Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Mamičky z Vrakune

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?
claudinka
15. nov 2010
@katkav to zalezi podla natury dietata 😃 moj jedine, co si zapamatal a o com stale rozprava, je vytah pri opiciach, bo bol :-p stale tatovi hovori, ze isiel vytahom a mackol a dokolaa :-p a ci tam boli zvieratka, ze nie 😃 😃
aj greguska chodi, aj my sme chodili, velmi dobre cvicenie, katka je uzasna a s detmi to super vie 😉
greguska
7. dec 2010
ahooojte 🙂

ja som tu akosi dlho nebola :-p

ako sa máte?

@claudinka
kam ideme nabližšie ? 😃
claudinka
20. dec 2010
nikto sem okrem nás skalných nechodí.. ach jaj škoda škoda 😛
greguska
23. dec 2010
no aj tak všetkým

***VESELÉ VIANOCE***
claudinka
24. dec 2010
aj my prajeme
netmona
17. jan 2011
ahojte ,,bambule,,už dávno som tu nebola,,,,,,,,,,,no vidím že, ani vy nie
netmona
17. jan 2011
trochu jemnosti ,,,,,,,,,,,,,, 😃
claudinka
19. jan 2011
@netmona 😉 😉 😉 ako sa mate?
netmona
19. jan 2011
ale
@claudinka dik výborne,,všetko ok,,,hlavne že sme zdravý
claudinka
19. jan 2011
my sme chori, teda malemu uz konci chripka, zacala minuly pondelok a teraz chyta nadcha a ostatne mna a muza 😃
labutka
24. jan 2011
Ahojte,
ak mate chut pridite sa pozriet na workshop o modernych latkovych plienkach vo stvrtok 3.2. o 10.00 alebo o noseni deti v ergonomickych nosicoch a baby-satkach v stredu 9.2. o 10.00 v MC Rybka v BA - Vrakuni.

Viac na www.webareal.sk/mcrybka alebo www.latkovky.sk/prezentacie alebo http://www.sdetmi.com/2011/01/workshopy-o-latko...
vitaminka
26. jan 2011
Ahojte...nepojde s nami niekto kocikovat? Byvame pri Tescu a uz nas to same prestava bavit... 😃
claudinka
26. jan 2011
my uz sme na kocikovanie velki.. snad sa niekto ozve 😃
vitaminka
26. jan 2011
skoda....ale hadam niekoho najdeme :-|
claudinka
27. jan 2011
urcite 😉 sem na kona nikdy nechodilo vela mamin z Vrakune, pritom ich tam je pozehnanee 😉 😉
vitaminka
27. jan 2011
vsak prave...tolko kociarov stretavame 🙂
claudinka
27. jan 2011
treba sa prihovorit 😉
netmona
30. jan 2011
čavte babule,,,no ja už s kočiarrom nechodím,,,
@claudinka vidím že, si už dlhšie prestahovaná,,ale predpokladam že, chodíš thu 🙂
netmona
30. jan 2011
no ja práca , doma, brigáda, fitaktivita,,tak akosi čas plinie :-o

posielam niečo na potešenie 🙂 ,,,stiahnite si baby,,,su to krásne melodie

http://download.hellshare.sk/tisic-a-jedna-noc-...

claudinka
30. jan 2011
@netmona hej, hej, casto sme vo vrakuni, v moste nic predsa nie je ]-( ]-( ale snad casom bude 😃
ivett1
1. feb 2011
@claudinka ...ahoj, niekde som tu citala tvoju radu kam ist s drobcami...nieco s trampolinami...prepac, ze otravujem, ale nemohla by si dat info...diky moc...a zdravim 🙂
claudinka
1. feb 2011
@ivett1 www.trampolino.sk, je tam paraadne 😉 😉 😉 za tu cenu sa tam naozaj aj oplati ist, i ked je tam dost vysoka zaloha - na osobu 10 €, ale pri odchode sa ti vstupne odrata zo zalohy.. cez vikend je tam kopec deti, takze urcite cez tyzden odporucam 😉
ivett1
2. feb 2011
@claudinka ...ano, to je ono x-), si zlata...a este raz diky 🙂
claudinka
2. feb 2011
nemas zaco 😉
mortishia333
3. feb 2011
caute, aj my bývame vo vrakuni, konkrétne na priehradnej ulici pri lesoparku. rada sa s niektorou z vás vyberiem von 🙂 mám 3ročného syna a aj mesačného syna
ivett1
3. feb 2011
@mortishia333 ahoj...do lesoparku chodievame, aj krmit kacicky a ostatne "vodne vtactvo" na most a poprechadzat sa popri Malom Dunaji...rada by som vybehla von s mojim anjelikom syncekom, len sme akosi ochoreli :-N ...tak trcime doma :-p ...nic moc
mortishia333
3. feb 2011
ahoj, aj my, len mali im vsetky rohliky vzdy zje 🙂 a co sa vam stalo? chripka?
ivett1
3. feb 2011
@mortishia333 ...je to mozne, kedze to malo velmi rychly priebeh...vysoka horucka, malatnost a sopliky a suchy kasel... moj syncek, inak velmi aktivny, lezal ...ked je zdravy, tak postel obchadza oblukom 🙂...
mortishia333
3. feb 2011
to pozname 🙂))))))))

Začni písať odpoveď...

Odošli