Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

majka_dk
7. okt 2009

my dnes mame o 17.00 navstevu, aj zajtra 😉

claudinka
7. okt 2009

a kebyze niekto chce, od 16.00 dnes som v MC Rybka 😀

majka_dk
7. okt 2009

claudinka a ake najmensie dietako chodi do MC? my sme este asi krpci, aj ked ma to uz laka 😉

claudinka
8. okt 2009

jedno chodi obcas, to je v hlbokom kociku a ma tusim mesiac 😀 ale najmensie, co tam mame, mame tusim 6-7 mesacne..

majka_dk
9. okt 2009

hmmm, to za chvilu mozme ist aj my 😉

claudinka
9. okt 2009

veru veru 😀

claudinka
9. okt 2009

booze babyyy tak sa nudimmmm 😒 😒

majka_dk
9. okt 2009

claudi poziciam ti nasho krpca a nestihnes sa nudit, este aj ked spi musim byt pri nom a strasne ti ZAVIDIIIIM!!!

dualcore
10. okt 2009

no majka citam ze to mame s tymi nasimi chlapmi rovnake 🙂 moj sa ale konecne naucil normalne na kocik ale aj to na sportovy ale aj to nevadi ved uz by som ho aj tak coskoro vytiahla 🙂
mamae ale hrozne pocasie..aj by som sla von ale ked stale poprsiava nechcem riskovat aby maly neostal chory ☹

claudinka
10. okt 2009

maji aj ja musim byt pri nom, ale aj tak sa nudim, kedze je strasne samostatny 😒 kokso v takychto necasoch sa doma zblaznim asi, ked si predstavim dlhuu zimu 😀 😀 ja by som aj isla von, ale v kociku by maly neobsedi a nahanat ho zase nehrozi, obcas sa pusti aj stvornozky a to by bol konec
tak to vidim na stretko niekde vnutri 😀

claudinka
11. okt 2009

to je ale pocasie.. som doobeda bola v tescu 🙂

netmona
11. okt 2009

ahojte,,,no veru claudi ,,už začína jesen či ako to nazvať 🙂

dualcore
11. okt 2009

no moje denne vzchadzky budu asi tiez spocivat v tm ze zabehnem nakupit a fukoty domov 😒

claudinka
12. okt 2009

juuj ja nezabudnem, ked bol maly malicky, sme aj styri hodinky vo vanicke ked bol sa prechadzali v snehu, dazdi a bolo nam super.. teraz uz s nim tazko niekam ist 😒

greguska
12. okt 2009

ahojte!

to je ale počasíčko 😖 som zvedavá, ako udržím toho nášho výmyselníka doma... alebo aspoň v kočári nech obsedí 😉

ešte sme trochu chorí, soplík a kašel nás trápi...teda akože túto diagnózu má maťko, ale vôbec sa tak netvári 😉

claudinka
13. okt 2009

tak nech ste uz zdravi a mozeme dojst na navstevu, do novembra vela casu neostava 😒

claudinka
14. okt 2009

gregi sa pekne v centre miname, vy doobeda, my poobede 😒

majka_dk
14. okt 2009

a co keby sme dali stretko v centre? my s mensimi babatkami si to aspon obzrieme 😀

claudinka
15. okt 2009

maji kludneee, som tam pondelok doobeda a stredu poobede a asi aj doobeda, ak bude prednaska, co ma byt 🙂 🙂

klara81
18. okt 2009

ahojte.
Som tu prvy krat a chcem sa vas popytat na vrakunu. Ideme sa stahovat na rajciansku ulicu a nevieme ci je to ok oblast a ci sa tam zije v pohode. Neviete mi poradit??

claudinka
18. okt 2009

ahoj rajcianska je uuplne v pohodicke.. hned tam mate skolku, blizko je posta, tesco, zdravotne stredisko, no paradicka..

klara81
18. okt 2009

si ma velmi ukludnila claudinka. Lebo ja som tam na obhlidke bytu nevidela nikoho koho by som sa spytala. Ja budem byvat vlastne hned oproti zakladnej skole na rajcianskej 22. Len sa bojim kvoli tomu ze nic som nepocula dobre na vrakunu ale to mi hovoria ludia co tam ani nebyvaju. Tak dufam ze tonie oblast ciganov a fetakov.

netmona
18. okt 2009

ahojte,,,,peknú nedelu vám prajem,,,ja navarené od včera

klara81,,máš na blízku čo chceš 🙂 ,,a čo sa týka ľudí, všade su zlý a dobrý,,aj ja som mala obavu, ked sme sem šli ale je to v pohode

claudinka
18. okt 2009

klari to urcite nie, to na pesej zone je veselo, na konci, na rajcianskej urcite nie, chodim tade casto, maly tam ma pradeda par domov od Vas.. idete do jednoizbaku? mas babo? s muzikom idete?
nemas sa coho bat, hned vedlajsiu ulicu mate materske centrum, kniznicu, tenisove kurty, kustik od domu mate VUB banku, trh a vsetko, co potrebujes.. kustik mas aj Billu, Lidl, no proste parada zit 😝 😝

klara81
18. okt 2009

dakujem vam moc za odpovede. My sa tam budeme stahovat asi o take 3 mesiace najprv musime spravit najnutnejsiu prerabku. Mame malu Terezku ta ma 21 mesiacov a cakame druhe babo - termin mam 23.4. Byt budeme mat 2 izb. na vacsi zatial nemame. No dufam ze sa nam tam bude dobre byvat a nebudeme lutovat nic to ja sa tak bojim lebo vobec tu cast nepoznam a ani ludi tam .

claudinka
21. okt 2009

vsak spoznas 🙂 ja som vela mamiciek vdaka Koniku spoznala.. 😉 len skoda, ze ja sa zase stahujem prec z Vrakune 😒 my ideme do mostu pri bratislave, lebo teraz sme v jednoizbaku a tam nas vysiel trojizbak menej ako tento jednoizbak, tak nebolo o com.. ale vo vrakuni budem casto 🙂 mam tam kopec kamosiek

majka_dk
28. okt 2009

ahojte,
my sme boli minuly tyzden v dk u rodicov, bolo super, este by som si to zopakla 😉
claudinka a kedy sa stahujete? este sa stihneme zoznamit? 😉

claudinka
29. okt 2009

maji tento vikend sa stahujeme, ale do vrakune budem urcite chodit, v lete najviac, tak sa urcite vidime 😉 aj som slubila babam, ze na cele dni sem budem chodit, tak sa mozeme stretnut kedykolvek 😵

majka_dk
1. nov 2009

ahoooojte,
tu to nejak viazne 😕 asi si kazdy den pridem nieco napisat nech neznikne tema 😀

claudi a to ste si kupili bytik v moste?

majka_dk
4. nov 2009

no dievcata, vidim to tu biedne ☹

dnes sme sa boli trosku poprechadzat doobedu a som videla nejake nove tvare s kocikmi, nie su aj tu? trosku skryte? 😉

inak nic new, zuby ziadne, lozenie ziadne, trosku sedenie, no lenivy po tatinovy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre