Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

claudinka
3. feb 2011

aj my chodime krmit kacicky 😉 na jar mozeme dat vsetky spicha v lesiku 😉

ivett1
4. feb 2011

@claudinka ...dobry napad🙂 len nech uz je ta jar😀...

sarra6
5. feb 2011

ahoj nejaka kamoska z Vrakune na kocikovanie, sme sa sem pristahovali a nikoho tu nepoznam. Byvame v novej Vrakuni potesim sa ked mi napisete 🙂)))

terkaf
5. feb 2011

@sarra6 ahoj odporucam ti materske centrum rybka tam som spoznala vela zlatych mamiciek.

labutka
5. feb 2011

V MC Rybka chystame 2 workshopy,
streda 9.2. o 10:00 h na temu Nosenie deti, ergonomicke nosice a babysatky
stvrtok 17.2. o 10:00 h na temu Moderne latkove plienky.
Budem rada ked sa pridete pozriet.
Viac info www.latkovky.sk/prezentacie alebo www.webareal.sk/mcrybka

claudinka
6. feb 2011

Tak tak treba ist do materskeho centra, je tam kopec super maminiek 😵 😵 😵 a vzdy zabava 😉

maja2005
7. feb 2011

Ahojte, ja byvam na konci Ruzinova a zaciatok Vrakune, ulica sa vola Na Piesku, mam maleho 2 mesacneho synceka a radi by sme si nasli niekoho kdo by s nami kocikoval. Byvame tu len mesiac a nikoho tam nepozname, budeme velmi radi ak niekoho spozname 🙂

maja2005
7. feb 2011

@sarra6 Ahoj aj my sme z Vrakune, a nemame s kym kocikovat 🙂 co keby sme sa niekedy stretli ta nova cast vrakune je hned pri lesoparku?

sarra6
7. feb 2011

@maja2005 ano a ty si z ktorej casti jake velke mas babo????

fatima30
8. feb 2011

ahojte baby ja mam 5 mesacne babo a som z vrakune .
🙂

fatima30
8. feb 2011

rada pojdem kocikovat s niektorou z vas.

adelina1
8. feb 2011

aj ja sa pridám, my už síce chodíme ale nevadí. Fatima30 zamklo mi to to tému, neviem prečo, ja bývam pri Vrakunskom lesíku keď pôjdeš von daj vedieť. Tak isto sarra6, maja 2005 keď bývame tak blízko seba budem rada, keď budeme tráviť čas s našimi detičkami spolu.

fatima30
9. feb 2011

@adelina1
svokru mam kusok od vrakunskeho lesika,takze kludne mozeme ist.ved ja viem,ze chodis 😀 teda maly,preto som ti pisala ze mam len 5 mesacneho syna,ze ci to nevadi,ked sa deticky spolu este nezahraju.tento tyzden ale nie,maly ma prvu ockovacku ☹

fatima30
9. feb 2011

to plati aj pre sarru6, a vidim ze mas 3mesacnu dcerku a maja2005 ty mas kolkomesacne dietatko?

adelina1
9. feb 2011

@fatima30 o.k., tak keď vybehnete, daj vedieť, ja som hneď von 🙂

maja2005
10. feb 2011

@adelina1 Ahoj mi byvame hned za esickom smer ruzinov od lesiku je to cca 5 min, tak rady pojdeme na prechadzku s tebou 🙂

maja2005
10. feb 2011

@fatima30 Ahoj my mame len 2mesiace a tyzden 🙂 a byvame tiez blizko lesika 🙂 a rady sa pridame

fatima30
15. feb 2011

tak to je super,len par mesiacov medzi nasimi detickami.kedy sa stretneme maja 2005 a adelina1???

adelina1
17. feb 2011

@fatima30 tak my sme sa už s majou2005 skoro dohodli, že pôjdeme von, ale na poslednú chvíľu sme to zrušili kvôli počasiu. Takže keď vykukne slnko hneď sa kontaktujeme 🙂

fatima30
21. feb 2011

dobre cakam 😀

sarra6
25. feb 2011

@adelina1 ahoj aj ja sa rada pridam, z ktorej casti vrakuna si??? Ja tu fakt nikoho nepoznam sme tu novy

nataliya
25. feb 2011

Ahojte vsetci!!! Mozem sa tiez k Vam pridat? Som ukrajinka,byvam vo Vrakuni len par mesiacov a chyba mi spolocenstvo mamiciek aj mojej dcerke tiez. Rada sa stretnem s Vami,hoci dobre nehovorim po-slovensky ☹

claudinka
25. feb 2011

@nataliya Boženka Ti už chodí do škôlky? Určite sú super akcie v MC Rybka 😉 neďaleko VÚB banky, kurtov, knižnice.

nataliya
25. feb 2011

Dakujem! Prave teraz som ju prihlasila.Este nevieme ci nas zoberu.pretoze je vela deti. 😒

claudinka
25. feb 2011

@nataliya do ktorej skolky? drzime palce!

greguska
25. feb 2011

ahojte 🙂

žeby sa to tu trošku rozbehlo ? 😉

hneď ako bude trošku teplejšie a suchšie, sme s @claudinka v lesíku, však claudi ? my máme síce loptošov poriadnych, ale aspoň sa vybehajú 😀

claudinka
25. feb 2011

veru, už nech to je 😀 😀

nataliya
26. feb 2011

Dakujem! Prihlasila som ju na Krikovu,Kameilovu aj Hnilecku.Pozriem sa ako toto vsetko dopadne. 🙂

adelina1
26. feb 2011

@sarra6 jasné, rátame s tebou 🙂 . Vidím to tak na pondelok. Neviem či ti je lepšie pred obedom, alebo poobede. Mne je to jedno. Maja2005 by asi radšej šla pred obedom, tak sa musíme zladiť. 🙂

sarra6
26. feb 2011

UVIDIME ESTE SA DOHODNEME. tY MAS AKE STARE BABO, SI AJ NA FACEBOOKU????KDE VO VRAKUNI BYVAS????CO TAK VYMENIT SI TELEFONE CISLO

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre