Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

adriana0022
25. feb 2010

ahojte,
my sme dnes boli na pesej od pol druhej do pol tretej a tak sa mi vidi, ze som ta videla pauli, rozpravala som sa s jednou maminou, co mala kocik a tiez si sa na nas obcas pozrela (teda ak si to bola ty 🙂 ).aj som ti chcela ist naproti, ale uz som musela ist s krpatou domov, na spankovy rezim 😒
zajtra si to zopakujeme, takze dufam, ze ta tam opat uvidime a bezime ti v ustrety (ale to sa mi zda,ze si pisala uz o LV???)

no nic, jasle nepoznam, tiez som uvazovala, ze by som sa starala niekomu o baby, ale v juny odchadzame, takze sa do toho nepustam 😲

a este sa musim pochvalit, robila som prvy raz buchty na pare a podarilo sa 😀 😀 😀

ulinka221
25. feb 2010

ahojte,

Dnes bolo naadherne.

Adi, tak si to predsa bola ty...nebola som si ista...potom som sa stretla s Majkou tak sme boli pri Malom Dunaji.....nabuduce budem vediet a ozvem sa 🙂 Gratulujem k buchtam na pare...ja som ich este nerobila.
Nakoniec sme nesli do LV...pojdeme asi az v sobotu...ak polovicku nepresvedcim aby sme tam isli skoro zajtra rano. Zajtra by sme mali byt o rovnakom case vonku.

Simi, my chodievame kazdy den na pesiu zonu a potom lesik cely prejdeme...cerveny hlboky kocik 🙂 medzi 10:30 - 12:00 a 14:30 - 16:15 ...takze sa mozeme dohodnut ;)

majka_dk
25. feb 2010

ahojte,

joooj isto bola paradne, len nech to vydrzi!!!

adi a ja som ta nevidela, my sme boli na pesej cca od 13.30 do 13.50 😕

kristinka - zistujem, potom poslem IP

kristinka.s
25. feb 2010

diky kocky za info.

a vy by ste si trufli na opatrovanie mimi? obdivujem 🙂, ja by som asi 2 nezvladla

adriana0022
26. feb 2010

dnes nam pocasie akosi nepraje, skoda, ale aspon neprsi.
maji, tiez som si ta nevsimla, asi sme prisli na pesiu, ked ste vy uz odchadzali ... mozno dnes 🙂

kristinka, niekedy ma vie moja mala poriadne vycerpat, ale mam dobry zábeh so synovcom 😉

claudinka
26. feb 2010

cafte babule, tak nam sa v noci ten kasel dost zhorsil, maly ledva dychal a bol vrely, tak sme leteli okolo druhej na pohotovost na Kramare.. tak sme vsetkych pobudili, kedze vsetci spali, a doktorka mu dala dvakrat po sebe nieco inhalovat, to ste mali vidiet, sme ho s muzom nasilu drzali a aj tak stokrat si tu masku snal z tvaricky a reval strasne, uuplne mokry odtial vysiel.. a je to laryngitida toto iste sme mali aj par tyzdnov dozadu, ale akosi nasej doktorke vtedy nenapadlo, ze by to mohlo byt asi ono, tak sme dnes rano boli na kontrole a nic nove nam nepovedala..

adri kam idete v juni? vezmi maaa 😀

ja by som hned brala druhe na opatrovanie, uz ked bol mensi som furt nad tym rozmyslala.. ale furt do toho nieco prislo a nikto sa mi na inzerat neozval..

phoebee
26. feb 2010

Ahojte,

tak dlho nevydrzali tie teple dni. ale stihli sme ist von a nezmoknut.

ulinka, ked nebude prsat, tak v pondelok poobede by sme sli do lesika. my mame taky sedy sportovy kocik peg perego.

simik99
26. feb 2010

to som ja predtym pisala.

raz som zabudla heslo, vytvorila som si novy nick a teraz sa mi to nejak pletie 🙂

adriana0022
27. feb 2010

ahojte babizne,
dnes nam pocasie praje, idem krpatu (a asi aj seba) ulozit spat a poobede na prechadzku. za psami je ako sialena. nic je k stastiu nechyba, iba pes.

claudy, dufam, ze drobec sa da rychlo do poriadku 😢 mne staci, ked ma mala sopliky a som z toho nestastna, tak si viem predstavit, ... v juni sa stahujeme z BA na "vidiek".

v pondelok cestujeme za babkou, tak budeme mat trosku zmenu 🙂 no a ja konecne hura ku kadernicke

claudinka
28. feb 2010

😀 😀 eeejha a kam na "vidiek"? domcek staviate?
jeeej zober aj mna babke, hned by som vypadla.. kde byva?

ulinka221
1. mar 2010

caute baby,
Dnes som stretla na pesej len jednu mamicku...kde ste vsetky? 🙂

Ako po vikende? my sme mali fofry ...svagor mal meniny takze oslava u svokrovcov...a obehnut obe rodiny starych rodicov nam dalo zabrat. Ale uz sme doma 🙂 Maly mal dost mrzuty vikend tak dufam ze tu sa to ukludni.

Simi, jasne.. dnes chceme ist von okolo 14:30 tak ked ta zbadame ohlasime sa...my mame dnes sivo cierny kocik.

Adi, joj tak uz sa to blizi...verim ze sa velmi tesite 🙂 ...Hned by som menila.

Claudi, dufam ze tvoj Lubosko bude coskoro zdravy. Ja sa desim momentu ked maly bude chory...zatial klop klop klop.

Co sa tyka opatrovania, dufam ze do roka nebudeme musiet riesit tuto otazku...niektore tie skolky a jasle pytaju strasne peniaze za mesiac.

simik99
1. mar 2010

ahojte,

dnes bol teda poriadny vetrisko.

boli sme sice vonku, ale len asi 30 min (cca od 15.00), lebo malemu sa nepacilo, zacal jacat, tak sme isli domov.
ulinka, nevideli sme vas ☹

zajtra ideme poobede na cvicenie, tak to mozeme zase skusit v stredu 😉

adriana0022
3. mar 2010

Ahojte baby, tu je akosi ticho,

claudi k babke do ZM, este stale sme tu, ale v piatok ideme pravdepodobne spat. to uz mam aj program - idem na zumbu xi xi

krpata tu je ako z divych vajec a spi tu iba raz denne, zato prespi celu noc (papanie a prebalovanie neratam), takze jej to evidentne prospieva.

uli, dnes sme boli dokonca v LV 🙂 (juuj, mne sa tam tak dobre nakupuje) a co ze ste zmenili kocik??

adriana0022
3. mar 2010

a este neviem kedy sa sem dostanem, ale v pondelok poobede dame MC, pridava sa niekto 🙂 🙂
pekny vecer

ulinka221
4. mar 2010

ahojte,
ozaj tu je ticho 🙂 ....my dnes ideme do poradne tak som zvedava co povie doktorka 🙂 Doobeda ani nejdeme von...a vecer az do nedele k nam pride babka tak maly a aj my budeme mat o zabavu postarane 🙂

Adri, vymenili sme vanicku za sportovu cast...maly uz bol dost stiesneny ...takto ma aspon viac miesta na roztahovanie 🙂 ..ale zase zacina kosa...tak neviem ci ho opat nesupnem do hlbokeho. My sme dnes boli sami dvaja doma a maly kazdu hodinu sa metal v postielke...takze som bola kazdu chvilu pri nom.....a on pritom spinkal...maska mala -🙂
V LV v meste som uz dlho nebola...akosi nebolo casu 🙂....ale najblizsie tam chcem ist aspon na par dni...tak vyrazim.

claudinka
7. mar 2010

fiiiha tri dni absencia? kde ste vsetky? 😀

katkav
8. mar 2010

ani tu, ani vonku 🙂 my sa este trosku setrime po tom, co mal maly sopliky a kasel...este nebol preockovany na TBC a lekarka povedala, ze ma byt 100 percentne zdravy, ked ho budu ockovat, tak to teraz radsej neriskujem s chodenim von, lebo mu ten kasel presiel, tak sa asi pojdeme zajtra ukazat lekarke. Inak uz by mohlo byt tak krasne teplucko ako minuly tyzden...uz som bola taka nabita energiou, lebo svietilo krasne slniecko a zrazu zase mrzne...☹ ale jar je za dverami, tak sa tesim.

adriana0022
8. mar 2010

ahojky, tak my opat v blave. spapame obedik, pohrame sa, pospime si a ideme do toho MC.
kati od dalsieho tyzdna by uz malo prist oteplovanie, tak dufam, ze sa nemylia, lebo aj my sa velmi tesime 🙂

no a krpata sa uz snazi chodit s pridrziavanim iba jednej ruky, hura hura, ale ked si liham do postele, tak ma poriadne bolia krize, teda ziadna sranda☹

dnes sme boli pozriet aj domcek,ako im to ide, no uz aby bol hotovy a klaudia mohla behat po dvore🙂 lebo tu ked ju zoberiem, aby sa poprechadzala, zbiera same spaky, odpadky a psie exkrementy ani nespominam....

majka_dk
8. mar 2010

ahojte,

my sme dnes doobeda boli trochu vymrznut, vydrzali sme az 40 min 😉 este sa chystame na malu prechadzku okolo tretej, tak keby sa niekto pridal budeme happy 😀

dnes ideme na piatu objednat kuchynu, tak urcite MC nehrozi

adi straaaasne vam zavidim ten domcek, my budeme tu zbierat spaky, odpadky,.... super si to napisala 😉

simik99
8. mar 2010

ahojte,

ulinka, ako dopadla poradna? my sme boli minuly pondelok. uz mame cez 10 kg a skoro 78 cm, krize to citia.

adri, vy uz chodite, super, mala je sikula. my iba stojime s pridrziavanim sa. pravdupovediac, dost sa bojim toho chodenia, budem musiet preorganizovat byt a vsetko poodkladat vyssie z dosahu.

dnes sme chceli ist do mc, ale mame tu babku na tyzden, tak to vyuzijem a porobim si veci, co inak nestiham.

majka, ulinka, niekde som zachytila, ze chodite cvicit. kam chodite, na pesiu do toho fitka?

majka_dk
8. mar 2010

simik - presne ako pises, chodime cvicit do fitka na pesej a je to supeeer, kludne sa pridaj 😉

simik99
8. mar 2010

majka, ako casto chodievate a aky cas? rada by som sa pridala, uz musim nieco zacat robit so sebou, lebo moja kondicka je uplne mizerna 😢

claudinka
8. mar 2010

hned by som isla s Vami, ale kde dat maleho na tu chvilku 😒

majka_dk
8. mar 2010

simik chodili sme vacsinou pondelok a v stredu, ale napr. tento tyzden ideme utorok a stvrtok (mozno v sobotu) a chodime ked krpci zaspia cize okolo 20.15 sa stretame pred posilkou, dame kardio, trochu poposilujeme a snazime sa tak do 21.30 skoncit, tak ak budes zajtra stihat kludne prid o 20.15 pred posilku 😉

majka_dk
8. mar 2010

a je to isto super, ja sa normalne na stehna uz vopcham do rifli co som nosila pred otehotnenim, na bruchu sice zapnem ltt cize este ich nosit nemozem, ale isto pojde aj to brucho casom dole (ak to nebudem flakat ako minuly tuzden 😅 )
ale paula je makacka, uz som mala dva krat taku svalovku, ze 1.krat ani pohar zdvihnut a 2.krat ani na zachod sa posadit 😀 ale je to super, diiik pauli 😵 😵 😵

adriana0022
8. mar 2010

no baby, vy ste sportovkyne, aj ja by som s vami skocila, ale tatko robi do desiatej vecer,tak si mozem dvihat cinky akurat tak doma.

dnes sme boli v MC, ale o nic ste neprisli ☹ bolo tam divadielko (ktore sme nestihli, co ani nelutujem, mala je este mala na nieco take) ale tych detííííí potom, no hruza. ledva sa tam zmestili. boli to vacsie deti a natahovacky o hracky, teda ziadna vyhra, dufam, ze sa to tak skoro nezopakuje (nie ze by som im nedopriela 😲 )

simi, ja som rezignovala, co sa tyka policiek. cez den je vsetko povytahovane (od hraciek, cez ponozky az po hrnce) a vecer to vsetko upracem....

PS: dnes som zjedla som skoro celu cokoladu, normalne mam z toho vycitky 😠

simik99
9. mar 2010

majka, pokusim sa bud. tyzden na skusku ist. inak s malym to bude tazke, lebo kazdu hodinu je hore a ked mu nedam sosnut, tak zacne revat a nikto ho neutisi. som proste jeho rukojemnik 🙄
ale aj tak to skusim, nech si manzel poradi 😀 este sa dohodneme.

adri, nemaj vycitky, nejaku energiu treba dodat. ja ficim iba na sladkostiach, ale potom to tak aj vyzera 😖

majka_dk
9. mar 2010

simik - my sme tiez na telefone a keby daco tak sme do 5 min doma 😉 (my byvame rovno oproti posilke takze je to aj realne) tak sa budeme tesit, este ti dame vediet kedy pojdeme buduci tyzden

slunce3
10. mar 2010

chodite niektora na korcule s kocikom? Sice je este chladno ale strasne ma tl laka a samej sa mi nechce ani kocikovat to je taka nuda

simik99
10. mar 2010

majka, plati, este sa dohodneme. keby bol doma stav nudze, tak ja doma tak rychlo nebudem, mam to asi 10-15 min. pesi. keby sa tam aspon parkovat dalo ale to nehrozi ani cez den.

slunce, korculovat s kocikom nemam odvahu, vlastne aj jazdit autom s malym sa bojim 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre