Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

claudinka
25. aug 2008

kludne aj zajtra 😉

sisa29
25. aug 2008

no ja som vonku kazdy den tu na pesej zone vo vrakuni doobeda od 11,00-12,30 a poobede od 18,00-20,30.sedime tu vzdy na lavicke deti sa bycikluju alebo kreslia alebo nieco ine.tak ak mate chut tak sa zastavte niektora 😀

claudinka
26. aug 2008

som uz aj bola na ceste, sme s momo okolo pol dvanastej mali ist von, ale ze jej mala zaspala.. tak sme este furt nesli 😒

sisa29
26. aug 2008

neva vsak ked tak tak od 18 tam budem.teda ak sa vam bude chciet.ak nie tak sa mozme dohodnut na dolnych niekde

claudinka
26. aug 2008

uz sme boli na piesku tu na cilizskej, momo isla domov, tak to nechame asi nabuduce 😉 sak my vieme, kde si ta mame najst, tak ked bude cas, dojdeme na pesiu kuknut 😀 pekne rastiete brusko 😉

vanilka32
27. aug 2008

ahojte babule, aj ja by som dobehla na pesiu zonu niekedy...vidim ze aj sisa je tehulka, super 🙂 my sme este malinkati, tazko sa nam chodi niekde na presnu hodinu, ale rada by som prisla so Simonkou.

sisa29
27. aug 2008

jeeeeeeeeeeeej vanilka ty si uz maminka.ja som tu pozerala ci nenapises aj som zabudla ze uz si mala rodit.aj mna to caka vsetko od znova ale uz sa tesime

vanilka32
27. aug 2008

veru uz som mamina, po porode ten cas letiiii omnoho rychlejsie ako pred porodom.
Ninka sa tesi na surodenca? Vnima to nejako ? 🙂

claudinka
27. aug 2008

vanilka takyyy malinkyyy 😉 aj ja uz ceeem

vanilka32
27. aug 2008

claudinka, vyzera ako chlapcek ale je to dievcatko 😀 takka malinkaaa a to uz teda nie je, uz mame cez 5kg!! a rastie nam druha bradicka 😝

ty sa ako citis par tyzdnov pred porodom? ako si zvladla tepla?

claudinka
28. aug 2008

vanilka juuj prepac.. tak kraaasna je 😉 vsetko zvladam priam ukazkovo, ani neviem, ze som tehula.. co ti poviem, som z tych pod stastnou hviezdou.. 😠

vanilka32
28. aug 2008

tak to si na tom ako som bola ja, tiez okrem bruska som ani nevedela ze som tehu, po porode som trpela omnoho viac, totalne mi spuchli nohy, nic som neobula, vsetci sa tvarili v nemocnici ze to je normalne ale vyzeralo to katastrofalne, v priebehu tyzdna som odpuchla, nastastie.

a kde si sa rozhodla ze budes rodit?

claudinka
29. aug 2008

vanil ani mi nehovor 😒 po porode spuchli nohy? a to z coho? este ze sa to tak rychlo dalo do poriadku.. 😀
najradsej by som isla rodit na antolsku, ale predsa len mam z vrakune najblizsie co by kamenom dohodim do ruzinova 😉 tak idem do ruzinova..

vanilka32
31. aug 2008

ja som rodila na Antolskej, a bola som spokojna. Ale Ruzinov je omnoho blizsie, to mas pravdu, kazdopadne to uz mas za par, tak nech ti to dobre dopadne tfuj tfuj 🙂

claudinka
1. sep 2008

kujem 😉 sak uvidime.. snad to tam tych par dnickov prezijem, aj ked pocuvam z kazdej strany otrasne ohlasy 😝

fana12
1. sep 2008

Ahoj Claudinka ja som z Biskupic citala som ze zachvilu ides rodit tak drzim palec... Ja som rodila v decembri v Ruzinove a nemozem sa stazovat vobec uplne super lekar a aj sestricky pri porode boli super mozno trochu detske sestricky ale dalo sa...No urcite to tam prezijes ani nebudes vediet ako a pojdes domov tak to tam rychlo ubehne lebo budes zamestnana babatkom...

claudinka
2. sep 2008

fana juuj bodaj by som uz bola doma.. velmi sa tesim na maleho, ale ked si predstavim tie sestricky, o ktorych som sa toho napocuvala habadej, tak sa mi ani nechce ist rodit 😀 a ktory lekar ta odrodil, kto mal sluzbu?

vanilka32
3. sep 2008

sisa,
vcera som bola na pesej zone o 12:30 tusim ale uz som ta tam nezastihla 😖 nam totizto krmenie vzdy tak vychadza ze o 8ej a o 11ej, cize dokial sa ja dostanem von je uz aj 12 a tak to ta uz nestiham 😖 boli ste tam vcera?

fana12
3. sep 2008

Claudinka ja som mala lekara zazmluvneneho a volal sa Foltin ale bol taky super mlady a velmi dobry taky kludny vsetko mi pekne vysvetlil ja som k nemu chodila posledny mesiac aj do poradne. Ked ma to chytilo v noci aj som ho zabudila a uplne v pohodke ak by si chcela ja mam nanho aj cislo...Ale ked som prisla do porodnice tak ma vysetril jeho kamarat Kriska tiez taky mlady a su nanho velmi dobre ohlasy... No sestricky boli o nicom iba detske na poroe som mala aspon ja super sestricky nemozem sa stazovat... Ak sa strasne bojis skus si dat epidural ja som ho mala a mozem to povedat najlepsia vec nic ma nebolelo nedaj sa odradit takymi recami ze epidural skodi ja som sa dala a na poslednu chvilu som si ho vypytala lebo som to uz nevedela vydrzat a ked mi ho dali obrovska ulava... Inak skus si precitat na babatku su ohlasy na porodnice v BA ja som to studovavala ked som mala rodit a tam mas aj o lekaroch aky su a tak.....Uplne sa viem vzit do tvojej koze ja som tie dni pred porodom znasala uplne hrozne strasne som sa bala a to uz mam jednu dceru ale aj tak som sa bala ale dobry pristup lekara a sestriciek mi velmi pomohol a ani som dlho nerodila islo to super uvidis ze aj tebe to dopadne super budem ti drzat palce....

claudinka
3. sep 2008

fani k nemu chodim do poradne a uplne mi sadol 😉 ale prasule navyse za zazmluvnenie teda nemam.. bohuzial.. len dufam, ze ho chytim, ked bude mat sluzbu, co ale pochybujem 😀 to by bola velka nahoda..
a epidural uz mam zaplateny 😉

fana12
3. sep 2008

To vazne chodis k nemu??? To je nahoda teda inak fakt super doktor mne sa pri nom strasne dobre rodilo bol super..Ja viem ze to su peniazky na vyse a nie malo ale ja som chcela mat istotu ze ho budem mat mne ho poradil iny gynekolog ako super lekara a nebanovala som ani na chvilu a epidural super vec ked som rodila prvu este to nebolo ale teraz to neskutocne pomoze zenam...A to chodis len k nemu ci hocikomu do poradne???Lebo ja ked som zacala tak ma zobral hocikto do poradne a az ked som sa rozhodla pre neho potom az som chodila stale ku nemu az do porodu....no ale uz sa ti to fakt blizi inak mne sa mala narodila o tyzden skorej co som bola aj rada uz...Ked sa ti to narodi a budes chodit na prechadzky sa ozvi dame stretko a pokecame ak chces..

claudinka
4. sep 2008

aj dnes som bola u neho.. uplne ho zerem 😀 dnes mi hovori, ze vy uz polovicu mate za sebou, ste na 4 cm otvorena 😀 😀 ja chodim len k nemu, teda aspon tri tyzdne som bola len u neho a aj na ultrazvuku u neho, ma sluzby on pre tehulky kazdy stvrtok, tak sa z toho tesim.. jasnacka, kludne sa mozeme stretnut, budem len rada 😉

fana12
5. sep 2008

No tak to mas super ze si len unho lebo ja ked som zacala zo zaciatku chodit do poradne do Ruzinova tak nas brali po cislach a niekedy ked mali vela tam kde sedi on nas brali aj inde a iny lekari on je super lekar drzim ti palec aby si ho mala pri porode ja mam naneho doteraz len dobre spomienky, ani sa ti necudujem ze ho zeres 🙂 No tak to mas super ked uz si otvorena to uz bude potom coskoro uz aby si to mala za sebou vsak....Tak sa drz a ked budes spolupracovat s lekarmi a sestrickami a pocuvat tak ti vsetko dobre dopadne uvidis... Drzim palec a dufam ze dame coskoro stretko....

claudinka
5. sep 2008

fani aj teraz nas beru po cislach.. niekedy otvoria len jednu ambulanciu, niekedy dve.. a v jednej je nastastie vzdy Foltin 😉 ini lekari tam aspon tieto posledne tri tyzdne neboli, len on a MUDr. Petrova. Noo som zvedava na tie uzasne sestricky, zevraj je to strasne tam 😒 ale sak vydrzime kvoli nasim drobcekom.. mi vsetci vybosorovali, ze v noci porodim, kedze mi vcera odisla hlienova zatka, a je druhy den a furt sa nic nedeje 😀 😀

fana12
5. sep 2008

No pekne tak uz to bude coskoro teda drzim palec... Neboj sa nie su tam take strasne sestricky ja som osobne mala pri porode dobre a ochotne sestricky a aj lekarka ktora mi davala epidural bola strasne suprova... A na detskom su trochu take horsie ale pisala som ti ze to uz ti bude aj jedno lebo budes zamestnana babatkom a lekarky detske boli vsetky dobre co chodili rano na vizitu... Inak chlapci su trochu lenivejsi co sa tyka prichodu na svet, ale drzim ti palec aby si ho mala uz co naj....A este keby ti tak vysiel ten Foltin nic lepsie... Ved hej vydrzime uvidis ked ti maleho ukazu zabudnes na vsetko hned stoji to za to moja malinka Emmka tu je uz 8 mesiacov a ani neviem ako to ubehlo... A po porode to tiez nie je take hrozne mne sa malinka narodila rano o pol 10 a o 15 som uz bola na chodbe na navsteve da sa to pokial nema zena cisarsky tak to je dobre...Dufam ze das vediet ked sa ti drobcek narodi...

claudinka
5. sep 2008

fanus jasnacka 😉 len som zvedava, ci to len nebude v decembri, ked to pojde takymto stylom dalej 😀

fana12
8. sep 2008

Ale moja urcite nie az v decembri ved si pisala ze mas termin az 17 tak este ma aj trochu casu horsie bude ked sa mu nebude chcet ani potom ale to hadam nie..A co moja ako si stravila ten uzasne horuci vikend???Asi nic moc vsak...

claudinka
8. sep 2008

fani ale pohodicka, dalo sa to zvladnut 😀 len sa uz doma furt nudim.. ale von sa mi nikam nechce 😖

fana12
9. sep 2008

Ja ti verim aj ja som sa tak neskutocne nudila a nevedela som sa dockat kedy uz bude mala na svete a to este bola zima ani sa vtedy nikam nechce neskutocne dlhe dni skoro tma no hrozne.....A co este stale nic?? Vo stvrtok ides Foltinovi ci ako..A ty kde to vlastne byvas???

claudinka
10. sep 2008

fani v IP-cke 😉 mnoo dufam, ze tam bude Foltin, inak nejdem na ziadnu poradnu 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre