Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

claudinka
27. máj 2009

heeej? tak to by sme sa pridali, ak nebude prsat 😉 😉 vyzdvihnes ma? 😉

sisa29
27. máj 2009

claudii o 14,00 mame stretko na pesej zone ideme cela partia tu co chiodime von niake maminy som ti uz tusim predstavila ostatne spoznas.prsat by nemalo ja sa len bojim aby ustal ten strasny vietor lebo ma s neho poraza.mala nelka ma uplne to oko az opuchnute musim sa objednat k tej ocnej nech jej prepichnu ten kanalik nech uz mame konecne pokoj.

claudinka
28. máj 2009

este stale sa to s Vami taha? chudatko male.. tak snad jej to uz spravia a bude svaty pokoj..
ok tak ak nebude skaredo, vidime sa 😵 ak nie na pesej, tam urcite 😉

dualcore
28. máj 2009

ahojte.. 🙂 idem sa ku vam pridat ako cerstva Vrakunska mamicka 🙂
kedze tu ziadnu mladu maminku nepoznam tak som si vas aspon takto nasla 😉

netmona
28. máj 2009

ahoj dualcore,,,ťažký nick,,ale asi z niečoho odvodený 😉 ,,,tak vitaj a pevné nervy a veľa radosli s malým 😵

sisa29
28. máj 2009

ahoj dualcore tak ta medzi nami vitam aj tvoju rodinku.no mlade maminky ako ktora 😝 😝 😝 ale ne baby vsetky sme mlade 😀 😀 😀 ja chodim na terasu okolo 11,00 a potom okolo 16,00 to chodim po starsiu dcerku do skolky.mam zeleno ruzovy kocik tak ked zbadas zavalitu mamicku s takym kocikom tak to som ja.

dualcore
28. máj 2009

netmona dakujem nervy mi niekedy ten moj prcek cvici poriadne ale to isto poznate vsetky 🙂
nick daval este manzel ked nas tu registroval a on je taky pc nadsenec tak z toho to pochadza 😎

netmona
29. máj 2009

dualcore,,tak to mi je už jasneé , lebo ž by si dala iný nick 😀 ,,,ale to je jedno hlavne že, sme zdraví,,,,no teraz je fajn obdobie, ale ked si začne uvedomovať že, ako to funguje až potom to začne 😀

netmona
29. máj 2009

no a už, aj leje 😒

kristinka.s
29. máj 2009

ahojte mamicky vrakuna-biskupice, tiez by som sa rada pridala k vam. Nikoho tu tiez nepozname a ten kazdodenny stereotyp by sme tiez rady spestrili. Dcerka Sofia ma 9 tyzdnov, chodievame sa kocikovat do lesoparku pri malom Dunaji a samozrejme druha cesta vedie casto do lekarne (neviem ako sa vola ulica ale je to tam pri zdravotnom stredisku). A takto to chodi skoro kazdy den, ocko chodi domov okolo 6tej a dovtedy sme baby sami.

sisa29
29. máj 2009

kristinka ahoj vitam ta tu.mozme sa niekedy dohodnut a ist spolu ja mam jednu 3,5 rocnu ta je v skolke do 16,00 a draha ma 3,5 mesiacika.chodim s nou von o 11,00 na terasu na pesiu zonu

claudinka
29. máj 2009

dualcore jake malinke baabenko mas 😵 😵 zavidim 😵 😵 uz cvici nervy? tak skoro? uvidis, co bude neskor 😀

kristinka.s 😉 uz v tretej teme ta stretavam, to bude osud 😀 😀

netmona
30. máj 2009

ahojte,,no fajn že, tu máme prírastok 😵
kristínka,,no to určite nás asi všetke stretávaš vonku,,musíš dať poznavacie znamenie : kočík 😵

dualcore
30. máj 2009

claudinka maly ma teraz v stredu 6 tyzdnov a ti poviem ze nas cvici poriadne aspon ze v noci spava 🙂 len nech mu to vydrzi aby si neprehodil den a noc!

kristinka.s do tej lekarne beham stale aj ja lebo ju mam kusok pri dome.ale ked je pekne tak sa chodime s malym ,,vencit" aj do vrakunskeho lesika. 🙂

sisa29 tak ak si ta nepomylim podla kocika bude fajn..ja beham s takym cerveno-ciernym..a podla foto v albume by si si ma nemala pomylit 😉 A tebe je uz dobre ked mate 3,5mesiaca..to uz mate aj ako-taky rezim zavedeny! ja sa zatial pri malom len o to snazim 😝

claudinka
30. máj 2009

dualcore celu noc ti prespi? 😀

rezim? to co je? 😀 😀

sisa29
30. máj 2009

tak tak claudi rezim?ale kde spime kedy chceme jeme kedy chceme no hroza.rezim mame len vo vychadzkach.ale zatial nerobim paniku aj pri starsej sme to riesili az ked som zacala prikrmovat so stravou.

ja mam dost zlu pamet na tvare takze ta nespoznam aj ked budes vedla mna.no mna by si si nemala pomylit lebo taky kocik v okoly teda tu farebnu kombinaciu tu nema nikto.

sisa29
30. máj 2009

a ozaj zajtra sa dufam vidime vo vrakunskom lesiku ked bude pocasie.

claudinka
31. máj 2009

jasnacka,ze vidime,dufam teda..my mame tiez rezim v jedeni a v spani tiez ako tak,podla toho,kedy vstane rano..ale nespi vzdy rovnako dlho,tak o nicom..

netmona
31. máj 2009

dualcore,,,tak budem snímať červeno-čierny ak budeme von,,ale už som ťa videla....

netmona
31. máj 2009

no dúfam že, nebude liať dnes lebo akcie všade a počko o ničom 😒

claudinka
31. máj 2009

ide sa? ide? 😀

claudinka
31. máj 2009

tak my sme nakoniec nesli.. aj ked neprsi, fuka 😒

sisa29
31. máj 2009

no my sme teraz dosli bolo super opekali sa spekacky boli sutaze bolo divadlo hrane pre deti policajti poziarnici vsetko ste si mohli oskusat a nakoniec ninka hodila zopar taneckov s kamaratkami 😀 😀 😀

claudinka
1. jún 2009

jeeej super 😉

jana.hcsba
1. jún 2009

dobre ranko! 😎
co tu nove, kedze som tu nwemohla dlhsi cas byt?

jana.hcsba
1. jún 2009

tak vidim, ze nove maminky - tak gratulujem 🙂 , no by sme mohli dat stretko na pesej, len nech je pocasie lepsie 😉 .

sisa29
1. jún 2009

ahojte no dneska to tiez nevizera na super pocasie

claudinka
1. jún 2009

veru veru otras vonku.. co budete poobede robit? hodte tip 😉

jana.hcsba
1. jún 2009

no ja neviem - nic sa mi neche - ale Paulinka sa o zabavu postara.
este som nebola dnes vonku, tak pojdem ked sa mala zobudi - dam ovocko a idem.
dufam bude len zamracene a nie prsat. 🙂

a este musim vyvesat pradlo. ☹

claudinka
1. jún 2009

a kam sa chystas von? lebo mne sa velmi von nechce.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre