Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

fana12
10. sep 2008

To je moja kde?? To nepoznam....No to ti verim ked si zvyknes nanho tak sa chodi horsie k inemu ale caka ta to aj pri porode moja tam budes mat inych lekarov ale v Ruzinove je vraj maloktory lekar zly a ako sa mate malinky este stale nic lenivcek maly...

claudinka
10. sep 2008

fani IP je interna posta 🙂) hore ti blika cervena obalocka..
stale nic, vobec ani zdaleka sa to nehybe.. som zvedava, co mi zajtra povedia 😉 sak hej, pri porode ratam s tym, ze tam moze byt ktokolvek.. ale dufam, ze mi to bude vtedy jedno 😀 😀

fana12
11. sep 2008

Uz som to zistila moja takze na Cilizskej tam sa chodim casto s malou prechadzat....Dnes mas poradnu co tak potom napis ako dopadla...Moja urcite ti to bude jedno a ja dufam ze natrafis na dobreho lekara a budem ti drzat palec hovorim akurat aby si nenatrafila tak ze sa bude pri tebe menit sluzba lebo to ta bude mat najprv jeden a potom druhy lekar to je akurat take blbe ale prezijes to ja ked som mala prvu dceru nebola moznost vybrat si lekara a prezila som to...

claudinka
11. sep 2008

a ty kde byvas, na akej ulici? 🙂
mnoo mam uz CS 10, sa mi to posunulo z minulotyzdnovej 8 🙂 a stale na 4 cm otvorena.. a na vytok mi dal nejake antibiotika.. tot vse 😀 mam stale cakat a snad sa uz dockam niekedy 🙂
tak snad tam pridem vtedy, ked sa sluzby menit nebudu, kedy sa zvyknut? 😀 sak to prezili aj ine.. tak naco sa stresovat dopredu.. 🙂

fana12
12. sep 2008

Ja byvam na Bodrockej ako je posta Uzbecka blizko je lekaren tak tam oproti no pekne moja zase nic ja som uz malu porodila o tyzden skor v piatok som mala ist k nemu do poradne a v piatok rano ma uz rodil....No myslim ze sa menia rano o 6 a potom vecer o 6 tusim alebo o 7 presne to uz neviem... No a co Foltin posluchal???on je strasne zlaty.....No ale ved chlapci su lenivejsi trochu tak musis vydrzat, jasne ze to prezijes ked uz tam budes tak ti to tak rychlo ubehne ze ani nebudes vediet ako.....

claudinka
18. sep 2008

tak nakoniec som sa dockala pat dni pred terminom 🙂 a zatial sa to da zvladnut 😉 porod bol fajn, podrobnosti nestiham velmi pisat, uz som ich pisala v septembrovkach2008 na 144. strane, ked si ces mrknut 😀

netmona
20. sep 2008

claudinka,,,,,,tak prejem fajn výchovu ahlavne vela trpezlivosti,,,pekný bobačik,,,

claudinka
21. sep 2008

kujeeeem 😉 😉

netmona
21. sep 2008

claudinka......nemaš začo,,, tak dúfam že, raz na prechádzke sa stretneme,,no teraz máme na f... počasie 😒

claudinka
22. sep 2008

tak to mas pravdu.. aj ja som stale zavreta medzi styrmi stenami a ide ma picnut z toho, to bol napad porodit v septembri.. dalsie babenko chcem urcite mat na leto 😀

netmona
22. sep 2008

claudinka,,tak asi niejak..ja som rodila v oktobri, tak som tiež bola asi tak na tom

fana12
22. sep 2008

No gratulejem Claudinka krasnucky malinky a ako sa mate???Tak porod super a kto ta rodil???No co a Ruzinov sa ti ako pozdaval???Ja som si myslela ze uz asi rodis ked si dlho nepisala.Ked pojdes s malinkym von daj vediet ma sa vraj oteplit....

claudinka
22. sep 2008

netmona ale je to skoda sakris 😒 ked si predstavim celu zimu doma zavreta, trham si vlasy 😝

fani kujem 😉 rodil ma MUDr. Redecha, taky mladucky sympatak, uplne ho zeriem 😀 ma sa oteplit? juuuj bodaj by to uz bolo a ja kocikovala do sytosti 😉

fana12
23. sep 2008

No to ti verim ja som uz tiez na nervy z toho byt stale doma...No toho nepoznam ani som o nom nepocula ale hlavne ze bol dobry...Ti verim ze by si kocikovala ja som sa toho nemohla dockat....Sa potom ozvi ked pojdes von...No vraj ma prist babie leto niekedy koncom septembbra v sobotu uz ma byt 20 stupnov....

claudinka
23. sep 2008

fani ani ja som o nom nepocula, ale bola som u neho predtym dvakrat na 3D ultrazvuku a s muzom sa nam pozdaval, tak som sa uuplne potesila 😀 v sobotu? naozaj? tak to znie super 😉

fana12
23. sep 2008

No ved ano keby este ason chvilu vydrzalo to teplo... A co malinky ako sa ma???Papa dobre??Poslucha??To si este vychutnaj to babatko moja je uz taka malinka vymyslacka tak si obcas uzijem s nou....Ona uz neobsedi a niekedy som z nej vecer uz taka vystavena ako citron....

vanilka32
24. sep 2008

jeeej claudinka uz je tiez mamina 🙂 nadherneho synceka mas, gratulujem!! Nech Vam rastie do krasy a je zdravucky 🙂 vcera som sa prechadzala po pesej zone a som si na teba spomenula, ze uz to asi mas za sebou a veruze mas 😅

netmona
24. sep 2008

jaaaj dievčata,, najprv som chcela aby už, sam jedol..chodil,,pýtal sa cikať ,,a už ked to je ,,tak naj by bolo aby bol ešte bábetko,,kde ho položíte tam ho nájdete,,,aj ja trochu na nerva, lebo to doma a doma, je terribile 😒

claudinka
24. sep 2008

fanus tak to si viem zivo predstavit, mi bohate staci, ked sa stretnem s pipi1211 a mala Momo co navymysla.. normalne mam dost a to som s nou niekedy len par hodin denne 😀 jaaaj bolo by super, keby maly stale taky malinky ostal.. to by bol aky zivot 😀 milujem male babatka.. uplne najviac.. vzdy som chcela jedno take malinke mat aj ja..

vanilka32 rastieme rastieme, vcera tu bola svokrusa, nevidela ho styri dni a ze ako rastie, ze normalne neveri vlastnym ociam, ze aj v tvaricke jak nabral.. moj tucko 😀 na pesej zone? preco prave tam? 😝 😀

netmona vzdy to tak je, ze chces opak, ako so vsetkym inym 😀

fana12
24. sep 2008

Jaj vidim ze vsetky mame ten problem ze nam je dlho doma a ze ked deti rastu tak je to horsie ako ked boli miminka len skoda ze sa ani nenazdame a to babatko uz nie je babatko tak strasne rychlo to ubehne.....Ale co uz tak to chodi a musime si na to asi zvyknut....Tak si to Claudinka naozaj uzi lebo ti to ubehne ako voda a budes za nim musiet vsade behat.....

claudinka
24. sep 2008

tak sup spravit dalsie treba 😉 😉 a aspon schudnem troska potom, nie? 😀

fana12
24. sep 2008

No ty mozes druhe ale ja uz som mala aj teraz malu neskoro v 36 a poviem ti ze to je uz dost tazke pre mna ja uz jednu mama 17 rocnu a teraz je to ako keby som mala prve ale telo uz neni ako ked mas 20...Ale ja som strasne ze prisla mala je to pre mna obrovska radost po tolkych rokoch ale aj tak som si to babatko zase nestihla uzit ako rychlo to ubehlo....

claudinka
24. sep 2008

mas este jednu dcerku? tak si to zmen, v pase mas predsa len Emmu 🙂
a s tym telom mas pravdu.. preto som chcela babo co najskor 😉 a nemylila som sa.. moje telo to super znieslo, bezproblemove tehotenstvo, lahky porod 🙂

fana12
25. sep 2008

No mama ale tu som si t a am nedavala lebo ona uz ma 17 teraz v decembri bude mat 18 tak preto no vidis aj ja si ten rozdiel pamatam ze 19 a 36 ale uz som si zvykla a da sa to mala uz ma svoj rezim uz sme sa navzajom spoznali a ide to akurat doma mi je dlho lebo ja som uz nejake roky robila a teraz to je pre mna obrovska zmena vsetko ako keby som mala prve babatko....A tvoj malinky ako????

zuziq
25. sep 2008

ahojte,

kedze sa tu nachadzaju asi vacsinou mamicky z vrakune chcela by som vas poprosit o info, ci nahodou niekto nebyva pripadne nepozna niekoho kto by byval v novostavbach na Kazanskej - bytovy komplex Maly Dunaj ( smerom k slovnaftu posledne novostavby). Snazim sa zistit nejake referenecie na tu stavbu ako taku, pripadne nejake dalsie infosky, ako sa tam byva, ci je to kvalitne urobene a pod. Budem vdacna za akukolvek info 😉

claudinka
25. sep 2008

zuziq tak to nemam sajnu 😒

fani vsak to nevadi, si ju daj, sak aj ona je tvoja 😉 zatial je vsetko super, uzivame si jeden druheho 😀

fana12
25. sep 2008

No moja len si uzivajte a co ma prist to babie leto tak do utorka ma byt pekne teplucko pojdete uz von????Este ste urcite neboli asi na prechadzke vsak....

netmona
26. sep 2008

ahojte kočky,,,, 😵 ,,do MC pohoda nechodíte,,,? ja som bola po dlhšej dobe,,lebo spal 2 fazovo..a teraz to bude lepšie ísť tam, lebo v zime sa moc nedá nikam íst, ,,,ked ešte bude zablatená,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, pozrite si na :::www.dietavaute.sk,,,,,,,a vytvorte si vlastnú AUTONáLEPKU,,,JE TO MILé..

claudinka
26. sep 2008

tak dnes sme boli na pesej zone 😀 😀 nieco okolo pol dvanastej.. som si vybavila postu, lekaren a VUB-cku, tak som nadsena 😉 dve hodinky som sa s malym prechadzala, prvykrat sme boli dlhsie vonku, tak sa tesim jak mala a idem si zdriemnut akurat, lebo ma to nejako zmohlo a este k tomu to pocasie teraz vonku..

netmona a odkedy sa da chodit s detmi do MC???

netmona
26. sep 2008

claudinka,,aj my sme boli na peš.zone,,,,škoda my už, o pol 12tej doma a okolo 12:30,,ide spať,,dnes bolo aj vonku fajn,,tak si to vystihla,,,,odkedy ,,neviem ale myslím si že, ak ženy chodia s babetkami do nákupných centier,,,tak ja osobne by som po mesiac,i 2voch,,šla,,aspon trochu medzi ľudmi,,,pokial to bude vyholvovať bábu.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre