Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

claudinka
7. sep 2009

tak drzim palceky

netmona
9. sep 2009

jaj ,,dik ,,mam trochu obavi lebo trochu si poplačkava v škôlke, ale už je to lepšie

claudinka
9. sep 2009

jaj ja si neviem predstavit mat maleho v skolke..
a maly ti doteraz zvladal byt bez teba?
lebo moj ani nevie, ze tam som, ked niekde sme.. so svokrovcami je cely dnik, v materskom centre ani nevie, kebyze odidem..

netmona
10. sep 2009

no že, vraj male deti si skôr zvykaju, ale čo je pravda a čo nie , tak to neviem,,ale aj v škôlke vidím že, niesom sama,,ale musí si zvyknuť,,len to najhoršie je to prekonať a je to dosť náročne aj pre mamičky

zuzkazuzka
11. sep 2009

Claudi, ono vies, ked je maly so svokrovcami a znamymi je to ine, alebo aj v centre, vie, ze si tam a aj budes. Ale ked ho das fakt niekde inde, uvidis, ako sa zmeni, je to vsetko nove a ine...a hlavne ked mu nevies vysvetlit preco tam musi ist, co tam bude robit, ze tam bude dobre, ze poobede pre neho prides.... Dominika je od 2. septembra v jasliach a takemu malemu dietatu sa ani neda vysvetlit ze preco...este nechape, nerozumie, nevie ani ono povedat...skolkarovi to uz vies aspon nejakym sposobom vysvetlit, rozumie, co mu vravis.
Netmona viem o com hovoris 🙂

claudinka
11. sep 2009

Juuj tak to sa mam na co tesit, ale aj som si myslela, ze to tak bude, ze teraz predsa len nicomu nerozumie este 😀 😀

claudinka
12. sep 2009

ahojte babulky, tak my oslavujeme prve narodeninky prvou vaznejsou chorobkou.. teda zevraj virozou, ale soplime a placeme statne teda.. v noci zrazu z nicoho nic zacal chrcat, trosku kaslat a mal vyse 40 teplotky, aj dnes, tak sme boli na pohotovosti.. dali nam iba do nosteka kvapky a na hrdlo sirupcek, tak snad to co najskor prejde, lebo malinky stale placka, tak mi ho je l uto.. aj dnesnu oslavu sme zrusili, sak predchvilkou mu teplotka klesla iba na 39 stupnov

netmona
14. sep 2009

claudi ,,tak všetko naj malemu a skoré uzdravenie,,dúfam že, to je dnes už lepšie,,,
my 5 dni sme doma tak dúfam že, v štvrtok to zvládne do 12tej, , ale už je to lepšie,,tak ked začnem makaťť už to bude ok 🙂

claudinka
14. sep 2009

uz je lepsie, teplotky nas obchadzaju, uz len soplik a trosku kaslu.. ale to uz bude v pohodicke snad 🙂 sme to chytili vo stvrtok na otvoreni MC Pohoda 😒 aj susedin maly ma to iste aj znamu som stretla u dokyny a vsetky tri sme tam boli..

netmona
15. sep 2009

tak fajn to som rada,,no veru spoločnosť a viac deti , sa viroza šíri,, 😒 aj bobak môj bol trochu , ale akosi to prešlo,,,,

netmona
15. sep 2009

jaj,,a kde su ostatné ,,, 😨

netmona
16. sep 2009

claudi ,,ja to tak vidím že, táto téma zanikne 😒 nikde nikoho

claudinka
17. sep 2009

juuuj take mam nervy.. muzik akurat ide na druhu obhliadku, tak snad uz nieco najdeme nejaky byt..
lebo zase nam dnes rano zvysila najomne.. to uz ani mozne neni, za tuto staru haraburdu tak vela platit! odpadnem z nej 😒 😒

my este trosinku soplime 😒

majka_dk
17. sep 2009

ahojte,

ja som tu staaale, len tak smiiirujem 😉

netmona
18. sep 2009

claudi,,hnusna doba je v ba ked nemaš byt, tak platiť treba jak blázon a nevedia čo pýtať,,ale dúfam že , bude dobre tak držím palce

majka jedna 🙂

netmona
18. sep 2009

môj bobak už aj jedol obed v škôlke aj dnes bude, tak som rada že, sa v pohode najedol a už neplakal 😵 uvidím ked tam začne spinkať,,,jaj jaka som rada že, už je vyrovnaný so škôlkou,,ale trucovačky ešte budú,,,,ja len aby ste vedeli čo vás čaká devi 🙂

claudinka
18. sep 2009

smiiirujes, dame stretko baby, co vy na to?
cez vikendy by to neslo, to sa venujete muzickom?

rada by som sa napr. o skolke cokolvek dozvedela 😀 a videla napr. patmesacne pokladiky 😉

majka_dk
19. sep 2009

ja som za stretko, ale cez vikend aj s muzickom 😀 (ale ak sa dohodneme na vikende, tak jasne, ze dojdem len sama, ale on bude isto smutny 😀 )

inak nas krpec sa rozhodol, ze sa mu uz vobec nepaci v kociku, no zachvaty revu chyta, tak som ho uz vcera posadila, tak sme vydrzali az 30min vonku 😉

netmona
20. sep 2009

no veru,,som rada že M je cez wek-end doma,,aspon trochu sa venuje bobakovi 🙂

netmona
20. sep 2009

😕 kuk

greguska
20. sep 2009

ahojte!

claudi,
vyzerá to tak, že cez víkendy budeme furt len my dve samé po vonku behať 😝 😀 😀 😀

ale radi sa stretneme aj s ostatnými 😉

a kedy by niekto mohol ? my s claudinkou sa prispôsobime, však ? tuším okrem utorka by sme mohli každé poobedie, dobre hovorím ?

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
claudinka
21. sep 2009

greguska spravne hovoris 😉 😉

claudinka
21. sep 2009

co hovorite tento vikend na stretko? v nedelu poobede, ked sa detuse vyspia? 😉 😉

netmona
21. sep 2009

dufam že, sa pridaju aj viacere k stretku, ja som väčšiou mimo Ba,,,,,,,,

claudinka
21. sep 2009

skoda 😒 ak budem mat trosku casu, rozposlem ip-cky aj ostatnym babulam

majka_dk
21. sep 2009

no ak to nejde inokedy 😅 tak sa pridavame 😉

claudinka
22. sep 2009

😀 😀 ide, sak si povedzte iny den 😀

majka_dk
22. sep 2009

tak nam by to vyhovovalo pondelok az piatok cca o 10.00 alebo okolo 15-16.00 😀 (a isto v ten den budeme spat inak 😅 )

claudinka
23. sep 2009

tak to poobedie skor aj nam, ako doobeda.. a den buduci tyzden asi skor stvrtok-piatok my

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre