Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

majka_dk
21. júl 2009

ahooojte,
tak my sa ideme zajtra ockovat do oboch noziciek, tak drzte palceeeee 😉

claudinka
21. júl 2009

maji urcite to zmaknete 😉

greguska
21. júl 2009

budeme na vás myslieť 😉
my ideme predsa na tú chalupu, len sme zmenili čas odchodu, balíme a fičíme ešte dnes večer, resp. v noci, nech sa v aute neroztopíme....
tak sa všetci držte a budúci týždeň sa vidíme 😀

dualcore
22. júl 2009

majka_dk aj nas v pondelok ockovali...malz mal horucku ale inak to zvladol dobre 🙂

dualcore
22. júl 2009

claudinka davala som mu umelu len na prechadzke vonku lebo muzovi vadi ked vonku kojim ale kaslem na to a budem len kojit.Skusala som aj zmenit UM a nepomohlo.Odsavat si nestiham lebo maly papa kazdu hodinu,max hodinku a pol. 😒 tak do zasoby sa mi nestiha tvorit.ale zacala som davat Krusinovy caj a dnes to prvy krat zvladol sam 😀

claudinka
22. júl 2009

dualcore s tym kojenim vonku nic nenarobis 😒 ale nastastie neni vela vidno, ak mas iba tricko a das len prso von

netmona
22. júl 2009

ahojte,,,
majka dufam , že to očkovanie v pohode zvladnute

netmona
22. júl 2009

dualkore,,,no papať sa musí 😵 ,,,my sme mali tu smolu , že sme museli davať umelé mlieko 😒 ..ale papať sa musí

netmona
22. júl 2009

jaj dievčence teplo je jak naozaj 😎

majka_dk
22. júl 2009

ahojte,
tak krpec to celkom zvladol, plakal, ale nebolo to az take strasne, nastastie 😉 zatial este nemame ani teplotu, tak uvidime vecer

je staaaasne teplo, my mame v byte 32, som na umretie ☹

claudinka
23. júl 2009

dnes to ma byt este horsie ☹

claudinka
23. júl 2009

skoda, ze nemame tu niekde v ruzinove alebo podunajskych nejake kupko alebo jazero.. je to otras 😒 furt cestovat fuj

netmona
24. júl 2009

majka tak fajn 🙂 ,,,zvladlo to babetko

netmona
24. júl 2009

claudi,,asi tak ,,furt cestovať k vode,,my sme šli radšej na košariská ,,bolo to fajn , fúkal vietor a tak nebolo cítiť ani to že je hic

zuzkazuzka
24. júl 2009

Claudi, no najblizsie je Delfin, ked sa to da tak poveda, v Ruzovej doline, hm? 🙂 ak teda neberieme Kosariska a Zlate piesky do uvahy 🙂

netmona
25. júl 2009

jaj,,dnes už je sobota,,ani neviem čo mam variť,,a uvidíme ako to bud vonku,,zatial je to v norme 😅

sisa29
25. júl 2009

ahojki uz sme doma dovca bola uzastna ninka ma miliony zazitkov ak budem mat cas pridam fotky

netmona
25. júl 2009

jaj,vidim že každý dovolenku ma pred alebo po,,,,no my boli ale ešte pôjdeme,, 😅
sis,,fúfam že,,bolo fajn na dovolenej,,,

claudinka
26. júl 2009

ahojte.. mno vidim, ze moj vcerajsi dlhy prispevok tu neni, maly mi vytiahol kabel z netu a zrejme sa neodoslal, sakris a to bol vazne ze sloh 😒 😒 no nic to.. pisala som v skratke o tom, ze delfin este neni kupko pre mojho drobca, vela betonu na moj vkus pre male deti.. a jedine kuchajda, ale aj to si musime napustat do bazeniku vodu, ale bola som vo stvrtok, zadara vstup pre rodica s kocikom a bolo super

netmona
26. júl 2009

jaj,,claudi tak to je fajn že, máš malého ešte v kočiari,,no my už asi ťažko,,ale aj tak mohli by ničo urobiť aj tu

claudinka
26. júl 2009

vsak nema ani rok, tak jasnacka, ze je este v kociari.. aj ked sa mu tam nie velmi paci 😒 inak sa neda, kedze este nechodi

majka_dk
26. júl 2009

ahojte,
ja uz zacinam mat cestovnu horucku, ideme vo stvrtok s krpcom na chatu na 5 dni a odtial domov do dk, tak som zvedava ako to prezijeme, ale to balenie, horoooor, uz ma muz schladil, ze sa nevmestime do auta, ze mam brzdit 😅

my sme boli tetno rok na kupku raz v rakusku, sli sme po 16.00, vstup 2 eura, ale dopadlo to tak, ze nas drobec chcel byt iba pri mamicke na rukach a ja som si teda omocila len nohy 😉 ale on je este krpec, tak bol asi v soku z tolkych ludi,...

netmona
27. júl 2009

tak dnes som bola trcohu v mc rybka pozrieť,,sob. ned. prešla rýchlo,,a tak, jaj ani neviem čo dnes mám robíť 😵

majka_dk
27. júl 2009

dualcore - pocula som, ze chcete chodit plavat od septembra? som prave pisala kaitke, ze ak by si chcela a budes chodit len s krpcekom, tak ta mozme vozit lebo mestskou je to tam cestovat podla mna o drzku 😉

nas dnes bola kocikovat svagrina, kprec spal len 20 min a hodinu len kukal, tak prisli potom s takym revom, maly unaveny, nevyspaty, uz aj hladny, tak som ho 15min upokojovala, kym si dal povedat a aspon sa najedol, potom este opica mala hodinu kukal a az potom odpadol, som zvedava do kedy 😉

claudinka
27. júl 2009

my sme dnes boli na maggia plazi a bolo super 😵 😵

sisa29
27. júl 2009

claudi ahoj kde ste boli???

my sme dnes boli na zlôatych manzelovi priletela dcera z holandska tak sme jej boli ukazat ako sa u nas kupe tak sa tesila lebo ze u nich nieje take teplo

dualcore
28. júl 2009

majka_dk ano pisala mi to kaitka ze ti to spominala.to by bolo super dam ti za cestu lebo presne ako pises tak spojmi je to psycho.tiez budes chodit v sept. 7.9.?

dualcore
28. júl 2009

inak dnes ideme s malym na klby tak dufam ye tam konecne ten dok.bude lebo naposladz sme sa vzdy len prehnali. ☹

dualcore
28. júl 2009

baby mna dnes uz porazi.neviem uz co s malym.stale vrieska ako zmyslov zbaveny.aj na rukach aj na posteli. a pritom je vidno ze mu nic nieje a len vymysla.ani vyplakat ho nechat nepomohlo.aj teraz len vresti.na klboch budu az od druhej tak si este pockame.

majka_dk
28. júl 2009

dualcore, ano aj my ideme chodit od 7.9, uz sa tesime

no a s malym ti ja neporadim ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre