Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

stakat
2. aug 2012

@vladagossa
@lolko_lenka

Baby môžem sa pridať? A o ktorom ihrisku sa bavíte?

vladagossa
2. aug 2012

@stakat @lolko_lenka Cau Kati, je to to ihrisko oproti Tescu medzi tymi novsimi panelakmi. Celkom prijemne to tam vyzera. Ale dnes balim, tak este uvidim, ci budeme stihat 😒

stakat
2. aug 2012
lolko_lenka
2. aug 2012

@vladagossa tak to my už okolo 18-18:15 ideme domov.... My pôjdeme tak okolo 16-17 hod, podľa toho, kedy mi bude spať, lebo teraz doobeda mi dosť neskoro zaspala. Ved sa tam prípadne uvidíme )

lolko_lenka
2. aug 2012

@stakat ako písala @vladagossa 🙂 je to tam milé, a je to poobede v tieni 🙂

stakat
2. aug 2012

@vladagossa
@lolko_lenka

Ja by som šla asi zajtra, lebo dnes o 13:00 odchádzam do Petržalky. Mám tam "Bratislavské stretko novembroviek 2011", tak ma zavolali. Zajtra sa ozvem.

lolko_lenka
8. aug 2012

ak nebude pršať, aj dnes ideme na ihrisko 🙂

sarasimi
14. sep 2012

Detská B U R Z A Jesen / Zima 2012

Kde: Materské centrum Rybka, Bratislava
Bodvianska 4, Vrakuňa, Komunitné centrum (pri Spokojnom bývaní, oproti tenisovým kurtom)

Kedy: 6. 10. 2012 o 9-12 hod.

Príďte k ú p i ť (veci 0-8r do veľk.140, hračky a iné, budú uložené podľa veľkosti a druhu)
Tešíme sa na Vás!

stakat
14. sep 2012

@sarasimi Jasné, že prídeme 😉 a ukecám aj kamošky.

standina
15. sep 2012

@stakat jeej super pojdeme to tam omrknut 🙂

vejvass
15. sep 2012

Ahojte dievcata prepacte ze vam skocim do temy ale ked ste z Vrakuni nemohli by ste mi poradit dobru zakladnu skolu moj maly o rok nastupuje do skoly a vobec neviem ktora by bola dobra a ochvilu sa ani nenazdam a uz bude zapis 😒 Byvame na Toryskej ale blizsie pri Tescu nie pri Bille.Ak by ste mohli prosim velmi pekne o par typov dakujem 🙂

stakat
15. sep 2012

@standina pojdemeee

stakat
15. sep 2012

@vejvass Oproti Tescu je zdravot. stredisko na Bebravskej a za nim po lavej strane je Zakladna skola Rajcianska. Chodi tam neter a jej mamina si ju velmi chvali.

vejvass
15. sep 2012

@stakat ahoj tak teda super tu mam rovno pod nosom v podstate skol vo Vrakuni nieje vela co viem tak je len tato Rajcianska potom som pocula o dakej Železničnej a o Žitavskej no tie ale ani neviem kde presne su.Tak teda dakujem za typ 😉

1105
22. sep 2012

Babulky ahojte. Prosim poradte mi, kto pecie t DETSKE torty v okoli Vrakuna, Ruzinov???
Dakujem moc Zuzana

didianac
24. sep 2012

ahojte mamicky, prosim Vas chodia vase ratolesti k Mudr. Priehodovej alebo Kostalovej? Ktora je lepsia? dakujem 🙂

ninan2
24. sep 2012

@didianac Ahoj, na Bebravskej je okrem Priehodovej este aj Pokorna. Kostalova uz sidli inde, oproti Pentagonu. Ja chodim k Priehodovej a som celkom spokojna 🙂

ivett1
26. sep 2012

@vejvass naša chodí na ZŠ Žitavská, je len kúsok od tej na Rajčianskej, je pri gymnáziu a ZŠ Železničná je pri obecnom úrade (vo Vrakuni)...tie tri školy sú dosť blízko...ďalšia je na Bieloruskej (oproti Pentagonu) a ešte som počula o ZŠ Podzáhradná je v lokalite niekde pri Pošte?...pre nás už ďaleko, keďže bývame blízko pešej zóny vo Vrakuni...

vejvass
26. sep 2012

@ivett1 ahoj a nevies mi odporucit skolu ci rajciansku alebo zitavsku?Dakujem a asi preco sa ti zda ze ta alebo ona skola je lepsia? 😉

ivett1
26. sep 2012

@vejvass to ešte neviem, naša je len prváčka...ani ja som sa nevedela rozhodnúť...ale u nás zavážil fakt, že tam chodí susedka je to aj jej spolužiačka z MŠ a chodí tam s ňou aj niekoľko ďalších spolužiakov z jej triedy z MŠ (t.j. poznáme sa s rodičmi)...

vejvass
26. sep 2012

@ivett1 tak teda porozmyslam este aj tak dakujem pa pa 🙂

henika26
27. sep 2012

jeej kolko vrakuncaniek tu je 🙂

misinka26
28. sep 2012

Ahojte mamičky z Vrakune 🙂 chcela by som sa informovať o detských doktorkách v okolí Vrakune, zatiaľ som počula len o MUDr. Pišnej, že je dobrá, nevie mi niekto v tomto poradiť, som v 35. týždni a je na čase sa ísť niekde prihlásiť 🙂
A taktiež nie je tu niektorá, ktorá sa na materskej nudí ako ja nevybehne na kafčo a neskôr aj na kočíkovanie, som vo Vrakuni nová nikoho tu nepoznám tak budem vďačná za pomoc...
Ďakujem.

vladagossa
30. sep 2012

@misinka26 Ahoj, my chodime k MUDr. Pisnej. Sme s nou spokojni. Vidno na nej, ze ma k detom velmi dobry vztah. O inych doktoroch nemam prehlad. Co sa tyka kavicky, my byvame blizko pesej zony vo Vrakuni. Tak ak chces sa mi ozvi, mozme niekedy skocit na kavu.

misinka26
1. okt 2012

@vladagossa Ahoj, Ďakujem za odpoveď, ja som o danej doktorke veľa počula len som sa chcela uistiť ... ja bývam na Stavbárskej takže celkom blízko k pečej 🙂 Síce som ako balónik, ale strašne sa doma nudím tak nejaké to kafčo by bodlo 🙂

vladagossa
1. okt 2012

@misinka26 Ahoj, idem von aj s jednou kamaratkou. Mame sa stretnut o 15.00 pri zmrzline. Ak mate cas, mozte sa pridat. Pojdeme na chvilu na to ihrisko, co je hned za zmrzlinou.

misinka26
2. okt 2012

Ahoj, včera som tu už nebola lebo som bola na poradni 🙂 za zmrzkou je ihrisko 🙂 to som ani nevedela, hihi ...

sarasimi
3. okt 2012

Detská B U R Z A Jesen / Zima 2012

Kde: Materské centrum Rybka, Bratislava
Bodvianska 4, Vrakuňa, Komunitné centrum (pri Spokojnom bývaní, oproti tenisovým kurtom)

Kedy: UŽ TÚTO SOBOTU 6. 10. 2012 o 9-12 hod.

Príďte k ú p i ť (veci 0-8r do veľk.140, obuv,
hračky a iné, budú uložené podľa veľkosti a druhu)
Tešíme sa na Vás!

michellina
9. okt 2012

@misinka26 ja som chodila k dr Pisnej este ako dieta a pubertacka :D a aj moj brat, teraz tam chodim s dcerkou, max spokojnost 🙂 mozem odporucit

misinka26
10. okt 2012

Ďakujem ... ja sa len obávam lebo som tam bola v pondelok a bolo tam strašne veľa detí, tak či nás zoberie a či sa u nej nebude dlho čakať, lebo keď mám z malým v teplotách čakať v čakárni 4 hodiny to nie je žiadna výhra ... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre