Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

claudinka
16. mar 2009

sisuus super 😵 vacsi bytik? tam budete mat poruke to fajn ihrisko 😉

sisa29
16. mar 2009

pocula som o niakom to myslis to co je pri poste?

claudinka
16. mar 2009

hej hej, je fasaacke 😵 😵

dnes som bola v Tescu, na poste na Ciernovodskej, na pesej v lekarni.. a tooolko kocikov sme stretli.. som bola s kamoskou - susedou a stretla som dalsiu kamosku s muzom, tak sme chodili takto spolu tri kociky 😝
a tusim som Ta Sisus videla vychadzat z lekarne, my sme stali pred nou.. ci mylim sa? 😝 😝 😀

netmona
16. mar 2009

ahojte, dievčata,,,,claudinka ,,,,,,,,,,,,,,,,dnes bolo fajn aj my sme boli aspon sa vybeha človiečik a spí jak dudok,,,, 😅
no, ako som počúvalaa videla tak do nedele bude pršať,,,,tak fajn,,,ale aspon do MC pôjdeme tak je to furt lepšie, ako čučať doma,,,,,,,,,ty si tam nebola ešte?,,no malý ma pol roka tak v pohode sa tam vybavka,,skús aspon ked je škaredo,,,,

sisa29
16. mar 2009

claudinka ano bola som kupoit malej dudlik.co si nezavolaLA.my sa asi nikdy nestretneme normalne. 😢

claudinka
17. mar 2009

netmona do pohody myslis? tam uz mozeme ist? 😕

sisus 😀 😀 snad hej 😉

sisa29
17. mar 2009

ahojki.a zas zacina prsat no na porazenie a to zachvilku odchadzam na poradnu manzel nemal cas tak musim mhd.no strasne dufam ze zmoknem 😠 😠 😠

netmona
17. mar 2009

ahojte,,,tak ako ako hovorili,,dážď a lejak,,,,ja som to tiež len tak , tak stihla od doktor ani nič,,,konkretne len pre papier,,,,

claudinka,,ja tam zajtra idem,,,do pohody,,lebo bude liať a tak aspon trochu,,,a možno aj v štvrtok,,,,

sis,,,,ešte že, sa tak nerozlialo, lebo je to o život sa trepať aj s kočiarom ked leje,,,

netmona
17. mar 2009

achojka,,,a ty si bola už vMC Pohoda,?,ked leje tak sa tam vybafkame,,,,,,, 😵

sisa29
18. mar 2009

no claudinka kde si kazde rano sa tesim na tvoj prispevok a dneska nic??? 😕 😕 😕

claudinka
18. mar 2009

vcera som bola v lekarni, na obidvoch postach, dvakrat na pesej a vas nikde 😀 same kociky a vy nikde, co toto ma znamenat? 🙂 som bola aj cez den dazdik a nebolo vobec strasne, bolo prijemne vonku.. som bola slabo oblecena a bolo mi dobre, doobeda som bola s malym v klokanke v meste a to uz bolo horsie, sa rozprsalo a maly bol slabo obleceny, lebo rano svietilo u nas slnko, ked som odchadzala.. tak som nadavala sakris

mno dnes nikam nejdem.. bola som vo vub na skok dnes a skoro ma odfuuuuklo 😠 😠 fuj fuj fuj
takze dnes balkonicka fici a ja aspon poriadim doma, navarim.. ako spravna zenska domaca 😉

sisus kedy sa stahujete? sak to nebudes daleko od nas, my sme napr. aj vcera sa boli prechadzat aj tam, kde sa idete prestahovat.. sme boli pozriet tam pri tej lekarni v takom textile.. mno dnes som tu rano nebola, veru hanba mi 😀

sisa29
18. mar 2009

v sobotu uz sa tesim jasne ze to nieje daleko a aj tak budem sem chodit teda ak sa pocasie polepsi.

achojka
18. mar 2009

Ahojte. Ja som v MC bola iba raz. Nikoho tam nepoznam, tak tam ani nechodim. Ale keby ste tam niektora isli, rada sa pridam..... 😀

claudinka
18. mar 2009

a odk kolko rokov sa tam moze chodit? 😀

achojka
18. mar 2009

claudinka, to nie je urcene od rokov, kludne tam mozes ist aj ty 😀

netmona
19. mar 2009

clavdinka,,,,to jasne že môžeš ísť,,,
achojjka,,ahhoj,,ja som ti až dnes odpísala , ráno lebo akosi nebol čas na net,,ale na bud. týžden môžme,,tam isť spolu do MC, ja som tam tiež nikoho nepoznala, ale teraz v pohode, ,,

netmona
19. mar 2009

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Huráááááááááááááááááááááá snežíííííííííííííííí, pôjdeme sa sánkovať,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

tak to to počasie dnes dokazuje asi si niečo...................... 😖

claudinka
19. mar 2009

ahojte babule.. dnes to bol ale den..
namiesto o 6.00 sme dnes vstali o 8.00!!! chapete? o siestej papal, ja som muzikovi vyzehlila koselu a o pol siedmej vyprevadila do robotky, lahnem si k nemu, zaspim o siedmej a pred osmou kukam, ze on furt spi.. normalne som z toho nechapala.. potom sme isli k susede hned na ranajky a kafe a domov obliect a boli sme pozriet v Avione.. dosli sme na zastavku 67-ky, ktora chodi raz za polhodinku a vodic nam ukazal, ze zoberie iba jeden kocik.. tak sme museli ist inym busom a prestupovat a cakat na dalsi 20 minut, no proste otras cesta a dosli sme tam tym padom o hodinku neskor, ako sme mali a to mame busom od domu 11 minut..
v avione sme boli len v HM, DM-ke a Hypernove a sprintovali sme naspat domov, kedze drobci mali mat obed, aj ked sme aj tak nestihali.. nevadi, ta hodinka tam vela urobila.. a ako sme nastupovali do 67-ky naspat, tak ako som dvihala susedin kocik za kosik, tak ten sa zrazu odtrhol a kocik vypadol, no skoro nas piclo, jaky rachot.. maly sa vobec nezobudil, len my dve sme boli strasne vylakane.. :( no otras.. lebo ona ma taky kocik, ze dole sa to neda za nic chytit, iba za vanicku a to sa ja bojim, ze sa mi to vysmykne.. tak som to chytila za kosik, sme si mysleli obe, ze je tam napevno a on tam pritom bol len takymi uchytkami pripevneneny, no otras.. tak sa nam cely nakup rozsypal, ale hlavne, ze malemu sa nic nestalo..
maly sa najedol, brokolica chutila hura hura a isli sme na chvilku k jeho pradedovi, byva ulicu od nas -rajcianska a za tu jednu dlhu ulicu prsalo, snezilo a po chvilke svietilo slnko.. jak u debilov.. boli sme klokankou a o pol stvrtej sme museli odist, lebo chcel hajat a zaspal po ceste..a isla som rovno k susede a maleho nechala spat este pri otvorenom okne na posteli a jej maly spal v kociku na balkone a teraz doma.. tfuj tfuj

claudinka
19. mar 2009

a co sa da v tom MC vsetko robit? 😝

netmona
19. mar 2009

claudinka...............ta sa smejem,,,,,,romantikuš,,,,,,,,,,,,,,,, 😵 😵 😵 😵 😵 😵

claudinka
20. mar 2009

dnes budete kde kto? 😀 😀 😀 zeby sme sa konecne meetli, vyzera to vonku upeer

claudinka
20. mar 2009

davam malemu prikrm o 11.30, teda aspon sa snazim, aby potom od 12.00 mal dlhy spanok.. takze ked tak az poobede po 12.00 😉 😉 😉 teda najlepsie pre mna.. mozeme aj doobeda, ale by som sa vratila domenka mu dat papat

netmona
20. mar 2009

jaaaaaaaaj,,,rano nestiham čitať,,ale do 12tej sme boli na pešj aj v obc chode,,,,,,,

claudinka
20. mar 2009

ja zase naopak.. o dvanastej som vysla z domu na Ciernovodsku na postu a do Tesca a odtial na pesiu okolo jednej.. do pol tretej 😉

sisa29
20. mar 2009

ahojte my pracujeme na byte zajtra sda uz stahujeme budem asi niaky cas mimo lebo nam musia prelozit iternet a neviem kolko to bude trvat

claudinka
21. mar 2009

sisus jasnacka, potom sa ozvi, drzime palce 😉 😉

claudinka
21. mar 2009

aaaaahojte 😉 😉 dnes sme boli v Sali na velkej narodeninovej party 😀 svokrin tatko oslavoval 70-ku 😝

netmona
21. mar 2009

tak na party...tak 70 r. sa ja určite nedožijem 😵 ,,lebo pri tomto životnom tempe asi prirodzená smrť nehrozí............... 😀 😀 😀 😀 ,,,akože kameńak,, 😠

netmona
21. mar 2009

😅 ja dnes doma som trochu upratovala okna a tak,,,lebo na bud. týž. brigada trochu,,trochu si zarobiť ale hlavne, si oddychnuť od každodennééééééééééééého stereo,,,,,,,mangel bol trochu vonku s malým a tak to upratko šlo rýchlejšie,,,,,,,, 😅

claudinka
22. mar 2009

mne sa zase muzik odvcera citi zle, boli ho hrdlo, sopli, takze dnes poobede sa stahujeme s malym k svokrovcom.. snad sa zajtra vratime domov 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre