Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

claudinka
13. júl 2009

ja mam tiez pozicane 😒

sisa29
13. júl 2009

ja nemam ja mam pre malu hojdacku ta ju uplne zboznuje a tam je odnimatelne sedadielko alebo ju davam do vajicka

majka_dk
13. júl 2009

no ja ho tiez davam do vajcka, ale tam sa mi zda taky "natlaceny", no idem skusit este pokukat nejake bazare, mozno natrafim na nejaku kocku z ba 😉

sisa29
13. júl 2009

ak by si chcela kamoska predava vybracne fisher price ak chces poslem link

sisa29
13. júl 2009

poslala som ti ip

majka_dk
13. júl 2009

no kukla som ho, len my nechceme vibracne, aby si nahodou krpec na to nezvykol (este si aj vyberat budeme 😉 ) ale kukala som na bertoni a tam take obycajne stoji 20euro tak ho asi objednam 😉

claudinka
14. júl 2009

majka_dk este sa popytaj, ci ti nema niekto pozicat 😉 je to dost zbytocne kupovat, mne v tom maly teda dlho nebol

zicherka
14. júl 2009

ahojteee, dlhsiu dobu som tu nebola, takze som si nevsimla, ze minulu stredu bolo stretko ☹ Zajtra planujete tiez stretko? By sme sa s Miskom pridali 😉

majka_dk
14. júl 2009

caute baby, tak my zajtra na stretko (ak je 😉 ) neprideme lebo tak to vyzera, ze sa ideme kupat, sa tesim (len dufam, ze sa aspon do niektorych plaviek zmestim 😅 )

claudinka
14. júl 2009

ja zajtra tiez nie, ideme na cely den do senca ku kamoske.. a tiez sa chystam kupit si tankini nove 😝

sisa29
16. júl 2009

cafte aj my sa chodime kazdy den ckupat je moc teplo nato aby sme sa isli hrat na ihrisko.

claudinka
16. júl 2009

sisus a kam chodite?

sisa29
16. júl 2009

ahojki my chodime najcastejsie na zlate piesky z druhej strany tam kde je aj nuda plaz tam je super a dlho dlho plytka voda

greguska
16. júl 2009

ahojte!
my sa kupkame v robote na balkone 😲 😀 ale maťko sa do toho bazénika ani za svete nechce posadiť, on len z kraja člapoce 😉

claudinka
16. júl 2009

nabuduce pojdeme spolu 😵 😵 na zlate myslim, nie ne ablakon 😢

greguska
17. júl 2009

ahojte ! čo máte v pláne na víkend ?

sisa29
17. júl 2009

AHOJKI NO MY IDEME V NEDELU SKORO RANO NA DOVOLENKU tak sa moc tesim.

greguska
17. júl 2009

to máte super, a kam sa chystáte?
šťastnú cestu prajeme 😉

sisa29
17. júl 2009

ideme lazy pod makytou na chatu so svokrovcami aj svagrina tam isla uz dnes aj s rodinkou.uz sa tesim moc.

greguska dakujeme.

dualcore
17. júl 2009

ahojte babule 🙂
mame s malym problem,neustale ho zapeka odkedy som mu par krat dala UM.vzdy musim pouzit rektalnu rurku lebo bez nej mu to vobec nejde.uz 5 dni opat iba kojim a stale nic.dokt.mi radila mu dat harmancek pit ze to ma laxativne ucinky ale nepomaha ani trosku som uz z toho zufala... ☹ ak viete co by mohlo pomoct tak prosim poradte!

majka_dk
17. júl 2009

dualcore ak uz len kojis a maly prdka, tak nemusi kakat aj 10 dni, my sme plne kojeny a kakame tak raz za 7 dni, krpec prdka, brusko ho neboli takze pohoda, na zaciatku som tiez skusala harmancek, ale nam tiez nepomohol

netmona
18. júl 2009

ahojte babule,,,no my po dovolenke dlhej,,už som rada že, som aj ddoma 😉

netmona
18. júl 2009

známy chodia do lipotu v hunggarii 🙂 ,,nebol tam nik, ? je tam pekne , ked bude čas tak sa tam vyberieme 😉

greguska
18. júl 2009

dualcore,
ako majka píše, ak len kojíš, malý nemusí často kakať. ja osobne som užívala každý deň probiotiká, mne to tiež pomohlo na trávenie a malý kakal každý deň, tak vyskúšaj, možno pomôže.

netmona,
my nepoznáme 🙂

claudinka
19. júl 2009

dualcore aj my sme kakali vselijako a odkedy papame prikrmy, pravidelne kaka kazdy bozi den 😉 takze sa to urcite este upravi.. tak mu nedavaj vobec UM, ked ho zapeka alebo zmen znacku - btw preco mu davas UM?

majka_dk
19. júl 2009

caute baby,

ako to vyzera tento tyzden so stretkom? nas idu v stredu ockovat, tak my v stredu nemozme, mozno ani v stvrtok nie

claudinka
19. júl 2009

my tento tyzden tiez asi skor nie ako ano 😒

greguska
19. júl 2009

my asi tiež nie, ak to vyjde podľa plánu, budeme od stredy do nedele na chalupe 😉

claudinka
20. júl 2009

poobede ideme s greguskou zase do MC Rybka na Bodvianskej 4, aj doobeda sme boli, tak sa pridajte, kto chcete 😉

greguska
21. júl 2009

ahojte!

a co vsetky porábate, keď sem nikto nechodí ? 😉 flákate sa po vonku, však 😉
teraz majú byť veľké horúčavy, tak neviem neviem, či sa kolieska od kočíka nebudú zabárať do asfaltu 😒

na tak sa majte pekne a napíšte aspoň ako sa vám darí 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre