Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

netmona
27. aug 2009

no 10ho už otvaraju aj Mc pohoda,,,tak budete mať kde chodiť 🙂 ,,,ja možno sem tam skočím ta ak bude bobak doma zo škôlky

netmona
28. aug 2009

😵 ,,a zas teplo

cmukinka29
29. aug 2009

ahojte mamicky,stretavate sa niekde, vezmete ma do klubu, som z Vrakune, Piniova, je tu nejake meterske centrum,dakujem ozvite sa

netmona
29. aug 2009

ahoj,,cmu 29,,vítame ťa,,,,,,,,,,,,,su tu 2 MC,,rybka a pohoda,,,ja som chodila do MC pohoda,je tam pekne a je to veľké,,a trochu to tam zlepšili,,no cez zimu je to super, lebo treba vypadnuť aj medzi ludí a deti su spolu 🙂

cmukinka29
30. aug 2009

ahojte, je tu niekto?

cmukinka29
30. aug 2009

a opat tu mame pekny dnik

kvetinka08
30. aug 2009

Ahojte!
Ja som tu prvy krat. A vsimla som si ze si tu pisete maminy z vrakune. Chcela by som sa Vas popytat na niektore otazky a bola by som rada keby ste boli uprimne. Nevieme sa rozhodnut ci kupime byt v pod. biskupiciach teda asi je to medzi vrakunou a bisk. Ja som tam bola len raz v zivote . Nasli sme predaj bytu na hornadskej ulici a na latorickej. Neviete ci su to dobre ulice - lokalita? Ci sa dobre byva v pod. alebo vrakunim? Da sa tam kde chodit s detmi? Nie je tam vela fetakov a ciganov? Odporucili by ste mi stahovanie do oblasti bisk. a vrakuna?? Dakujem vam za kazdu odpoved .

netmona
30. aug 2009

cmukinka29,,,,,,,,,,,,,,ahoj,,ja tu dnes len kuk,,to ma teší,,že je pekne,,nech ešte vonku, lebo bude už skoro tma

cmukinka29
31. aug 2009

takze zasa pekne.dufam,ze este bude dlho pekne

netmona
31. aug 2009

kvetinka08,,,aj tu sa fajn býva,,neboj nič určite stretneš veľa mamičiek a ľudí čo budú ok 🙂

cmukinka29,,,asi tak,, 🙂

cmukinka29
31. aug 2009

netmona,stretávate sa mamičky z Vreakune?

netmona
31. aug 2009

cmukinka,,,áno zopár tu poznám,,kedže deti majú také staré ako ja,,,tak uť idú do škôlky,,,,,,,,ináš son ich spoznala,,,v MC Pohoda,,,, 🙂 ,,ináč otvaraju Pohodu 10 tého o 10 :00 určite tam choď,,,,,,je tam pekne

netmona
31. aug 2009

ja tam asi tiež budem,,ale bez bobaka

cmukinka29
31. aug 2009

a kde je to MC pohoda

netmona
31. aug 2009

je to na ul.stavbarskej,,, kde je detský domov ,,vchod je z opačnej strany ,,nie z ulice,,, 😅

claudinka
31. aug 2009

my chodime do MC Rybka, na bodvianskej ulici 🙂 v Pohode som este nebola, vzdy, ked som sa tam vybrala, mali zatvorene..

cmukinka29
1. sep 2009

aj ja sa chystám do MC Rybka alebo Pohoda, no ved vyskúšam obe centrá,dôfam,že sa tam zabaví aj moj malý,má len 8 mesiacov

netmona
1. sep 2009

asi tak claudi,,ale od 10teho idu na plno,,neviem ako budú mať otvorené,,no cez zimu je super Mc lebo vonku leje ,,sneži,,a medzi ľudí treba,,

netmona
1. sep 2009

,,,,,zajtra 1 den do škôlky,,,,,,,,, 🙂 ,,,,,,,,,,držím bobakvi palce 😀

cmukinka29
2. sep 2009

ahojte mamičky
ako sa mate? a vaše deťúrence, moj malý spinka,tak internetujem,dala som si na obed volno,dnes varit nebudem pre malého,bude papat hotový príkrm,takže takto si ulahčujem den
píšte ako sa máte a čo porábate s detičkami

netmona
2. sep 2009

ahojte,,,,tak my sme mali ťažký den,,bobak,,v škôlke ked sme prišli deti plakali niktore až až ,,,, hraal sa hodinu, najedol a cikal,,no potom už len plakal a utekal , kde jeho mamička 🙂 ,,,dúfam že, sa to zlepší,,

sisa29
2. sep 2009

cafte zenyyyyyyyyyyyy tak sa hlasim.
dnes som stretla claudinku a sprdla ma ze sem uz nechodim tak sa hlasim.teraz po novom frcim na facebooku tak tam som najviac.

mame sa super ninka uiz chodi do skolky tak uz mam cas aj na pc nelinka nam rastie do krasy tak ak mate chut kuknite si nase albumky.

claudinka
3. sep 2009

sisus aj ja som furt na facebooku 😀 😀

netmona urcite casom sa to zlepsi, je to pre nich taky nezvyk.. ani predtym nebyval bez teba cely dnik?

cmukinka chodia tam aj take male deticky 😉 sice sa velmi nezabavia, ale ty si aspon pokecas

netmona
4. sep 2009

no claudi,,,tak to je už dnes trochu lepšie,,,,,jeeeej,,keždý na facebooku,,,ja ledva tu stiham 😨

claudinka
4. sep 2009

ja tiez som len tam furt 😀

netmona
4. sep 2009

claudi,,,ked to je všetko rovnaké, ako skype, pokec či ako sa to volá,,a potom všade sa nedá,,, 😲

netmona
4. sep 2009

jaj ,,ináč v škôlke je už lepšie,,uvidíme ako to bude po wek-ende 🙂

claudinka
5. sep 2009

super super bozinu ze skolka, ja sa uz teraz bojiim

netmona
6. sep 2009

claudi,,,no mam silný pocit že, ešte bude polačúca etapa, 😒 ked tam začne spať,,,ale dúfam že, to prežijeme bez vedľajších účinkof 😨 ,,,

netmona
7. sep 2009

,,,,😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre