Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

katkav
9. máj 2012

ahojte, vie mi niekto poradit dobru endokrinologicku vo Vrakuni alebo v Pod. Biskupiciach? dakujem.

vladagossa
9. máj 2012

@stakat @lolko_lenka @stadina Ahoj Kati, tak my dnes zase pojdeme trocho neskor : (
Predpokladam nas odchod o 16.30 - 17.00. Ak by sa chcel niekto pridat, dajte vediet.

vladagossa
9. máj 2012

@sarra6 Ahoj, aka je to ulica?

stakat
9. máj 2012

@vladagossa Jasné, ozvem sa. No malý dnes hrôza. Za celý deň krpec spal 30 min. Ešte ani teraz nespí, som zvedavá, či zalomí do tej 16:30. Ak nie, tak asi s ním vybehnem. Stretla som sa so Stankou, tak sme sa prešli a super pokecali, teda aspoň ja som sa vykecala ako vždy - no sranda musí byť :D. Neviem ústa zatvoriť a preto som si aj malého zobudila.

stakat
9. máj 2012

@katkav Tu nepoznám nikoho, keď som potrebovala ja počas tehotenstva súrne, tak som volala asi 6-tim a nakoniec ma zobrala súkromná MUDr. Prokešová v poliklinike Atrium na Rezedovej. Je milá, všetko vysvetlí atď. Len najlepšie je objednávať sa presne na hodinu za poplatok lebo neskutočne dlho (ako všade inde) sa tam čaká. Kontakt: MUDr. Dagmar Prokešová, Rezedová 5, 821 01 Bratislava - Ružinov, t.č. 02-4524 4701.

stakat
9. máj 2012

@vladagossa Ja idem von. Teraz ho ešte nakojím. Kde sa potom stretneme?

stakat
9. máj 2012

@stakat Vyrážam, budem na pešej zóne sa dookola prechádzať.

stakat
9. máj 2012

@vladagossa Vyrážam, budem na pešej zóne sa dookola prechádzať.

Píšem sama sebe, to je z toho slnka.

standina
9. máj 2012

@stakat
@vladagossa
ano ano, dnes bola super vychadzka 🙂 škoda že som sem nenakukla skôr, by som vybehla aj ja ešte von. Ale nevadí, veď máme ešte 2,5 roka pred sebou 🙂 Krpec pred chvílkou zaspal, tak dúfam, že tú polhodinku potiahne.

sarra6
9. máj 2012

@vladagossa ahoj Praslickova ulica. Ty odkial

standina
10. máj 2012

@stakat
@vladagossa
kočeny nejdete 12:30 von?

stakat
10. máj 2012

@standina Ja som bola doobeda u doktorky a poobede s mamou aj sestrou a neterami. Teraz sedím na PC pripečená slnkom 😀 a rozmýšľam nad zemiakovými plackami 😅 . Ešte som nestihla dnes jesť.

standina
10. máj 2012

@stakat jaaj mnam placky, veru aj ja urobim cez vikend 🙂 boli sme s Vlaďkou v parku no riadne horko a to zajtra má byť ešte teplejšie.

vladagossa
11. máj 2012

@sarra6 ja som z Jedlovej. Je to trochu dalej ale radi niekedy zabludime aj do toho lesoparku. Tam by si to mala blizko. Mozme sa tam prejst.

sarra6
11. máj 2012

@vladagossa ok, budem rada, niekedy tam mozme stretnut. Ty mas jako kukam chlapceka

vladagossa
11. máj 2012

@standina @stakat niekto von v priebehu pol hodinky?

stakat
11. máj 2012

Ja dnes už nie. Stretla som sa o 12:30 so Stankou, malý mi nechcel spať. Tak som zobrala piknik deku a šup s ním k Biskup. ramenu pod strom. Teraz mi malý zaspal, asi sa stal zázrak. Taký bol umrnčaný doteraz, že som ho nevedela utíšiť - len na rukách. Ak mi pošleš cez IP e-mail, zašlem foto 😵 krpcov.

stakat
11. máj 2012

@vladagossa odpoveď vid vyššie

stakat
11. máj 2012

@vladagossa Asi mi je súdené chodiť s ním von aj doobeda resp. na obed. Teraz v týchto horúčavách mi nechce vôbec spávať.

standina
11. máj 2012

@vladagossa
@stakat
môj zaspal o 17-tej, tiež bol nejaký umrnčaný, asi bol unavený z toho dnešného žúru 🙂 Vladi keď sa vrátiš urobíme uvítací piknik 🙂

petaba
14. máj 2012

Ahojte dievčatá, ktoré chodievate do Vrakunského lesíka, chcem sa spýtať... ja už som tam veľmi dlho nebola, sú tam aj nejaké miesta na opekanie, alebo sa mi to len zazdalo? ...ďakujem za odpovede 🙂

vladagossa
28. máj 2012

@lolko_lenka Ahoj Leni, chcela som sa spytat, kam chodievat plavat a ci si tam spokojna. My by sme chceli tiez zacat 🙂

vladagossa
29. máj 2012

@standina @stakat Ahojte, nebudete chciet ist von tak medzi 15.00-16.00? Este presne neviem. Cakam, kym sa malicky zobudi 🙂

standina
29. máj 2012

@petaba ahoj, dnes sme boli vo vrakunskom, je tam pekne miesto na opekanie, ked pojdes od kruhoveho objazdu je to hned na zaciatku, je to take velke ohnisko, ohradene s posedenim a je tam dokonca aj nejake drevo 🙂

stakat
29. máj 2012

@vladagossa Práve sme skončili prechádzku so Stankou, nevedela som, že už si doma. Boli sme v lesíku a na pešej zóne. Prišla som pred chvíľou a nakojila malého. Dnes som bola vybavovať rodičák, už si nohy necítim. 😀 Ale tento týždeň môžeme vybehnúť. Ozvem sa.

stakat
30. máj 2012

@standina
@vladagossa

Baby vyrážam von, lebo malý je dnes na nervy a mrzutý. Idú mu horné 2 zubky, budeme ich mať dokopy 6. To bude uplakaný večer. Idem smer pešia zóna, popri MÚ doprava za barakmi a skončím na ihrisku pri Jantári. Čaute

vladagossa
30. máj 2012

@stakat Ahoj Kati, tak ja som sa vratila tak pred pol hodinkou. Som myslela, ze bude prsat, tak som vas ani nevolala. Vau, vy uz mate tolko zubov. No teda. To my stale cakame. Inac ty uz malickemu davas lepok? Bo nam povedala doktorka, ze mozme, len neviem, ako by to bolo najlepsie.

standina
30. máj 2012

@stakat
@vladagossa
jaaaj baby ja som chorá jak fras, kašlem, soplím, hrdlo ma bolí, no otras... priateľ sa konečne ako tak vyliečil a teraz to chytí mňa, dúfam, že tretí v poradí nebude krpec, lebo ma šlahne :( ja som bola o druhej na hodinku vonku, ale nepísala som, aby ste to odo mňa náhodou nechytili

standina
30. máj 2012

@vladagossa ja už dávam lepok, zatiaľ len ovsené vločky, som si ich rozmixovala a dám také 2 lyžičky vločiek, zalejem vriacou vodou aby trochu napučali a pridám to k nastrúhanému jablku, to mu dávam poobede. A občas mu strčím rožok do ruky 🙂 Ináč ani my ešte nemáme žiadny zub.

stakat
30. máj 2012

@vladagossa Ja som bola s malým od 16:00 do 17:30, nakojila som ho a zaspal na 30 min. Teraz dojedol kašu Sunarku Pšeničnú s ovocí a som si myslela, že je bez lepku. A teraz čítam na krabici, že s lepkom. Takže už papáme. Inak už pred mesiacom som mu dala do ruky kôrku z chleba, len treba pri ňom sedieť, aby neodkúsol kus a nezačal sa dusiť.

O 20:00 ho sa spolu s malým ospruchujeme, nakojím ho a dúfam, že zalomí aj keď ho určite tie ďasienka bolia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre