Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

stakat
30. máj 2012

@standina Tak sa vylieč. Nás zatiaľ choroby všetky obchádzajú (3x klop), okrem tých soplíkov, čo mal od narodenia, ale už je to OK. Teraz sa mi škerý na gauči a piští, aby som si ho všimla pri písaní na PC.

vladagossa
1. jún 2012

@stakat @standina Ahojte, objavila som na bombazlavy tento kurz plavania, ale dnes sa to vlastne uzatvara: http://www.zlavadna.sk/team.php?id=10743&a_aid=...
Neviem sa rozhodnut, ci to zobrat alebo nie. Lenka mi dala dobru referenciu aj na to plavanie v Ovsisti, tam to stoji 5 Eur/hodina (http://www.reocentrum.sk/) Ta ponuka hore je zlavnena na polovicu, ale aj tak to vychadza viac - asi 8.90/jeden vstup. Mali by ste zaujem sa pridat na jeden z nich?

standina
1. jún 2012

@vladagossa no ten delfinik vyzera super, ale ani jeden termin nam nevyhovuje, lebo akurat 25.06. maju maleho konecne prvy krat zaockovat, takze neviem aka bude reakcia, ked bude mat teploty, tak by som s nim nemohla ten tyzden chodit a ten dalsi termin ma priadel dva tyzdne dovolenku, takze asi budeme aj mimo BA. A v tom reocentre to ako funguje? Ved na tej ich stranke som nevidela, ze o kolkej to byva, ako sa tam treba prihlasit a tak

vladagossa
1. jún 2012

@standina @stakat Tam sa kupu iba malicki v takom malom bazeniku, som tam tento tyzden volala, netreba sa vobec dopredu prihlasit, staci prist ktorykolvek den (pon-pia) od 8.00-14.00. Vraj netreba ani plavky pre maleho. Je to dost flexibilne, asi to sa mi najviac na tom paci. Venuje sa im jedna pani. Rozmyslam, ze sa tam pojdem kuknut buduci tyzden, ak budeme zdravi.

standina
1. jún 2012

@vladagossa a do akeho veku to je? a kolko trva to kupanie? Mozno by som isla aj ja tam pozriet, celkom sa mi to paci, len neviem ci uz budem zdrava buduci tyzden

stakat
1. jún 2012

@vladagossa
@standina
Teraz som prišla z vonka. Inak niektoré baby z mojej témy tam začali teraz chodiť, ďalšie kúpili tú zľavu. Oplatí sa to. Len si pozrite ešte pokec ohľadne oboch tu na MK.. Jedna baba niečo našla na nete a že vraj niektoré mamičky sa sťažovali na Delfinik a chceli peniaze vrátiť. Inak v Petržalke otvorili krásne priestory pre plávanie s deťmi na Synekovej. A na plávanie chce chodiť s malým ten môj. 😎

standina
1. jún 2012

@stakat jaaaj to sa niekto ma, aspon si oddychnes 🙂 prosim ta a to kde si nasla takeho chlapa ??? to keby poviem mojmu, nech chodi s krpcom plavat, tak ma asi posle niekam...

stakat
1. jún 2012

@standina ja som ho nenašla, on padol z marsu rovno ku mne. Keby si ho poznala, odpadnes. My sme dva rozdielne póly, ktoré sa priťahujú. Talianske manželstvo. 😀 inak ja by som chodila s nimi a flotila jak o život. Priateľ je z malého stale v 7. nebi.

vladagossa
1. jún 2012

@standina taketo podrobnosti neviem :( Ked som povedala tej pani, ze malicky mal 6 mesiacov, tak povedala, ze to je tak akurat. Ten delfinik necham tak, nevyhovuje mi, ze tam musime byt v urcitom termine. Uvidime, ako sa budes citit buduci tyzden, mohli by sme sa tam skocit pozriet.

vladagossa
1. jún 2012

@standina @stakat Inak tiez zavidim 🙂

standina
1. jún 2012

@stakat a kam vy vlastne chcete chodit plavat?

standina
1. jún 2012

@vladagossa Vladi este ma tak napadlo, ze tie deti ked su tam nahate, tak tam cikaju do toho bazena a potom sa tam vsetci spolu kupu? no neviem... ale ved vyskusat mozme...

stakat
1. jún 2012

@stakat Ale sú drahé tie kurzy, že? Musím popozerať aj iné kurzy, napr. v rámci Ružinova.

stakat
1. jún 2012

@standina
Som prepracovaná, píšem sama sebe. Pozri odkaz vyššie.

stellamiapiccola
1. jún 2012

@stakat tak toto sa už stalo aj mne 😀 😀 😀

standina
1. jún 2012

@stakat no tu sa mi celkom paci aj to rodinne plavanie, to vychadza necelych 20 eur pre dvoch dospelych a dieta, no nenormalne to je drahe. A nevies co sa v delfiniku nepacilo, preco chceli vratit peniaze?

stakat
1. jún 2012

@stellamiapiccola Ahoj, čítala si dnes tému - "novembrovky oddnes tu"?

stakat
1. jún 2012

@standina Neviem, len jedna baba od nás to spomenula. Zatiaľ tomu plávaniu nevenujem pozornosť, lebo neviem, ako bude časovo voľný priateľ.

stellamiapiccola
1. jún 2012

@stakat áno ! strašné ☹ asi neexistujú správne slová ako vyjadriť ako mi je to ľúto ale treba dúfať, že všetko dobre dopadne!

stakat
1. jún 2012

@stellamiapiccola Od rána len plačem, hlavne keď pozriem na môjho malého. Musí to byť pre Majku obrovská bolesť a strach.

lolko_lenka
1. jún 2012

čo sa stalo?

lolko_lenka
1. jún 2012

@stakat čo sa stalo?

stellamiapiccola
1. jún 2012

@stakat ja si to neviem ani predstaviť

sarra6
3. jún 2012

ahojte je tu niekto aj z Vrakune novej casti, kde su domceky, hladame kamosku pre seba aj svoje deticky, kavickovanie, santenie u nas na zahrade,najde sa tu niekto?

stakat
4. jún 2012

@standina
@vladagossa
Čaute baby, rozmýšľam, že tak najneskôr do hodiny by som vypadla s malým von. On je mrzutý jak to počasie. Tak nech je na čerstvom vzduchu.

standina
4. jún 2012

@stakat ahoj, moj sa teraz zobudil, pospal si az pol hodku, za chvilku pojde jest, tak do tej hodiny by sme sa aj my mohli vymotat a vypadnut

stakat
4. jún 2012

OK . Potom napíšem, že vyrážam a budem sedieť na lavičke na pešej, asi zo strany obuvy. Nerada pozerám do krčmy. 😀 Môj nechce ani jesť, takže asi vyrazím skôr.

stakat
4. jún 2012

@standina Viď odkaz vyššie.

standina
4. jún 2012

@stakat OK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre