Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

netmona
11. jún 2009

kristinka,,tak nech to bude ok,,,,,,veru sisa znie to strašne ,,bože kolko tých diagnoz je,,,,

sisa29
12. jún 2009

moraxela je niaka bakteria co je v hornych dychacich cestach ma to zevraj kazdy len u niekoho to prepukne a u niekoho nie

claudinka
13. jún 2009

dnes je to chore, kolko vselijakych chorob maju aj malilinke deticky.. no chore 😒 😒
treba len silno drzat palceky.. da sa to vyliecit? co to sposobuje?

sisa29
15. jún 2009

jasne ze sa to da vyliecit dostala antibiotika a tie vyrusy ma kazdy v sebe len u niekoho to nic nerobi a u niekoho ano.a aby sme neboli vynimka a aby sme nemali bezstarostny zivot tak nam sa to prejavilo 😖 😖 😖

claudinka
15. jún 2009

tak snad potom aspon par rokov budete bez choroby 😵 😵

sisa29
15. jún 2009

tak to dufam aj ja

kristinka.s
16. jún 2009

ahojte mamicky, tak sa hlasime opat, dnes sme boli na neurologickom vysetreni, malej robili sono hlavicky aj eeg a chvala Bohu nemame epilepsiu. Kazdy to pripisuje refluxu, tak to tak dufam aj bude - to je hadam ten lepsi pripad.
Chcem sa spytat, ci viete nieco o materskom centre Pohoda, kt. fuguje v Biskupiciach? Chodievate tam? Ako to tam funguje? Chodia tam mamicky aj stakymi drobcami - 3M?

sisa29
16. jún 2009

ahoj kristi no super gratulujem materske centrum no ja tam nechodim je to otvorene len 3 dni v tyzdni a to len 2 hodiny

claudinka
17. jún 2009

kristinka.s ja sa tam chystam tiez uz od neviem kedy, ale stale som tam nebola.. dnes mozno tam skocime na tie dve hodky, nech sa mi maly trosku vyblazni, ale uvidim, zatial to vyzera na dobre pocasie, tak neviem, ci neostaneme radsej vonku..
nemate epilepsiu? tak to je super sprava 😵 😵 paradicka
a s takymi malickymi detickami neviem, co by si tam robila.. ale mozno by to aj slo, pokukam, ked tam pojdem a dam ti vediet

sisus hello 😉 ako sa mate? uz lepsie?

sisa29
18. jún 2009

ahojki tak dneska ideme o chvilku na kontrolu tak som zvedava co povie hlavne kedy mi nelku zaockuje.uz sa maju dobre neli este trosku pokaslieva

sisa29
19. jún 2009

cafte tak uz sme zdrave ale este si musime davat velky pozor nakolko ockovat ju mozu najskor 29 juna tak aby mi neochorela dovtedy.

netmona
19. jún 2009

ahojte bambule,,,sis tak nech ti len dobre správy povie dok.--dúfam že, počko nebude také ako hovorili,,že pršať a pršať 😒

netmona
19. jún 2009

no super my máme teplotu, tak dúfam že, ho to prejde kým pôjdeme na dovolenku 😒

dualcore
19. jún 2009

ahojte vrakuncata 🙂
tiez sa hlasim po dlhsej dobe lebo maly bol tiez chory ale uz je to na stastie ok.vraj bolo nieco vo vzduchu 😒 ako sa tak chodim vencit s malym kazdy den tak mam pocit ze ani jednu som vas nestretla ☹
inak ako travite tieto teple dni?my sa aj s manzelom zajtra chystame ist pozriet do Vrakunskeho lesika.bude tam ten piknik pre deti tak pojdeme vyvetrat kociarik aj spolu 🙂

sisa29
19. jún 2009

ahojki aj my sa chystame na piknik tak som zvedava.a hlavne po 2 tyzdnoch von huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

claudinka
19. jún 2009

sisus my mame 29 juna poradnu 🙂 konecne ste zdravucki tesim sa z vas

dualcore tak napis a dame stretko 😀

netmona
20. jún 2009

babule,,tak ako sa máte? 🙂

dualcore
21. jún 2009

ahojte babulky.Tak neviem ako vy ale ked bolo tak skaredo ani sme na ten piknik nesli ☹ a to som sa tesila.
Inak by sme mohli urobit take male vrakunske stretko kociarikou.to by bolo fajn! 😉

claudinka
21. jún 2009

ani my sme na pikniku neboli kvoli pocasiu.. a pochybujem, ze tam bolo vela ludi..

dualcore o to sa snazim uz asi polroka a furt sa stretavam s tymi istymi 😀

netmona
21. jún 2009

no včera to nebolo až také strašné vonku, ale kedže bobak mal dozvuk po chorobe a nachladený tak radšej doma

netmona
21. jún 2009

claudi,,no veru dáme stretko,,dúfam, nebudem mimo

dualcore
21. jún 2009

claudinka tak v pohode dajme! aj s kvetinkou planujeme tak to mozeme nejak spiskat!ja mam casu a casu--jak zenska na materskej 😀

sisa29
21. jún 2009

cafte zienky.tak my sme na pikniku boli a naozaj nemate co lutovat pretoze nemali tam skoro nic bola tam len jedna niaka skupina ze ludovky a tak.my sme tam prisli o pol siedmejh a boli sme do 20,00 no na minuly rok to nemalo.ale tuto sobotu bude tu u nas pri poste velkej bude aj super program aj zimaniova pride.

claudinka
22. jún 2009

zimaniova minule u nas v tescu spievala 😀 nejako ma rada nasu oblast 😀

dualcore tak ked bude lepsie pocko, nieco spiskame 😉

dualcore
22. jún 2009

claudinka dobre tesim sa 🙂

netmona
22. jún 2009

veru dievčata,,treba niečo spískať , lebo čas letí jak bláznivy ja nedohoním ho ani ty 😀 ,,,a je po materskej

sisa29
22. jún 2009

cafte zeny.no nasa ninka bola dneska konecne poi 2 tyzdnoch v skolke boli aj na vylete na cervenom kameni.tak sa s toho tesila az posluchala aj rano aj teraz vecer. 😀 😀 😀 no a ja som konecne cez den vylihovala a oddychovala.

claudinka
22. jún 2009

sisus konecne, si zasluzis 😵

sisa29
23. jún 2009

ahojki no netrval dlho ten oddych v noci som vobec nespala boli ma zub strasne ani lieky nezaberaju a ja zubara bojim bojim 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

dualcore
23. jún 2009

ahojte...dnes to tu tusim ziadna z vas nestiha 🙂
claudinka planujeme stretko aj s kristinka.s tak mozeme to dohodnut viacere.Dnes som aj s malym pekne zmokla...uz to vyzeralo ze dazd prestal a tak som isla s tim mojim tarzanom trosku von utisit plac ale stihol nas zas dazd a tak som zmokla a maly spokojne hajal 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre