Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

claudinka
1. mar 2009

aj ja cem baaabo 😀

sisa29
2. mar 2009

tak sup sup navec a mas to jednym vrzom.maly ma krasne meno aj moj manzel sa vola lubos

claudinka
2. mar 2009

sisus aj by sme chceli, len najprv vlastny byt 😒 do 2 rokov urcite..

sisa29
2. mar 2009

ani my nemame svoj byt sme na podnajme.niekedy to sdice nieje lahke ale co uz narobime.snad sa aj nam niekedy postasti

greguska
2. mar 2009

ahojte mamičky!
my sme tiež z vrakune (pri tescu), tak sa k vám pridáme, ak môžeme 😉

chodievate niekam s deťúrencami? myslím, do nejakého centra, alebo na nejaké "krúžky" ? ja by som chcela, len o ničom tu nablízku neviem, a busom som s kočíkom ešte ani nešla (a pravdupovediac ani nemám v pláne). ja síce chodím aj pomáhať do rodinnej firmy, ale dopoludnia máme väčšinou voľno.

claudinka
2. mar 2009

greguska mc pohoda je pri pesej zone 😉

sisa29
2. mar 2009

ja som tam este nebola maju blbe otvaracie hodiny.

greguska
2. mar 2009

no však som pozerala ich stránku, ale vôbec mi to nejde, neviem, či je problém u nich, alebo u mňa. ani tie otváracie hodiny mi to nenatiahlo.

takže asi nič iné nablízku nie je, vyzerá to tak ☹

sisa, gratulujeme k novému človiečikovi 😉

claudinka
2. mar 2009

http://www.mcpohoda.sk/
ja som sa tam chystala, ale malicky je este velmi malicky 😒

greguska kam chodis kocikovat? chodis vobec este? maly ti ako cez den spinkava?

sisus a ty to ako zvladas? dve detuse? Ninka pomaha, rozumie tomu? 🙂

claudinka
2. mar 2009

sisus blahozelame Nelinke k uverejneniu v novinach 😉 😉

claudinka
3. mar 2009

idem akurat do ulic, vyrazam 🙂 🙂 snad nebude prsat..

sisa29
3. mar 2009

ahojki.
greguska dakujem

claudinka ide to zatial sama som prekvapena.ninuska sa stara stale nosi plienky ze mami nezabudni prebalit 😀 😀 😀

netmona
3. mar 2009

,,,,,,,

ahojte,,,,,,ja do MCpohoda chodím,,je tam fajn,,aspon sa trochu inak zabafka babatko🙂 ..a tak si zvyká aj na iné deti,,,,otvorené v ut. str. štvr. od 10,30 do 11.30,,,,

zajtra tam maju BAZÁR...!!!!!!!! od 10tej,,,tak si to tam aspon pozriete, ako tam je,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

netmona
3. mar 2009

fana,,,,,ahoj vonku chodime,,,doobedu,,,do MC pohoda, alebo aspon na 1 hod. vonku ak sa dá,,,,lebo počasie je o ničom posledne ,,,,a poobede tak okolo 16.30 ak sa dá,,,,,

netmona
3. mar 2009

ahoj Sisi......ako to ide, ,? v pohode,,,,ake je babatko,,,,? dá sa spinká?

nellynka
3. mar 2009

Greguska,

nebola si dnes nahodou v Tescu? Tak to vyplestene co na teba zazeralo ked si nastuppvala do vytahu, som bola ja. Ja som akurat vystupovala, mala som kocik - hnedeho X landera. Ak nemas s kym kocikovat alebo by si mala chut sem tam aj pokecat, bola by som rada. Ja mam prve babo a len zistujem co ma este prekvapi.

sisa29
3. mar 2009

ahoj netmona celkom to ide malinka je super stale spinka.

nellynka a ty si odkial?

claudinka
4. mar 2009

sisus tusim som ta vcera videla.. mas taky ruzovo-zeleny kocik? si sa s nejakou kamoskou a jej synom stretla na pesej..

nellynka aj ja som bola vcera v tescu, ale iba hore pozriet 😀

sisa29
4. mar 2009

jej claudinka a ja som rozmyslala ze si to ty len mi bolo trapne zakricat ten trapas keby si to ty nebola. 😀 😀 😀

nellynka
4. mar 2009

Ahojte,

my byvame pri zdravotnom stredisku oproti Tescu. Vcera som bola aj na pesej zone a tam bolo tolko mamiciek. No za 2,5 hodiny som obehla celu Vrakunu a cast Podunajskych Biskupic.

Baby stale sa tu dohadujete. Ved dajme nejake velke stretko niekde. Sice je teraz pocasie dost o nicom. Vyzera to, ze kazdu chvilku bude prsat. Baby chodievate von kazdy den? A bola by som rada, keby ste mi napisali aky mate denny rezim. Lebo ja robim vsetko tak ako pride. Kupete kazdy den?

Diky

sisa29
4. mar 2009

nellynka to je dobry napad no len kedy ked nikdy nevieme ake bude pocasie.a ja niekam do centier nemozem mala je este malinka.dajte nieky napad.

rezim nemame tak ako pride tak to je akurat von chodime pravidelne o 11,00 a potom o 16,00 to chodim pre ninku do skolky.

von chodim kazdy den

kupanie kazdy druhy den ale ritulku a tvaricku umyvame kazdy den

claudinka
5. mar 2009

sisus aj som sa otocila, ze pojdem pozdravit, ale ked som zbadala, ze tam mas kamosku, tak som isla dalej radsej..

nellynka napodobne 😉 kupkam kazdy druhy den, ked je moc zly alebo ja prilis unavena, tak kazdy treti den..
my byvame na konecnej trolejbusov a kazdy den skoro chodime okolo zdravotneho, aj doktorku tam mame 🙂

ja tiez nikam dnu nechodim, najma, ked ta chripka sice ustupuje, ale este neustupila..
von chodime povacsine sa snazim posledne dni o dvanastej, lebo predtym sme chodili o druhej a lepsie asi bude o dvanastej, aj v lete predsa len.. ale dnes nejdem, je skarede pocasie a som unavena, tak si pospim, kym bude maly na balkone.. ale zajtra idem von

sisa29
5. mar 2009

claudinka kludne si mohla.tak ako?zajtra o 12,00 na terase pri hrackarstve?potvrdte ucast ak ano.

nellynka
5. mar 2009

Ahojte baby,

diky za odpovede. My tiez nemame ziaden rezim, kojime sa zhruba kazde tri hodiny a v noci spime relativne aj 6-7 hodin tak vtedy oddychujeme🙂 No von chodime iba ked je pekne. A kedze dnes prsi, tak skoncime asi na balkone. Niekedy s nou nejdem von aj par dni, asi robim chybu, ale ked to pocko je take nevyspitatelne. A ani na balkon ju nedavam a potom len cely den presedime pri telke. A kupeme sa tiez tak kazdy druhy den.

Baby, tak zajtra ak Vam vyhovuje a bude dobre pocasie, tak mozeme dat stretko, take mini pri tom hrackarstve na terase na Pesej zone. Neviem sice kde to presne je, ale podla mnozstva kocikov iste trafim 🙂)))))

Rano si este mrknite konika, keby sa nieco zmenilo, keby bolo zle pocasie. Lebo vraj ma prsat az do soboty.

Pekny den!!!!

fana12
5. mar 2009

No aj my by sme dobehli dajte vediet kedy samozrejme ak nebude prsat.....Ak bude prsat tak sa dohodnime na inokedy ale teraz uz bude snad lepsie pocasie este chvilu vydrzime a potom budeme vonku stale.....Nellynka nerob si starosti s tym ze niekedy nejdes von v zlom pocasi radsej netreba chodit moja mala ma uz 15 mesiacov a tiez som s nou bola radsej doma ked bolo zle pocasie......No ale na balkon ju mozes dat kludne a uvidis ako bude pekne spinkat......Claudinka videla som ta kocikovat v utorok pri stredisku Bebravska ale ja som bola autom takze som sa nemohla pristavit.....

claudinka
5. mar 2009

sisus moze byt 😉 Wiki myslis, vsak?

nellynka ja davam na balkon kazdy den, ked nejdem von.. som nebola vonku asi tyzden-dva nedavno, takze pohodicka 🙂

fani heeej? tak toto je sranda 🙂 🙂 supeeer

no ked bude prsat, tak pohodicka, dokym nebude uuuplne ze liat a skaredo byt.. ale ked bude ako dnes, ze trosku prsi a je teplucko, to sa da..

sisa29
5. mar 2009

jasne wiky.no ja som bola teraz hodinku vonku som sa stretla s kamoskami co mame 3 rocne deti.tak sme sa prechadzali pod strechou

budem sa tesit na zajtra snad bude obstojne pocko

nellynka
5. mar 2009

mam este otazocku:

davali ste vase babenka ockovat proti rotavirusovej hnacke? je to nepovinne ockovanie. Neviem sa nejako rozhodnut, tak uz sa pytam aj na nazory inych ludi.

sisa29
5. mar 2009

ja osm nedala ani starsiu ani mladsiu.lekarka mi vravela ze potom je detske telicko dost preockovane a je to naprt.

claudinka
5. mar 2009

ani ja som to nedala.. zevraj to vela deti aj tak dostalo, aj ked bolo ockovanych..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre