Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

dorotka
15. okt 2007

kocky navstili ste niekto mc pohoda? ake su vase skusenosti?

bilushka
17. okt 2007

Dorotka, na Estonskej sa cvicia len brusne, alebo aj klasicke cvicenie?

A to MC Pohoda by zaujimalo aj mna, ci ste uz niektora navstivili....

miminkoo
18. okt 2007

Jeej mamicky z vrakune, mozem sa k vam pridat? Ja teda budem maminka az vo februari, ale rada by som tam u nas spoznala aj ine mamicky.

emjee
31. okt 2007

netmona 30. okt 2007 o 11:47
daka baba z vrakune na prechádzku, malý ma rok

sisa29
5. nov 2007

AHOJTE BABY.CHCELA BY SOM SA AJ JA K VAM PRIDAT.BYVAME VO vRAKUNI NA PESEJ ZONE.VOLAM SA sILVIA AMAM 25 ROKOV.MAM KRASNU 2-ROCNU DCERKU nINKU.JE TO TAKY MOJ MALY CERTIK.TAK DUFAM ZE NAM NIEKTO ODPISE 🙂 🙂 🙂

netmona
6. nov 2007

ahoj sILVIA..nazeram sem často , ale akosi tu nieje pohyb.nieso si ista ale už sme sa rozpravali na peš.zone ..tvoja malá sa váľala v piesku a môj bobak sedel v kočiari, bolo to v lete... 🙂

sisa29
6. nov 2007

budeme si pisat tu alebo cez internu postu?

zlatucka
14. nov 2007

Ahojte mamičky.ja som z podunajských biskupic no rada by som sa stretla aj s mamičkami z vrakune či dolných honov.napíše mi nejaká IP? Nechcem kočíkovať sama.hm?ja mám 10mesačného synčeka.

smartik11
17. nov 2007

🙂 🙂 🙂 ahojte vrakuncanky!!!pridam sa k vam zo svojimi ratolestami,budem byvat na Toryskej od buduceho mesiaca takze mozno sa tam stretneme.Pekny vikend prajem vsetkym 🙂 🙂 🙂

uznetusim
20. nov 2007

Smartik ahoj aj ja byvam na Toryskej. Ake cislo budete? My sme tu teraz dva roky a byva sa tu doooobre.

sisa29
21. nov 2007

ahojte baby vrakuna.vidim ze vas sem moc nechodi.ak by ste potrebovali nieco z oriflame tak sa mi ozvite cez ip.sisa.

sisa29
23. nov 2007

HALO HALO.TO SOM TU FAKT SAMA?NO TO JE SMUTNE.A KOLKO MAMICIEK STRETAVAM VONKU. ☹ ☹ ☹ ☹

pipi1211
23. nov 2007

ahoj sisa aj ja vzdy stretavam kopu mamiciek a ja kocikujem sasa 🤐 odkial z vrakune si? 😵

sisa29
23. nov 2007

jeeeej ahoj pipi.ja som z rajeckej priamo z pesej zony.a ty?som rada ze si sa ozvala.tu je strasne mrtvo.mam 2 rocnu dcerku ninku a ty? 😀 😀 😀

pipi1211
24. nov 2007

ja som z cilizskej 🙂 priamo na konecnej 🙂 ja mam tiez dcerku ale len polrocnu 😀 😀 😀

sisa29
24. nov 2007

jej tak to je babetenko.viem kde je cilizska.moja mama do nedavna byvala v tych novych na bebravskej.obcas sa chodim prechadzat aj tam.by sme sa mohli niekedy dohodnut a ist spolu.len ja skorej cez tyzden.cez vykend vecsinou chodime po rodine 🙂 🙂 🙂

pipi1211
24. nov 2007

no ja sa zasa cez vikend venujem drahemu 🙂 ale cez tyzden som cely den sama doma a niekedy sa fakt dost nudim 😠

sisa29
24. nov 2007

ani nehovor.to poznam.niekedy je to na maslu a hlavne ked je vonku skarede pocasie.teraz sa to zas vyjasnilo ale buduci tyzden sa to ma zas pokazit tak som zvedava.asi tu zhnijeme od nudy.vsak sa dohodneme 😉 😉 😉

luci
24. nov 2007

Ahojte, mozem sa k vam pridat???byvam na kazanskej za billou......
mam od vcera rocneho synceka tomaska 🙂

pipi1211
24. nov 2007

jej ahoj luci.... super ze sa pekne objavujeme 😀 😀 😀 😀

sisa29
24. nov 2007

jeeeeej ahoj luci 😀 😀 😀 tesim sa ze si medzi nami

luci
24. nov 2007

dakujem za privitanie....tiez nemam s kym kocikovat......no tomi vacsinou spi doobeda na balkone.....a von ideme az o tretej.....kedy mozno niekedy zaspi...uz len tak nechce sediet v kociku...... 🙂

sisa29
24. nov 2007

jej luci vsak to som ja s tym badickom co sa mame stretnut v pondelok.tak dufam ze pokecame a dohodneme sa na kocikovani

luci
24. nov 2007

ja viem 🙂

sisa29
24. nov 2007

no super jak sme sa tu stretli 😉 😉 😉

sisa29
25. nov 2007

dobre ranko.a zasa tu nikto od vcera nebol.ach aka som tu opustena 😀 😀 😀 .babizne idem k svokre tak sa majte a prajeme prijemnu nedelu 🙂 🙂 🙂

sisa29
26. nov 2007

tak zas kukam a nikto nikde.baby co nemate cas alebo vas to tu nebavi? ☹ ☹ ☹

sisa29
27. nov 2007

ahojte.halo halo halo.babizne kde ste?ja som stale tu!netmona halo.luci halo! no asi som jedina co ma cas na pc

netmona
27. nov 2007

ahoj sis..ja akosi nemam čas na na pc.,a neviem ani kedy si tu..

dorotka
27. nov 2007

je luci ty si tiez vrakuncanka som nevedela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre