Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

nikalentilka
5. máj 2013

@misinka26 oklo obeda vacsinou 😉

misinka26
5. máj 2013

a kde vás nájdem 🙂 máte poznávacie znamenie ?? 🙂

nikalentilka
9. máj 2013

@misinka26 nemame 😉, mozeme sa niekedy dohodnut cez IP

misinka26
9. máj 2013

oki budem sa tešiť 🙂

nellynka
16. máj 2013

Kocky, v sobotu 18.5. od 9,00 do 12,00 bude v MC Rybka vo Vrakuni burza detskeho oblecenia a veciciek pre deticky a maminky. Je to na Bodvianskej ulici, oproti tenis. kurtom, pri X fitness. Pridte si dobre nakupit vecicky pre deticky za par eur.

sarra6
16. máj 2013

@dejna20 ahoj ja som z novej vrakune. Konecne tu niekto 🙂)

lolko_lenka
23. máj 2013

Ahojte, chcela by som sa spýtať, chodili ste niektorá do autoškoly Rubín na Dudvážskej? Recenzie? Chcem si ísť robiť kondičné. Ďakujem

petaba
20. jún 2013

Ahojte nakuknite aj do skupiny https://www.modrykonik.sk/skupina/2370/?post_id... Mamičky BA - Podunajské Biskupice, samozrejme sú vítané aj maminy z Vrakune 🙂

beruska.zuzanka
15. nov 2013

Čaute baby, trocha oživujem tému, vo Vrakuni som vyrastala a teraz tak cca o mesiac sa vraciame opäť už s mojou rodinkou, mám 2,5 mesačnú a takmer 4ročnú dcérku, privítam spoločnosť pri kočíkovaní a tak 🙂 užívajte víkend 😉

ninan2
15. nov 2013

@beruska.zuzanka hej? No pekne 🙂 Tak sa niekedy zastav aj s Gessleinom 😀 My uz veru moc nekocikujeme, ale mozem vytiahnut F4 pri tejto prilezitosti 😀 A Ema tu hned aj bude chodit do skolky?

beruska.zuzanka
15. nov 2013

@ninan2 ahoj, zatiaľ ostáva v škôlke v Jarovciach, čo bude o hubu, ako sa vraví, ale s príjmom do škôlky počas roka je problémtakmer všade,uvidíme,či miju vezmú vôbec od septembra,keďže som doma s mladšou... oki,ukážeme sa s kočíkom 😀 😉

ninan2
15. nov 2013

@beruska.zuzanka no ved to, je tu vraj dost problem, preto som sa pytala. To je ale dost blbe vozit ju do Jaroviec, vsak to je dost daleko... a kde vo Vrakuni budete byvat, blizko coho? Ja som 5 min od kostola 😀

beruska.zuzanka
15. nov 2013

@ninan2 ahoj, nad cookies 🙂

ninan2
15. nov 2013

@beruska.zuzanka Cookies su super, chodim tam v lete 🙂 Aj tam na ihrisko obcas. Na pesiu zonu to mam 10 min.

dejna20
23. feb 2014

caute, chodite niektora kocikovat do lesoparku?

dominika86
28. feb 2014

Baby, menime pediatricku a co citam tu v teme, kazda ste spokojna s inou, takze mi vyber neulahcujete 😀
Ale poradte prosim Priehodova vs. Košťálová, ku komu ísť?

maja2005
3. mar 2014

@dejna20 Ahoj my chodime do lesoparku 🙂

maja2005
3. mar 2014

Ahojte mamicky, chodi este niekdo kocikovat do lesoparku 🙂

petaba
23. mar 2014

Ahojte, nechodíte niektorá náhodou aj korčulovať s kočíkom?

mamavika
17. júl 2014

Ahojte mamicky, je tu niekto s 5-6 rocnym chalanom z vrakune ci podunajskych biskupic?

oxana1212
18. aug 2014

@maja2005 ahoj, este chodievate do lesoparku?

bubinovci
18. aug 2014

@dominika86 ahoj. My sme chodili kedysi s malym ku Kostalovej a presli sme potom k Priehodovej a chodime ku nej uz aj s dcerkou. Kostalova ma krajsie priestory a zlatu sestricku ale ona ma strasne sklamala. Nevedela sa spravat, malokedy tam bola, vzdy ju zastupovala starsia doktorka. Ta sa mi paradoxne pacila viac. Raz som sa jej pytala nieco ohladom ockovania nakolko som mala pochybnosti a vyletela na mna jak na 5 rocne dieta. Arogantna bola. Presla som k Priehodovej a tam som spokojna. Dokaze sa normalne rozpravat s rodicom ako so seberovnym, respektuje moje rozhodnutia, netlaci na mna . Takze za mna urcite Priehodova

maja2005
19. aug 2014

@oxana1212 Ahoj áno keď máme čas radi tam zájdeme, kde bývate? Keď budete chcieť môžme sa tam stretnúť

maja2005
19. aug 2014

@oxana1212 aké staré dieťa máš?

oxana1212
19. aug 2014

@maja2005 mam 1,5r. syna a byvame pri konecnej trolejbusov. ty byvas kde?

maja2005
21. aug 2014

@oxana1212 Ahoj ja byvam blizko lesoparku, novej vrakune. Ale ked to nemate daleko tak sa mozme stretnut pri hojdackach v lesoparku?

oxana1212
21. aug 2014

@maja2005 Super, ja som za, len asi az buduci tyzden v stredu ci stvrtok, lebo cestujeme. Mozes vtedy?

maja2005
22. aug 2014

@oxana1212 Ahoj jasne radi, keď prídeš tak mi napíš a dohodneme to. Zatial pekný dnik.

tamoulik
29. aug 2014

@mamavika Ja mam coskoro 6 rocneho, som z Vrakune.

mamavika
3. sep 2014

@tamoulik ahoj, mozeme sa stretnut?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre