Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

petaba
17. mar 2008

mi pojdeme tiez ked bude pekne
mozno aj v stredu, ma byt pod mrakom ale nema prsat 🙂

claudinka
17. mar 2008

hej hej pipi, ty moje utocisko 😀

ingrid78
18. apr 2008

Ahoj Tonka, ako sa mate? Nechodite von do lesika?

claudinka
21. apr 2008

ahojte baby.. mam taku otazocku, dnes som si zobrala kartu od mojej obvodnej doktorky, nemozem predsa tehotna a vydata chodit stale ku detskej a ako sme sa prestahovali do vrakune, detsku som mala v starom meste a to je daleko a zhanam nejaku dobru doktorku.. bud na rajeckej na pesej alebo pri tescu tam v tom zdravotnom stredisku..

NEVIETE MI PORADIT???

claudinka
4. máj 2008

Milé tehulky, robím stretko pre septembrovky, ale určite by nebolo zlé, keby sa pridali aj iné z Ba 🙂

po dvoch neúspešných pokusoch zorganizovať stretko v Bratislave som sa podujala poslednýkrát to vyskúšať.

Stretnutie sa bude konať dňa 10. mája 2008, čiže v sobotu, v Bratislave.
Stretneme sa o 15. 00 h v centre Bratislavy, v Starom Meste, pred prezidentským palácom na Mierovom námestí (to snáď každý pozná) pri fontáne.
Odtiaľ sa dohodneme, čo ďalej, do ktorej kaviarne či podniku zájdeme, čiže ak má niekto záujem prísť napríklad neskôr a pripojiť sa k nám, nie každý to môže stihnúť na 15. 00, kľudne mi napíšte do IP, že určite prídete, ale neskôr a kontakt na seba, aby som vám mohla dať vedieť, kde sa nachádzame 🙂

Tento oznam je poslaný všetkým septembrovkám (kam patrím aj ja) a bratislavčankám..

Želám Vám i Vašim bruškám nádherný týždeň 🙂

miss.niki
5. máj 2008

ahojte, onedlho budeme biskupcanka, stahujeme sa do bytiku, co sme dostali od mesta. Mam 15 mesacne dievcatko, a musime zmenit aj doktorku, doteraz som mala nestastie na detske doktorky, preto by som vas chcela poprosit o radu, co myslite, ktora detska doktorka by nas vzala, resp. koho by ste nam odporucili, alebo naopak neodporucili. Velmi pekne vam dakujem. Inak neviem, ci je to aj podla ulic, budeme byvat na bodrockej. dakujeem

lenusha
6. máj 2008

ahojte mamicky, tak tato otazka zaujima aj mna 🙂
tiez byvame v biskupiciach a kedze nepochadzam z Ba, ani neviem, kde je tam nemocnica 😅

neviete poradit nejakeho pediatra? dakujeeeem 😉

miss.niki
6. máj 2008

mamicky z PB, kde steee???? 😲

petaba
6. máj 2008

caute baby tak ja odporucam mudr. žemberovu je naozaj dobra ja som k nej chodila od mala a teraz aj moja mala je tam. je to na učitelskej ulici

lenusha
7. máj 2008

jeeej, dakujeme za odpoved 🙂
ja som vcera nasla, ze v PB su 2 zdravotne strediska - Ucitelska a to druhe nepamatam 🙂

petaba, kolko ma ta doktorka asi rokov?

petaba
7. máj 2008

asi 40 ale je naozaj super 🙂

ladybird1l
7. máj 2008

dakujem, Petaba, aj mne si pomohla, ta ucitelska je pri tescu? ako sa vola MUDr.? mozes do IP? asi sa jej musim spytat, ci nas vobec vezme. A nejaku dospelacku mi neviete poradit? aj ja si musim prehodit kartu.
dakujeeem 😉

petaba
8. máj 2008

nie je to pri spojoch to je v Biskupiciach 😉

lenusha
9. máj 2008

diky petaba 😉 veru, uz len zistit ci nas vezme 🙂

prip. mozes aj mne poslat do IP viac detailov - kedy ma poradnu pre babatka, ci su tam vtedy aj ine deti (chore), ci sa da aj zavolat, ked nieco potrebujes a tak
diky 🙂

petaba
9. máj 2008

baby ktore chcete poslite mi do IP mail a ja vam poslem ofotenu vizitku 🙂

ked je poradna tak ine deti tam nie su, a dokonca ked je aj chora sa da objednat tusim za 150 na presny cas, to potom su aj ine ord. hodiny pre platiacich

my si vzdy platime, lebo neviem si predstavit cakat medzi chorymi detmi s malou 😒

ked je niaky problem mozes jej zavolat je velmi ochotna, a zda sa mi ze za priplatok dojde aj domov

presny cas kedy ma poradnu ti povedat neviem lebo to nema na vizitke ona si robi take dni asi po ordinacnych hodinach 🙂

lenusha
9. máj 2008

super, super, dakujeme, posielam IP 🙂

sisa29
21. jún 2008

halooooo Vrakuna?????kde je kto????to tu nikto nebyva len ja sama???a tolko vas chodi po terase 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

sisa29
21. jún 2008

no asi ste vsetky isli na ten vrakunsky piknik.

sisa29
22. jún 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

sisa29
22. jún 2008

haloooo maminy kde ste?boli ste niekto na vrakunskom pikniku????my ano bolo super

sisa29
24. jún 2008

☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢

sisa29
25. jún 2008

no halooooo Vrakuna

lenusha
25. jún 2008

ahoj sisa,

aky piknik myslis? ja sa o par tyzdnov pridam, ak sa rataju aj PB 😉

sisa29
25. jún 2008

jej ahoj lenusha.bolo to pri malom dunaji otvaranie kulturneho leta.bolo tam super bolo tam vela sutazi pre deti aj dospelich,vela hudby no proste super

vanilka32
25. jún 2008

ahoj Sisa, ja sa pridam k vam uz o par dni uz ako mamina, ale nam tych 9 mesiacov uletelo 🙂 tiez som nevedela ze pri Dunaji bola nejaka akcia, ale s tymto bruchom by som v tom teple aj tak nesla....

lenusha, ty si tiez z Vrakune?

sisa29
25. jún 2008

jej vanilka ahoj.tak ta tu vitam.kedy sa ma babetko narodit?

vanilka32
26. jún 2008

ahoj Sisa, TP je sice 7.jula, ale uz som otvorena a mam aj bolesti, dako dufam ze tento tyzden to uz budem mat za sebou, doktorka je o tom presvedcena 🙂 zbalena som, drepim doma a cakammmmm 😝

sisa29
26. jún 2008

jeeej tak to ti drzim palecky a prajem hlavne vela vela zdravicka.aj ked to boli je to ten najkrajsi pocit na svete tak si to vychutnaj naplno.

lenusha
26. jún 2008

ahojte, ja mam TP 20.7., takze vanilka, budeme mat julovcatka 😉 a este k tomu parik 🙂

no, ja byvam na Kazanskej, to uz su asi PB, ale tiez sa rada pridam na nejake tie akcie 😉

sisa29
26. jún 2008

no super babizne tak ked sa ratoliestky prihlasia tak potom spravime niake to stretko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre