulici
6. máj 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, dakujeme za odpoved :slight_smile:
ja som vcera nasla, ze v PB su 2 zdravotne strediska - Ucitelska a to druhe nepamatam :slight_smile:

petaba, kolko ma ta doktorka asi rokov?
7. máj 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi 40 ale je naozaj super :slight_smile:
7. máj 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, Petaba, aj mne si pomohla, ta ucitelska je pri tescu? ako sa vola MUDr.? mozes do IP? asi sa jej musim spytat, ci nas vobec vezme. A nejaku dospelacku mi neviete poradit? aj ja si musim prehodit kartu.
dakujeeem :wink:
7. máj 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je to pri spojoch to je v Biskupiciach :wink:
8. máj 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky petaba :wink: veru, uz len zistit ci nas vezme :slight_smile:

prip. mozes aj mne poslat do IP viac detailov - kedy ma poradnu pre babatka, ci su tam vtedy aj ine deti (chore), ci sa da aj zavolat, ked nieco potrebujes a tak
diky :slight_smile:
9. máj 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ktore chcete poslite mi do IP mail a ja vam poslem ofotenu vizitku :slight_smile:

ked je poradna tak ine deti tam nie su, a dokonca ked je aj chora sa da objednat tusim za 150 na presny cas, to potom su aj ine ord. hodiny pre platiacich

my si vzdy platime, lebo neviem si predstavit cakat medzi chorymi detmi s malou :unamused:

ked je niaky problem mozes jej zavolat je velmi ochotna, a zda sa mi ze za priplatok dojde aj domov

presny cas kedy ma poradnu ti povedat neviem lebo to nema na vizitke ona si robi take dni asi po ordinacnych hodinach :slight_smile:
9. máj 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, super, dakujeme, posielam IP :slight_smile:
9. máj 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo Vrakuna?????kde je kto????to tu nikto nebyva len ja sama???a tolko vas chodi po terase :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
21. jún 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi ste vsetky isli na ten vrakunsky piknik.
21. jún 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. jún 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo maminy kde ste?boli ste niekto na vrakunskom pikniku????my ano bolo super
22. jún 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no halooooo Vrakuna
25. jún 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sisa,

aky piknik myslis? ja sa o par tyzdnov pridam, ak sa rataju aj PB :wink:
25. jún 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ahoj lenusha.bolo to pri malom dunaji otvaranie kulturneho leta.bolo tam super bolo tam vela sutazi pre deti aj dospelich,vela hudby no proste super
25. jún 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Sisa, ja sa pridam k vam uz o par dni uz ako mamina, ale nam tych 9 mesiacov uletelo :slight_smile: tiez som nevedela ze pri Dunaji bola nejaka akcia, ale s tymto bruchom by som v tom teple aj tak nesla....

lenusha, ty si tiez z Vrakune?
25. jún 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej vanilka ahoj.tak ta tu vitam.kedy sa ma babetko narodit?
25. jún 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Sisa, TP je sice 7.jula, ale uz som otvorena a mam aj bolesti, dako dufam ze tento tyzden to uz budem mat za sebou, doktorka je o tom presvedcena :slight_smile: zbalena som, drepim doma a cakammmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tak to ti drzim palecky a prajem hlavne vela vela zdravicka.aj ked to boli je to ten najkrajsi pocit na svete tak si to vychutnaj naplno.
26. jún 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja mam TP 20.7., takze vanilka, budeme mat julovcatka :wink: a este k tomu parik :slight_smile:

no, ja byvam na Kazanskej, to uz su asi PB, ale tiez sa rada pridam na nejake tie akcie :wink:
26. jún 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super babizne tak ked sa ratoliestky prihlasia tak potom spravime niake to stretko.
26. jún 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok